Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chętnie pogram z jakimś w miarę ogarniętym graczem.

Sam nie jestem żadnym wirtuozem GTA, ale chętnie się pobawię z Polakiem. ;)

 

PSN ID: sQuAshPL

 

Sam posiadam HS i raczej wymagam tego od innych osób.

 

Dostępny jestem głównie wieczorami.

Edytowane przez sQuAshPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś poleci jakąś zgraną polską aktywną ekipę ? Mój gang umarł i nudno tak samemu ....

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie dołączyłem na social club. Dzięki za info ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wypełnić ankietę, wpisz w Google Toster GTA 5 i powinieneś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ankieta poszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chętnie pogram w Vkę, mój PSN ID: M3tth3w_PL (może niektórzy pamiętają mnie pod starym ID: Mati19_PL, niestety z pewnych względów go nie używam).

 

Mam HS, miło by było, gdyby i osoby zapraszające miały. Głównie jestem wieczorami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać,ale niestety nie mam HS'a :) Jak ktoś chce pograć to PSN ID:Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grając wczoraj online stwierdziłem, że akcje w tej grze są genialne. Wczorajsza misja a mianowicie ta w której ścierają się ze sobą 3 drużyny a celem jest przejęcie jadącej autostradą ciężarówki i doprowadzenia jej do bazy, początek tej misji z randomami nie wróżył nic dobrego, jak wskoczyłem na pakę pickupa gościu zaczął koziołkować a ja wypadłem i nawet na mnie nie poczekał na dodatek jadący drugim pickupem random jeszcze mnie potrącił i pojechał dalej (uroki gry z randommi pomyślałem) po krótkim biegu dotarłem do ulicy i zakosiłem crossa. Jadąc na przełaj dotarłem do autostrady a tam prawdziwa wojna :-) (Grało full graczy czyli po ok 6 na drużynę) Jeden gość ciśnie ciężarówką, moja drużyna prowadzi ostrzał z 2 pickupów naglę bum jedna auto obrywa rakietą z myśliwca (wybuch 3 metry przede mną) docieram do ciężarówki, szybka seria z uzi w szybę kierowcy i podmiana. Cisnę ciężarówką i w tym momencie poczułem się jak rodzynek :-) poświęcenie tych randomów by mnie chronić było naprawdę imponujące. Po długiej intensywnej drodze, kiedy do celu mam niecałe 500 m a jadę tylko na felgach widzę jak doganiają mnie drużyna przeciwna (1 samochód i 2 motory), już po mnie - myślę sobie. Nagle w grupę przeciwników helikopterem uderza kamikaze random z mojej drużyny a ja jakoś kończę misje sukcesem :-) UFF i WOW. Akcja ta była jednym z moich najlepszych doznań grając online :-) Wszystkim polecam tą akcję ze zgraną ekipą (zapomniałem nazwy niestety) LOVE THIS GAME :-D

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam problem ze znalezieniem ekipy na akcję. Jakie macie ustawione celowanie? Ja gram na swobodnym bo jednak wtedy liczą się umiejętności (których jeszcze nie mam ;-)) a nie kto kogo pierwszy zobaczy. Myślę że mało osób tak gra i pewnie w tym tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie grał na swobodnym, ale musieliby wprowadzić ten rodzaj celowania dla wszystkich bo szansę w walce z celowaniem swobodnym z kimś kto ma ustawione automatyczne są raczej nikłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie grał na swobodnym, ale musieliby wprowadzić ten rodzaj celowania dla wszystkich bo szansę w walce z celowaniem swobodnym z kimś kto ma ustawione automatyczne są raczej nikłe.

a to nie działa w ten sposób, że jesteś dobierany do gry tylko z tymi co mają ten sam tryb? Po przelaczeniu na swobodny zauważyłem że inni też mają większe problemy aby mnie zabić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem czy tak jest. Ostatnio jak dołączałem do akcji to gra sama przestawiła mi sposób celowanie (po wcześniejszym komunikacie). Ale czy to tyczy również gry swobodnej ? tzn. jak ustawię sobie w opcjach tryb celowanie - swobodny do gra połączy mnie z sesją gdzie wszyscy mają ten tryb ustawiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram z "Tradycyjny GTA" czyli ze wspomaganiem i sobie cenię. Wyrównuje to nieco (ale nie do końca) szanse wszystkich graczy i gra się przyjemniej (wg mnie) - ci najlepsi i tak zawsze wygrywają DM, albo są w ścisłej czołówce, a słabszym graczom pozwala to mieć coś z gry - zawsze im się trafi kilka killi i nie czują się całkowicie zdominowani i zniechęceni.

 

Problem ze znalezieniem ekipy na akcje też niestety mam - ludzie wyszukują się bardzo powoli i pojedynczo - dlatego najczęściej korzystam z opcji "szybka akcja" i wtedy jest większy komplet ludzi.

 

Co do zabawy podczas misji to jest z tym bardzo różnie i zależnie na jakich ludzi się trafi. A bywa skrajnie. Są tacy, z którymi gra się fatalnie, bo w ogóle nie grają drużynowo: wsiadają do auta i odjeżdżają sami (zostawiając kolegę z akcji gdzieś na zadupiu), a potem lecą przed siebie na pałę dając się natychmiast zabić. Kilka razy jednak trafiłem na super ludzi: z takim naprawdę drużynowym pomyślunkiem, czekają na siebie nawzajem, pomagają, do walki podchodzą z głową itp. I to nie z żadnej ekipy, tylko w 100% przypadkowi - takich to najlepiej od razu do znajomych i potem przyjmować zaproszenia do ich akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem czy tak jest. Ostatnio jak dołączałem do akcji to gra sama przestawiła mi sposób celowanie (po wcześniejszym komunikacie). Ale czy to tyczy również gry swobodnej ? tzn. jak ustawię sobie w opcjach tryb celowanie - swobodny do gra połączy mnie z sesją gdzie wszyscy mają ten tryb ustawiony ?

wydaje mi się że właśnie tak jest. To by tlumaczylo dlaczego nie można zmienić trybu w czasie sesji online - trzeba zmienić na singlu i dopiero później wejść w online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do zabawy podczas misji to jest z tym bardzo różnie i zależnie na jakich ludzi się trafi. A bywa skrajnie. Są tacy, z którymi gra się fatalnie, bo w ogóle nie grają drużynowo: wsiadają do auta i odjeżdżają sami (zostawiając kolegę z akcji gdzieś na zadupiu), a potem lecą przed siebie na pałę dając się natychmiast zabić. Kilka razy jednak trafiłem na super ludzi: z takim naprawdę drużynowym pomyślunkiem, czekają na siebie nawzajem, pomagają, do walki podchodzą z głową itp. I to nie z żadnej ekipy, tylko w 100% przypadkowi - takich to najlepiej od razu do znajomych i potem przyjmować zaproszenia do ich akcji :)

 

Też ostatnio miałem akcję z randomem, który doprowadzał mnie do szału. Trzeba było zabrać heli do transportu i przenieść kontener do bazy. Grałem z dwoma randomami jeden był ogarnięty i razem czyściliśmy teren ze snajperek, jednak drugi random twardo leciał na pałę po helikopter i rozbijał się na skale lub wpadał do wody (ewidentnie nie potrafił latać) po 2 restarcie mówię mu przez HS aby dał mi wziąść heli po tym jak oczyścimy teren (akurat lata mi się w GTA bardzo dobrze) lecz ewidentnie koleś nie rozumiał po angielsku i kolejny raz rozwalił heli :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje, że ciężko jest dostać się na serwer, gdzie grają ludzie z ekipy. Zazwyczaj są przepełnione, bądź gra jedna osoba z ekipy. Po wyskoczeniu komunikatu, że nie udało się znaleźć sesji spełniającej dane kryteria, wyrzuca na serwer, gdzie grają 3-4 osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem bo ostatnio grałem w online jakoś w październiku ale były jakieś problemy i odpuściłem sb online. Dzisiaj wróciłem i nie mogę dołączyć do żadnej sesji ani utworzyć swojej(tylko indywidualną mogę). Nie wiem co mam teraz zrobić. Możliwe że to wina mojego internetu? Mam radiówke i czytałem że to możliwe że od wyłączonego Upnp. Dodam że w październiku jak grałem to jak już jakoś weszło to do sesji z innymi graczami dało się dołączyć i robić misje, teraz totalnie nie mogę się z nikim połączyć. Niestety nie mam dostępu do ustawień swojego routera. Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są jakieś cyrki z GTA Online - prawdopodobnie u wszystkich. Chmura raz działa, a raz nie, sesje raz tworzy, raz wyrzuca, ciągłe zwiechy na ekranach ładowania itp. Poczekaj i sprawdź za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze ktos w tego crapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak w czasie trwania misji można odnowić sobie energię? Nie chodzi mi tu o powolny wzrost kawałka HP poprzez jedzenie przekąsek, ale kilka razy obserwując innego gracza podczas misji (gdy ja już zginąłem) widziałem, że nagle jego energia odnawia się w momencie do 100% i to bez żadnej animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć w misje online? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos jeszcze gra w online to chetnie pogram nick psn Outlaw995. przydalaby sie jakas stala ekipa, zeby czasami popykac :) posiadam Hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×