Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta gra już nudzi. Rockstar powinno dodać coś nowego, innowacyjnego bo inaczej gra stanie się sucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No pięknie, wziąłem się wczoraj za Online (Gta mam od premiery ale z multi dopiero zaczynam). Jest miodne :).

Jednakże wbilem bodaj 8 lvl i troszkę kaski i o 2 w nocy jak konczylem gra nie mogła się zapisać czy coś bo nie działała chwilowo chmura rockstar...

Multi jest na prawdę mega ale jak wejdę i będę miał 1lvl to bardzo nie fajnie ;)

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to techniczna porażka. Gram zaledwie kilka godzin i juz:

- 1x nie działała chmura R* przez co nie zapisało mi części postępu

- 1x wyrzucilo mnie z sesji z powodu nieznanego błędu z internetem

- 1x zawiecha konsoli podczas uciekania odrzutowcem policji

Porażka. Odechciewa się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba sama zapisuje po kazdej akcji itp, wiec jesli nie zapisalo, to mysle ze tylko samej koncowki rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapisywaniem roznie bywa. Chmura rownie dobrze mogla nie dzialac przez dluzszy czas, a on mogl przejsc pare misji. Do problemow technicznych dodalbym jeszcze przedluzajace sie czasy ladowania i kiepski matchmaking. Oczekiwanie na zapelnienie sie lobby moze zajac kilkanascie minut, a przy wiekszej ilosci graczy, polowe z nich zazwyczaj rozlacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przez dłuższy czas nie działająca chmura rockstar to pryszcz przy tym ze:

- 3x wyrzucilo mnie z multi, powrót do Gta

-:2x totalny freez konsoli, raz podczas latania ciężko zdobytym odrzutowcem, raz podczas loadingu

I kolega wyżej ma rację jak mamy ochotę zagrać jakiś deadmatch lub wyścig musimy być cierpliwi ponieważ na prawdę długo gracze dołączają. A jak już zagramy to po jednym meczu przeważnie każdy wychodzi i ogólnie lipa. Jeśli nie mamy swojej ekipy to ogólnie trzeba się namęczyć żeby pograć jakiś fajny mecz i mieć dużo cierpliwości.

Wielka szkoda ze technicznie i matchmakingowo Gta online jest tak skopane. Bo ogólnie gra totalnie wymiata ale przez te bugi i skopane tryb dołączenia do akcji odechciewa się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś kto ma hs i gra wieczorami albo po nocach. Są chętni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 157 lvl na jednej i 68 na drugiej postaci i jakos nie czuje zeby gra miala jakies wielkie problemy. Problem z chmura mialem raz, zwiechy moze 2. Reszta dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja chyba jakiś pechowy jestem, chociaż naczytałem dużo, że po ostatniej aktualizacji GTA Online lubi zawiesić konsolę na amen. Akurat to miałem z dwa razy i może da się przeżyć ale w połączeniu z tym, że raz na jakiś czas wywali Cię z serwera (nie mówię co chwilę) to już irytuje.

Do tego ten matchmanking to na prawdę porażka, chcę sobie pograć w Online, to włączam i co dalej, uruchamiam te zrąbane akcje i biorę np. wyścig i rzadko mnie wrzuci gdzieś gdzie jest dużo graczy, przeważnie jestem ja i jakiś host, albo nie raz mnie robi hostem i to czekanie na paru rywali. No dobra, w końcu się udało, jedziemy, wyścig raz dwa i koniec, po wyścigu połowa wyjdzie i znów w pip czekania, aaa no i ścigać już się nie można bo inni przegłosowali na jakiś tryb walki wręcz, więc wyjść do gry swobodnej (zaś loadingi :biggrin:) włączyć wyścig (zaś loadingi :biggrin:) i znów w pip czekania... Ehh na prawdę mi się ta gra w multi podoba, jest po prostu EPICKA :biggrin: no ale te błędy techniczne i fatalny tryb szukania gry z innymi graczami (nieszczęsne akcje) to mega utrudnia, i więcej czasu spędzamy na loadingach, czekaniu na graczy czy też szukaniu interesującego nas deadmatchu czy też wyścigu niż samym graniu.

 

Dam jej jeszcze szansę, zobaczymy...

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash jak chcesz porobić wyścigi to najlepiej zebrać sie w kilku znajomych z hs lub bez nawet, sie chętnie pisze na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz stałą zgraną ekipę i grasz w listę akcji to idzie płynnie, granie z randomami w GTA Online czy innych grach multiplayerowych zazwyczaj tak wygląda. Problemem takim, że gracze wychodzą po jednej akcji jest to, że większość daje mało expa i kasy, ludzie wolą szwendać się po mapie i czekać na zaproszenie na "Dachowca".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, znacie ten bug, który pozwala na wejście w ścianę ( w jednym konkretnym miejscu) ? Ostatnio widzę ze ludzie tam wlaza i naparzają do wszystkich i g... Mozna im Zrobić. Nawet policja stoi pod ścianą i sie gapi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash jak chcesz porobić wyścigi to najlepiej zebrać sie w kilku znajomych z hs lub bez nawet, sie chętnie pisze na to :)

Nie chce porobić po prostu lubię je grać :) szczególnie w trybie Gta kiedy można zabić rywala jest epicko.

A punkty i tego typu bajery mnie zbytnio nie interesują. Ale weź mnie dodaj craschPL może programy.

PS macie 100% racji, jedynie w zgranej ekipie zapewne jest pełen fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem Ci zaproszenie ;) ja gram ogólnie w rożnych godzinach, raz po południu, wieczorem a czasami tak jak teraz całkowicie w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również sie wpisuje miałem GTA kupione od premiery ale ze wzgledu na słabe działanie multi gre sprzedałem,natomiast dzisiaj gre odkupiłem i gram w multi lvl 16 szukam raczej ludzi którzy sobie pykaja na luzie w multika i teraz najważniejsze posiadam HS ale nie korzystam z niego ponieważ jest to uciazliwe i czasem sa problemy z gadka wiec preferuje tylko i wyłacznie SKYPA Cycu02323 zapraszam do dodawania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryształ w jaki sposób korzystasz ze skypa grając w gta? Chyba ze zle coś zrozumiałem ;)

Jak wam sie podoba nowy pomysł po ostatnim update - pogorszenie samopoczucia w miarę zabijania :) hehe czyżby takie niby SUMIENIE :)

Czy mi sie wydaje czy po tym update pogorszyła sie grafika - efekty świetlne i odbicia po deszczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio z tym pytaniem? Nie wiesz jak można korzystać ze Skype na PC i jednocześnie grać na konsoli? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ty co Tomek urwaleś sie z kosmosu ? z tym skype normalnie albo na telefonie z androidem albo na pc i znacznie lepsza jest komunikacja niż przez ten zasrany HS gdzie rwie rozmowe a dwa scina gadka podczas doczytywania misji itd

 

 

i powtórze jeszcze raz :

 

"i teraz najważniejsze posiadam HS ale nie korzystam z niego ponieważ jest to uciazliwe i czasem sa problemy z gadka wiec preferuje tylko i wyłacznie SKYPA Cycu02323 zapraszam do dodawania"

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem korzystac z skypa i grac na konsoli?

ja zawsze obok mam laptopa z odpalonym skypem i komunikacja przebywa wzorowo po przez  wbudowany mikrofon  zadnych scin ani nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Mozna i przez komórki rozmawiać. Jakie oburzenie :) hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - nalicza Wam polubienia i udział w eventach, które stworzyliscie? Licznik do nagród związanych z polubieniami i graniem w moje DM i wyścigi nie rusza się, mimo, że sam zakładam gry, w których są uczestnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×