Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bez sensu to wydarzenie retro vision. Wczoraj je zrobiłem. Jest 16 poziomów, niektóre strasznie puste i niby paru bossów, ale są oni bez żadnej zapowiedzi jak jakieś mobki... a ten diablo to też szkoda gadać hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki mały krowi król - w koronie i z berdyszem?
W ogóle w patchu coś zmienili z petami. Miałem wcześniej je jako szare przedmioty, które można do skrzynki włożyć a przedwczoraj wypadła mi Liv Moore (postać z serialu iZombie) - jest w kolorze legend i nie można jej nigdzie przekładać, ale dostęp do niej mają wszystkie postacie.

BTW: Ta gra jest tak perfidna momentami, że szkoda gadać. Szukam np. Bibliotekarza, bo robię achiva z duchami. Łaże 40 razy do Krainy Cieni i za 41 się pojawia. Resetuję sobie po 30 minutach tryb przygodowy - zlecenie "Zabij Bibliotekarza"... Szukam Johna Coffina (coś tam) - 20 kilka rajdów i nic, 21  jest. Na drugi dzień pierwsze zlecenia - "Zabij Johna...". I tak z dobre 3-4 razy ostatnio. Szukam kogoś/czegoś rzadkiego, resetuję grę kilka razy a po znalezieniu w trakcie następnych kilku godzin pojawia się to w zleceniach.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem o co chodzi :)
Z tego eventu to cielak - inny niż ten o którym pisałem.

Na 9 lvl Labiryntu znajdujesz grzybki i zbierasz Czarnego Grzyba, idziesz do chatki Adrii i wrzucasz do kotła, wypada przedmiot "cośtam Wiedźmy" a potem idziesz do trupków w mieście i klikasz w kolejności:
Farnham, Ogden, Pepin i Griswold.
Wypada z Griswolda schemat na Nogę Wirta, robisz u kowala (wpada transmorfa) i potem rozkładasz. Z tego wypada mapa i w niej info, że ma ślady kopyta i numery 2, 1, 3. Klikasz w tej kolejności na martwe krowy obok chaty Adrii i otwiera się zejście do Opuszczonej Zagrody. Tam po środku jest skrzyneczka i w niej ten pet - Królewski Cielak :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 13 miesiącach posiadania D3, w końcu się zebrałem i zrobiłem swoją drugą platynę :) Ta gierka jest genialna, dała mi dużo rozrywki. "Najtrudniejsze" było jak dla mnie zrobienie 6 postaci na 70 lvl. Nie lubię niektórych a tu jak mus to mus :) Przy okazji jednak poznałem nie tylko ulubioną czarownicą czy też szamankę, ale również spodobał mi się mnich, dobra postać :) Doleciałem do 102 paragonu i 1,6 mln obrażeń czarownicą. Grało mi się bardzo przyjemnie, zlecenia leciałem na Udręce I aby pozbierać co ciekawsze przedmioty. Teraz czekam na jakieś rozszerzenie, obym się doczekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą sezony i nowa postać Nekromanta.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony nie zachęciły mnie do powrotu na PC to i tutaj raczej tego nie zrobią. Sam nekro też nie wystarczy pomimo, że super grało się nim w D2. Potrzebna dodatkowa zawartość, duży 6 akt. Blizz obiecywał kilka lat temu, że D3 dostanie dwa dodatki. Jak na razie dostaliśmy jeden. Trzeba mieć nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam ps4 pro kupilem dzisiaj diablo 3 na promocji wlaczam gre gram 3-5 min i crash ze musze ps4 z pradu wylaczac i tak man tylko w diablo ;\ jakos da sie to naprawic ? Bf 1 u4 wszystko dziala super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wpisałem w google "ps4 pro diablo 3 crashing", na oficjalnym forum blizzarda jest temat. Wygląda na to że Diablo 3 na Pro ma jakiś problem i zawiesza się, wysypuje bądź zawiesza kompletnie całą konsolę. Ostatnie posty są z końcówki lutego ale nie ma żadnych informacji że coś się poprawiło. Bardzo prawdopodobne że jest to problem Diablo i będziesz musiał poczekać na jakiegoś patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją lubą na Pro przeszliśmy całe Diablo bez najmniejszego problemu - drugi raz - poprzednio na PS3 :24_stuck_out_tongue:. Cyfrówka kupiona podczas ostatniej promocji w styczniu. 

Ponowne ściąganie i reinstalacje próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak probolwalem niestety dalej to samo co 2 min reset ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirek nie strasz - wlasnie kupilem wersje cyfrowa dla mojego prosiaka. Mam nadzieje ze te problemy nie omina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim prosiaku ogralem już ze 30h w Diablo3. Póki co zero problemów/zwiech itp.

 

Mam pytanie do osób w temacie, czy można sprawdzić ile zrobiło się już zleceń? Ciekawy jestem ile brakuje mi to trofeum za wykonanie 500zlecen.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie odpowiem na to pytanie, bo choc spedzilem w tej grze setki (to nie przesada) godzin to trofea mi powiewaja i nigdy nie sprawdzalem co trzeba zrobic lub jakie i ile zlecen trzeba wykonac :)

 

Co do zwiech na PROsiaku, to wczoraj pogralem ok. godziny i wszystko O.K. Mam nadzieje ze tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK w menu pauzy wybierasz wyzwania/ogólne i w zakładce po prawej szukasz wyzwania na 500, wciskasz x i masz pokazane szczegóły ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak i wydaje mi się, że powinno to być w zakładce triumfy ale nie ma. W innych też nie ma. Może jak więcej zadań wykonam to wtedy sie to pojawi?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak i wydaje mi się, że powinno to być w zakładce triumfy ale nie ma. W innych też nie ma. Może jak więcej zadań wykonam to wtedy sie to pojawi?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jest w wyzwaniach trybu przygodowego. Nazywa się credo assasyna. Jest zaznaczone jako jeszcze nie wykonane przez Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok znalazłem, u mnie póki co nazywa się zabójstwa na zlecenie. Mam 15/100. Pewnie jak wykonam 100 to będę miał nazwę kredo Assasyna :) dzięki za pomoc.

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi wyjaśnić jak zdobyć msciwe oko, kiel demona i powykrecany kręgosłup? Wiem, że lecą z tych bossów do których zdobywamy infernalnych machin od klucznikow i że musimy mieć 5 męstwo nefalemow. Generalnie robię tak, że najpierw lecę ubić klucznikow w aktach 1-4, potem robie wszystkie zlecenia w akcie pierwszym i na koniec robię tych bossów. Zakładam, że po zrobieniu wszystkich zleceń w akcie pierwszym mam 5 męstwo nefalemow (chociaż nie mam pojęcia gdzie to sprawdzic) ale ubiłem tych bossów że 100 razy i ani razu mi nie wypadła żadna z tych rzeczy. Robię coś źle czy to jest rzadki drop?


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłby ktoś mi wyjaśnić jak zdobyć msciwe oko, kiel demona i powykrecany kręgosłup? Wiem, że lecą z tych bossów do których zdobywamy infernalnych machin od klucznikow i że musimy mieć 5 męstwo nefalemow. Generalnie robię tak, że najpierw lecę ubić klucznikow w aktach 1-4, potem robie wszystkie zlecenia w akcie pierwszym i na koniec robię tych bossów. Zakładam, że po zrobieniu wszystkich zleceń w akcie pierwszym mam 5 męstwo nefalemow (chociaż nie mam pojęcia gdzie to sprawdzic) ale ubiłem tych bossów że 100 razy i ani razu mi nie wypadła żadna z tych rzeczy. Robię coś źle czy to jest rzadki drop?

 

Z forum battlenet wynika, że te przedmioty lecą z bossów tylko do któregoś poziomu (60 lub 70). Bo ponoć ten przedmiot, który można wykuć jest słabszą wersją tego, który jest dostępny po osiągnięciu tego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć level pomiędzy 60-69. (dla całkowitej pewności najlepiej tylko 60lvl)

Ale po co się w to w ogóle bawić, skoro na 70lvl jest dużo lepszy i łatwiejszy do zdobycia ring?

 

Nefalem Valor? Dafaq. Przecież to zostało usunięte z gry jakieś 3 lata temu. Poza tym na konsoli max stack wynosił 3.

 

Dziwny post @donsarcasm XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha i ubił bossów 100 razy :D, aż polubię post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz mieć level pomiędzy 60-69. (dla całkowitej pewności najlepiej tylko 60lvl)

Ale po co się w to w ogóle bawić, skoro na 70lvl jest dużo lepszy i łatwiejszy do zdobycia ring?

 

Nefalem Valor? Dafaq. Przecież to zostało usunięte z gry jakieś 3 lata temu. Poza tym na konsoli max stack wynosił 3.

 

Dziwny post @donsarcasm XD

 

Gram na PC, ale dobra spoko zrozumiałem. Po prostu ciekawiło mnie bo widziałem że jest taka opcja u zlotnika i byłem ciekawy co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×