Skocz do zawartości
dawidvq1

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tu i tam ;) Bo jakoś mało chętnych.

 

Wbiłem Barba na 60+ paragon 4 i biorę się za następne postacie. do wylevelowania. Jakby ktoś miał ochotę na wspólne granie to PSN id jest i gg jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam kogoś do wspólnego grania nastawionych na platynę i dobrą zabawę ;) posiadam hs i dwa pady moje id sg9170a zapraszam :)

Edytowane przez hs45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do wspólnej gry, dopiero zacząłem I akt więc mała pomoc również mile widziana. PSN: Calak08 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pare schematów,które mi sie dublują i chetnie wymienie sie na schemat topaz ranga 12 (nieskazitelny gwiazdzisty),bo za chiny nie moge go znalezc.Pzdr.

PS. Tylko legal bez hackowanych.

Edytowane przez Aster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam osób chętnych do grania narazie przeszedłem gre raz na normalu, HS mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na gre? gram dopiero 3 dni, 23 lvl barbarzyńca jestem w połowie aktu II i chciałbym takie podstawy multi poznac (jakie te tryby są itp )  Gre ogarniam daje sobie rade, eq w miare ogarniam kilka rzeczy legendarnych mam :)

Edytowane przez MaJJkell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majjkell chetnie z toba zagram jestem w 3 akcie i mam kolo 27 poziomu z checia bym pogral dalej fabule w 2. Masta20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie do Diabolca i chętnie z kimś pogram (najlepiej jakaś stała, w miarę ogarnięta ekipa :) ). W tej chwili mam monka na hellu, ale równie dobrze pogram od początku. HS jest, ID: exo88pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam barba 60(16 paragon) jak ktos chce potłuc razem kluczników i na uberow pojsc to jestem za . nick psn: boczex-_666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram wspólnie z kimś on-line, samemu już troszkę nudno. psn: struzik89 mam barba na 40lvl. Zapraszajcie do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie z kimś zagram. HS jest. wszystkie postaci 60 level. Najmocniejszy Monk dps ok 200 k (starcza na mistrza 4 samotnie). Interesuja mnie przede wszytkim klucze, ale rowniez normalna gra. psn id S_Szpakowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pogram z kimś bardziej doświadczonym. Nie jestem noobem jakieś pojecie mam. Nick psn : Patrykovskyy obecnie czarownik 31 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam towarzyskich osób do pogrania w Diablo 3. Mam już mnicha 38 lvl, ale chętnie zacznę z kimś new game'a. 


PSNid : xHadeSxPL


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś chęć pograć to zapraszam :)

 

 

PSID: Gizmoss94
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zapraszam Chętnych do gry na m5 - szaman 60 lvl - bez modowanych i kopiowanych itemow. Psnid grembi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem swoja wersje Diablo Ultima Evil ED. nie mam nikogo do gry ale zaznaczam od razu że mam zamiar nagrywać serie na YouTube wiec niech sie osoba zastanowi zanim napisze PW badz wyśle zaproszenie na PSN nick Qekon

 

Przygodę dopiero zaczynam wiec nie mam na żadnym z postaci wbitego lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podstawową wersję diablo 3 ;) jak coś to zapraszać id: RastaManius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako iż w końcu zabrałem się za grę,szukam ludzi do grania. Gram na UEE. Dopiero 18 poziom ale idzie do przodu. Mój ID: Zediusz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×