Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mniej więcej czasu potrzeby żeby dobić do 100 bez żadnych glitchy?

 

Czytałem gdzieś, ze około 100h gry online, ale to chyba było w poprzednich wersjach i z boostowaniem. Ja mam obcenie 40lvl i prawie 67h gry online, fakt trochę czasu spędziłem na bezcelowym rozbijaniu się po mieście z innymi, bo jakość do boostowania mnie nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że heistów też nie mają czasu zrobić bo są ważniejsze rzeczy jak np dodanie pobitej butelki...może niech jeszcze dodadzą gumowego penisa.

Oj ale R* leci w dół z każdym kolejnym tygodniem działania GTAO. A jakie szumne zapowiedzi były przed startem, jakie rewolucje. Ło matko!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siema!
 
O ile się dobrze orientuję, to serwery GTA Online są już dostępne jakiś czas i bez żadnych problemów można się do nich zalogować. No właśnie - bez żadnych problemów. Niemniej jednak ja nadal jakieś problemy posiadam. Próbowałem szukać co nie co już na internecie z nadzieją, że znajdę jakieś zadowalające mnie rozwiązanie, lecz ku mojemu rozczarowaniu nie znalazłem nic. Pomyślałem więc, że zwrócę się o pomoc do Was.
 
Otóż jak wyżej już napisałem nadal nie mogę połączyć się z GTA Online. Gdy próbuję każdorazowo połączyć się z serwerem otrzymuję komunikat, iż "Serwery chmury Rockstar są chwilowo niedostępne". Naprawdę próbowałem różnorodnych sposobów, żeby pobawić się online. Od ustawień w konsoli, po ustawienia rutera, gdzie ostatni sposób zmian masek posypało mi całą moją sieć. Co ciekawe, z Social Club również nie mam synchronizacji, więc nawet głupią aplikacją do trenowania psa nie mogę się pobawić, a nie po to człowiek wydaje kasę, żeby po przejściu fabuły odłożyć grę na półkę, aby ta zbierała kurz.
 
Koniec zbędnego pisania, teraz trochę parametrów technicznych. Posiadam PS 3 Slime wersję 320 GB, z internetem łączę się przez WiFi za pomocą d-linka, internet mam z Neostrady.
 
Dla ciekawostki powiem, że rozmawiałem dzisiaj ze znajomym informatykiem na ten temat, a on mi powiedział, że Neostrada próbuje się jakoś dziwnie zabezpieczyć przez niepotrzebnym spamem blokując jakąś część pakietów, więc może akurat trafiło na to, że jakaś część pakietów z R* jest blokowana. Stwierdził, ze z tym nie idzie za bardzo nic zrobić, lecz ja liczę na Was!
 
Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, będę ogromnie wdzięczny!
 
Pozdrawiam,
Kasper.

 

Przytrafiło mi się pare razy to gdy byłem we free roamie, ale zaraz po tym wracałem do online i wszystko działało. Nikt nie zna chyba rady na to, spróbuj napisać do suportu R* http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200105413-Grand-Theft-Auto-Online-Support

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siema!
 
O ile się dobrze orientuję, to serwery GTA Online są już dostępne jakiś czas i bez żadnych problemów można się do nich zalogować. No właśnie - bez żadnych problemów. Niemniej jednak ja nadal jakieś problemy posiadam. Próbowałem szukać co nie co już na internecie z nadzieją, że znajdę jakieś zadowalające mnie rozwiązanie, lecz ku mojemu rozczarowaniu nie znalazłem nic. Pomyślałem więc, że zwrócę się o pomoc do Was.
 
Otóż jak wyżej już napisałem nadal nie mogę połączyć się z GTA Online. Gdy próbuję każdorazowo połączyć się z serwerem otrzymuję komunikat, iż "Serwery chmury Rockstar są chwilowo niedostępne". Naprawdę próbowałem różnorodnych sposobów, żeby pobawić się online. Od ustawień w konsoli, po ustawienia rutera, gdzie ostatni sposób zmian masek posypało mi całą moją sieć. Co ciekawe, z Social Club również nie mam synchronizacji, więc nawet głupią aplikacją do trenowania psa nie mogę się pobawić, a nie po to człowiek wydaje kasę, żeby po przejściu fabuły odłożyć grę na półkę, aby ta zbierała kurz.
 
Koniec zbędnego pisania, teraz trochę parametrów technicznych. Posiadam PS 3 Slime wersję 320 GB, z internetem łączę się przez WiFi za pomocą d-linka, internet mam z Neostrady.
 
Dla ciekawostki powiem, że rozmawiałem dzisiaj ze znajomym informatykiem na ten temat, a on mi powiedział, że Neostrada próbuje się jakoś dziwnie zabezpieczyć przez niepotrzebnym spamem blokując jakąś część pakietów, więc może akurat trafiło na to, że jakaś część pakietów z R* jest blokowana. Stwierdził, ze z tym nie idzie za bardzo nic zrobić, lecz ja liczę na Was!
 
Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, będę ogromnie wdzięczny!
 
Pozdrawiam,
Kasper.

 

Najpierw sprobuj podlaczyc ps3 do routera kablem, a nie przez WiFi. Jesli to nie pomoze to ustaw konsoli statyczny adres IP, a w ustawieniach routera dla tego IP wlacz funkcje DMZ o ile Twoj router posiada taka mozliwosc. Od tej pory konsola ma odblokowane wszystkie porty czyli teoretycznie polaczona jest bezposrednio z siecia i masz NAT1. Gorzej jak Twoj router nie ma takiej funkcji... Wtedy tez trzeba ustawic statyczny adres konsoli i bawic sie w otwieranie odpowiednich portow. Tutaj masz strone gdzie podajesz swoj router i do czego chcesz otworzyc porty http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm. Jak cos bys nie wiedzial to pisz priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak po polsku nazywa się wyścig "Quick Getaway"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak po polsku nazywa się wyścig "Quick Getaway"?

 

 Dziś jak będziemy grali to pokażę Ci, gdzie to jest. ew. zerknę na mapę i powiem Ci jak ten wyścig się nazywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś był chętny to zaproście psn: MaJJkell a skype MaJJkelll mam 31 lvl , ogarniam dobrze i jak ktoś by miał zamiar zagrać to proszę ogarnięte osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy sposób na boost lvl.

Robimy bounty na kimś i go killim. Za 100 lvl to ok 2k rp, w ciągu minuty ze 3-4 razy można zadzwonić, robiąc na zmianę to ok 4k rp na minutę. Minus to oczywiście kasa, którą trzeba wydać ale kto by tak ją zbierał ;)

(30 lvl to 700 rp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy sposób na boost lvl.

Robimy bounty na kimś i go killim. Za 100 lvl to ok 2k rp, w ciągu minuty ze 3-4 razy można zadzwonić, robiąc na zmianę to ok 4k rp na minutę. Minus to oczywiście kasa, którą trzeba wydać ale kto by tak ją zbierał ;)

(30 lvl to 700 rp)

Ubiegłeś mnie ;)

Dzisiaj przetestowałem na Vulcanie - efekty są całkiem niezłe - w kilka minut wbiłem z 11 na prawie 20. Co jakiś czas wpadało nawet 4k. Z kasą nie ma dramatu, możemy dać bounty za 2k i za zabicie dostać 1k. Przetestujemy niedługo jak to działa w sytuacji, w której zabijany gracz odłoży pada, czy wówczas go wywali z gry, czy dzięki ciągłemu zabijaniu będzie aktywny.

Jeśli nie wyłącza go, to można tak boostować całą noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje tylko 6 więc mi noc nie jest potrzebna - braciak chyba 16 ale damy radę :P

Trzeba się śpieszyć bo zaraz wszystko znerfią i będziemy dostawać 10rp za wyścig i 50 za 10 fal survivali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłeś mnie ;)

Dzisiaj przetestowałem na Vulcanie - efekty są całkiem niezłe - w kilka minut wbiłem z 11 na prawie 20. Co jakiś czas wpadało nawet 4k. Z kasą nie ma dramatu, możemy dać bounty za 2k i za zabicie dostać 1k. Przetestujemy niedługo jak to działa w sytuacji, w której zabijany gracz odłoży pada, czy wówczas go wywali z gry, czy dzięki ciągłemu zabijaniu będzie aktywny.

Jeśli nie wyłącza go, to można tak boostować całą noc ;)

 

I teraz nikt w sieci nie będzie mnie szanował, bo ratio D/K mi spadnie, snif snif, o ja biedny co teraz pocznę :))))))) Ale faktycznie lvl leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z lagami w V? Wiem, że czwórka na to cierpiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do zagrania w Gta online. niech piszę na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z lagami w V? Wiem, że czwórka na to cierpiała.

 

Są, ale moim zdaniem zależą od łącz (i nie prędkość się liczy ale opóźnienie) osób z którymi się gra, bo z niektórym gra wygląda normalnie a inny się teleportują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie 40 level i nie mogę zrobić ataków na gang. Jeżdżę w miejsca o odpowiednich godzinach, ale nikogo tam nie ma.

Grając z kimś, ataki robiłem, mi w solo się nie pojawiają. Może być to spowodowane tym, że jak odblokowałem i dzwonił telefon, to nie odebrałem? Jak to w takim razie teraz odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest chetny do Numero Uno, platynowych odznak i gra po polnocy to zapraszac. Nick psn rossonaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1_zps778dce20.png

Witam,

Powstała nowa ekipa - [sONS] Sons of Cruelty ( nazwa inspirowana serialem "Sons of Anarchy" ), może brzmi groźnie ale jesteśmy bardzo sympatyczni haha. Grupa graczy powstała po naszym odejściu z ekipy PLST, powód jest nieistotny :).

furka_zps9d5b1bcf.png

Z przyjemnością powitamy w naszym gronie dojrzałych ludzi, którzy skończyli 18 lat oraz posiadają headset. Gramy głównie wieczorami do późnych godzin nocnych. Najchętniej się ścigamy ( - po zebraniu porządnej grupy planujemy turniej wyścigowy ) ale jesteśmy otwarci na pozostałe tryby. Podczas wspólnego grania panuje przyjazna atmosfera, śmiejemy się oraz żartujemy.

Adres SocialClub: www.socialclub.rockstargames.com/crew/sons_of_cruelty
Adres Grupy na Facebooku: www.facebook.com/groups/SonsOfCruelty ( zastanawiamy się nad stworzeniem prostego forum ale aktualnie wszystkim odpowiada taka forma komunikacij )

Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij prośbę na SocialClubie oraz prośbę dołączenia do grupy na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy :)!

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to smutaśnie, że temat o "najnowocześniejszym" i "najbardziej oryginalnym" multi jest martwy już miesiąc po premierze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie to nie dziwi. Na początku wiadomo była radość, wielkie granie i w ogóle oh ah, lecz Ci co mieli wbić ten 100 poziom to wbili, reszta dokończy grę, splatynuje i tyle w temacie. Osobiście nie grałem w GTA V i zanim zagram minie pewnie jeszcze długi czas, choć pozytywnie się na to nastawiam i myślę, że nie będzie "martwego" multi w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka radość? W tym temacie? Chyba przespałem te posty wielkiej radości.
Multi martwe nie będzie bo będzie spora liczba osób ciułających po 100rp za wyścig w celu wbicia 100 rangi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka radość? W tym temacie? Chyba przespałem te posty wielkiej radości.

Multi martwe nie będzie bo będzie spora liczba osób ciułających po 100rp za wyścig w celu wbicia 100 rangi ;)

No niech czymś tą grę rozruszają, to może wrócę, a tak chwilowo kończę z tym. Aczkolwiek nie jest źle singiel zajął mi 82h35m, multi 57h30m, co daje 140h, więc gra warta każdej wydanej złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 osób, które pomogłyby zrobić ustawkę na drużynowy deathmatch. Mój PSN Natkan13. Ustawka może być jutro 29.09 koło godz. 21. Oczywiście mogę też pomóc w innych trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na boosta metoda zabijania?

 

Cytujac Vulcana_Genoma

 

"Zabija tylko jedna osoba. Więc robić to w więcej niż w dwie to bezsens. Ten co nabija zabija wysokolevelowca i tak w kółko. Idzie szybko, ale potrzeba jest kasa, bo każde wyznaczenie nagrody to wtopa 1000$ (wyznaczasz za 2k, za zabicie dostajesz 1k i 2000RP). 100zabić to 200k RP i 100k $ w plecy. Nie musisz zabijać 100levelu, ale jak wygląda gradacja to nie wiem, za niski level jest 600-700RP, za zabicie 100lvl 2000RP. Na 100lvl trzeba 1 585 000 XP."

 

Wiec ja zabijam kogos przez jakis czas a pozniej zmiana, problem w tym ze mam dopiero 26 lvl ale moge go podciagnac zeby wiecej RP wpadalo za zabicia. Tematu nie obserwuje wiec ten sposob pewnie sie tu przewinal. Jest ktos zainteresowany?

 

PS. Tak, jest ten sposob na samej gorze tej strony -_-

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na boosta metoda zabijania?

 

Cytujac Vulcana_Genoma

 

"Zabija tylko jedna osoba. Więc robić to w więcej niż w dwie to bezsens. Ten co nabija zabija wysokolevelowca i tak w kółko. Idzie szybko, ale potrzeba jest kasa, bo każde wyznaczenie nagrody to wtopa 1000$ (wyznaczasz za 2k, za zabicie dostajesz 1k i 2000RP). 100zabić to 200k RP i 100k $ w plecy. Nie musisz zabijać 100levelu, ale jak wygląda gradacja to nie wiem, za niski level jest 600-700RP, za zabicie 100lvl 2000RP. Na 100lvl trzeba 1 585 000 XP."

 

Wiec ja zabijam kogos przez jakis czas a pozniej zmiana, problem w tym ze mam dopiero 26 lvl ale moge go podciagnac zeby wiecej RP wpadalo za zabicia. Tematu nie obserwuje wiec ten sposob pewnie sie tu przewinal. Jest ktos zainteresowany?

Ja mam w tej chwili 59, z tego co mi się o uszy obił za zabicie kogoś do 70 levelu jest 700 - więc moim zdaniem nie warto żebyś na mnie farmił. Jak podbiję w górę to mogę Ci w ciągu dnia jak nie gram zostawiać postać, albo na noc.

Polecam zrobić zapasy hajsu, jest na to dobry sposób - glitch ze sprzedawaniem swojego samochodu w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×