Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

"Każdemu według zasług" :D

 

Bardzo ciekawy feature z tą hierarchią. Podobno tania siła robocza czyli "Muscle" będzie mogła zorganizować przewrót w celu obalenia lidera. Patricko, miej się na baczności :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ty mój, co to będzie za giera xD  Tylko szkoda, że zaledwie 16 osób w multi:/ Jakby było z 200 to kurde co by tam się działo. Walki gangów itp. Takie coś to dopiero na następnej generacji :/

Grał ktoś może w SAMP role play  ? Kurde, ale w to się zagrywałem, chyba z 300 godzin przegranych :D Chodziło o to, że chyba na serwie mogło grać ze 100/200 osób no i jak real life :D 

Zaczynaliśmy jak lamusy, trzeba było zrobić prawko, dowód wyrobić. Potem w trakcie gry można było zostać policjantem, lekarzem, żołnierzem, członkiem mafii, dealerem narkotyków, rybakiem xD W trakcie gry na czacie, gadało się tak jakby było normalne życie. Nie można było gadać o rzeczach jakby poza  grą, gdyż wtedy następował najczęściej ban :D  Na przykład w multi nad postacią było twoje imie i nazwisko, ale zanim nie poznałeś jakieś osoby z imienia, nie mogłeś do niej gadać po imieniu. Dobra nie wiem jak to lepiej opisać sry, że tak słabo jednak wspomnienia powróciły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Gorzki jestem gotów na wszystkie chore i nie chore akcje naszego gangu. Może będziemy się umawiać na social clubie?

A ha zapomniałem jestem na Social Clubie jak Xilan1 GORZKI= Xilan 1

Edytowane przez Gorzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś rozjaśnić jak to będzie wyglądało skoro 16 osób może grać w jednym momencie a już teraz jest nas dużo więcej? Więc to się będzie jakoś dzielić czy pod banderą PS3 Site może grać tylko jedna grupka osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś rozjaśnić jak to będzie wyglądało skoro 16 osób może grać w jednym momencie a już teraz jest nas dużo więcej? Więc to się będzie jakoś dzielić czy pod banderą PS3 Site może grać tylko jedna grupka osób?

Wywali się randomów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiąże sprawy, bo wciąż użytkowników forum którzy się zapisali jest więcej niż 16.

 

Aha jak coś to mój nick na social clubie to Bartek117F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś rozjaśnić jak to będzie wyglądało skoro 16 osób może grać w jednym momencie a już teraz jest nas dużo więcej? Więc to się będzie jakoś dzielić czy pod banderą PS3 Site może grać tylko jedna grupka osób?

 

Podzielimy sie na grupy jakos i kazdy bedzie ze swoja grupa latal na osobnym serwerze jesli bedzie nas za duzo oczywiscie w jednym momencie, bo czesto jest tak ze na 50 osob tylko 10 moze grac danego dnia, o danej porze. Jednak w przypadku przeludnienia to nie ma zadnego problemu aby kazdy na innym serwie gral pod bandera ps3s.

 

A co do tego przewrotu, przeze mnie nie przejdziecie, a gdyby wam sie udalo, Patricko was pobanuje na forum :laugh:.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Crew to taka gildia, bo nie wiem jak inaczej to ująć.

Czy mamy 10 osób czy 1000 to nie ma znaczenia. To jest nasze grono i od Was zależy, czy będzie się powiększać czy pomniejszać.

Macie tam ludzi, którzy na bank grają w GTA V i możecie śmiało się umawiać.

Póki co wiadomo tyle, że grając z własną ekipa będzie dodatkowe XP, ale znając życie to nie będzie na początku działać, albo to będzie cały 1XP za jakąś akcję.

Mimo wszystko nie zrobiłem tego dla punktów, ale żeby w końcu była dobra ekipa do grania i kombinowania.

PS.

O tych przewrotach to jakieś potwierdzone info, czy ktoś sobie to wymyślił? :)

Może chodzi o lidera w samej grze, że będzie mógł nim zostać ktoś inny, ale w całym Crew to jakoś mi się nie wydaje :)

W każdym razie zobaczymy, maszyna do banów jest gotowa XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każdemu według zasług" :biggrin:

 

Bardzo ciekawy feature z tą hierarchią. Podobno tania siła robocza czyli "Muscle" będzie mogła zorganizować przewrót w celu obalenia lidera. Patricko, miej się na baczności :P

wow super się zapowiada :D no ale zobaczymy jak Patricko sprawdzi się w roli lidera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Wysłałem zgłoszenie na social club (parranoic). Jeszcze 2 tyg do premiery GTAV i niecały miesiąc do trybu online :biggrin:

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę oczyma wyobraźni...

Podjeżdżają 4 furgonetki pod bank, wysiada 16 osób w maskach i uzbrojonych po zęby.

Następnie wpadają wszyscy do banku i zaczyna się przejmowanie należytej nam kasy :D

Szybki szturm na sejf, reszta ubezpiecza tyły...aż tu nagle zjawiają się oddziały SWAT i osaczają cały bank.

Zaczyna się ostra jatka, randomy zostają wysyłane jak mięso armatnie, reszta prowadzi ogień krzyżowy, a jeszcze kilka osób kombinuje jak sprowadzić heli na dach.

Randomy umierają, mózgi uciekają, wszyscy spotykają się w bezpiecznym punkcie. Kasa wpada, wszyscy zadowoleni, a randomy donoszą piwka :D

 

Ponosi fantazja, ale znając życie to tego typu akcje będą w maks 4 osoby, bo na razie nie czytałem, żeby 16 osób mogło szturmować cokolwiek.

Ale mam nadzieję, że się mylę i to bardzo.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tekscie ktory zapodalem w temacie GTA V bylo napisane ze beda misje dla 16 osobowej ekipy :) ...

 

A co do Twojego planu, to propsy, ale jest jedno male ale ...

 

Randomy umierają, mózgi uciekają, wszyscy spotykają się w bezpiecznym punkcie.

 

I od tego momentu Bansai wysiada z furgonetki, zabija wszystkich w srodku i zbiera cala kase dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu....i od tego momentu Patricko kickuje i banuje :P
Dezerterka będzie mocno karana, gwarantuje :D

 

To będzie jak rodzinna Yakuza, jeden wybryk i ciachamy palucha w imię przeprosin:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę oczyma wyobraźni...

Podjeżdżają 4 furgonetki pod bank, wysiada 16 osób w maskach i uzbrojonych po zęby.

Następnie wpadają wszyscy do banku i zaczyna się przejmowanie należytej nam kasy :biggrin:

Szybki szturm na sejf, reszta ubezpiecza tyły...aż tu nagle zjawiają się oddziały SWAT i osaczają cały bank.

Zaczyna się ostra jatka, randomy zostają wysyłane jak mięso armatnie, reszta prowadzi ogień krzyżowy, a jeszcze kilka osób kombinuje jak sprowadzić heli na dach.

Randomy umierają, mózgi uciekają, wszyscy spotykają się w bezpiecznym punkcie. Kasa wpada, wszyscy zadowoleni, a randomy donoszą piwka :biggrin:

 

Ponosi fantazja, ale znając życie to tego typu akcje będą w maks 4 osoby, bo na razie nie czytałem, żeby 16 osób mogło szturmować cokolwiek.

Ale mam nadzieję, że się mylę i to bardzo.

 

Miazga !

Ale pozytyw jest taki, że nie będę płakał kończąc singla, bo wiadomo że będzie wyśmienity multi :) - dłuuuugi :))))

Czy lecimy singla i multi równocześnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi odblokuja dopiero 1 pazdziernika, czyli spokojnie sie singla skonczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi odblokuja dopiero 1 pazdziernika, czyli spokojnie sie singla skonczy :)

 

Aha, no to na spokojnie :)

Choć w moim przypadku może być różnie z czasem :)

Wiec zapewne wsiądę z Wami do multi a singla jeszcze nie skończę :)

Ale to nie problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej wizji napadu na bank....

 

No to przednio :P Jak coś to podczas akcji postaram się skołować rower ;) No 16 rowerów ;) Coby mieć ucieczkowy plan B :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem od października będzie ciężki czas w robocie :P Nocki przy GTA V swoje zrobią. Dysk w konsoli wymieniony, kasa na koncie czeka, teraz tylko aby do 17 września :P

A najgorsz jest to, że na przeciwko mojego okna w robocie mam wielgaśną reklamę GTA V i co człowiek przez to okno wyjrzy to chęć zagrania wzrasta :P

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o naszym forumowym CREW, więcej info w pierwszym poście.

Mamy już ponad 50 osób, także mała grupka osób do grania już jest.

Czy dobijemy do 100? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie do was dołączę, tylko powiedzcie mi jedno - na SC trzeba zakładać nowe konto ? Czy takie samo było już wykorzystywane przy GTA IV ? Kuźwa nie pamiętam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sam już nie wiem... przy opcji przypomnienia hasła nic mi nie przychodzi na pocztę...

 

 

 

E: te konto było obowiązkowe do grania w GTA IV, RDR, MP3 ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo są to gry od R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×