Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś na temat tego dodatku nekromanty ? Miał być 27 czerwca a tu nic nie widać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Necromancer Pack pojawi się po patchu 2.6, który wejdzie na konsole podczas przerwy technicznej o 17.00. Przerwa potrwa około godziny (do dwóch+), i po jej zakończeniu będzie można nabyć zestaw z Nekromantą.

 

Dla PC godzina przerwy technicznej to 23.00.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, (grę mam oryginał na płycie) ale chcę kupić na Allegro łuk lub cały legendarny zestaw + milion złota, kamyki itp. Banują za to? Wiem, że po zakupie można tylko offline ale wiadomo, że z czasem multi. Ewentualny ban jest na całą PS4 czy na profil na którym się gra? Takie zestawy są za śmieszne pieniądze 5-10zł, ale po banie nie będzie już do śmiechu, stąd pytanie. Pzdr.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że po zakupie DLC Nekromanty występują zawieszenia konsoli PS4 Pro.
Jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś wersj pudełkowa diablo która zawiera wszystko na płycie czy nekromanta zawsze jest "kodem" do wpisania ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś wersj pudełkowa diablo która zawiera wszystko na płycie czy nekromanta zawsze jest "kodem" do wpisania ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jak widziałem to wersja gry na płycie jest jedna czyli bez nekro i są chyba dwie wersje cyfrowe jedna z nich wyszła nie dawno więc powinna posiadać nowa postać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Eloszki napisał:

Jest jakaś wersj pudełkowa diablo która zawiera wszystko na płycie czy nekromanta zawsze jest "kodem" do wpisania ?

Ma być teoretycznie wersja 'Eternal Collection' z nekromantą, ale obstawiam, że i tak będzie on tylko w postaci kodu.

Tylko że coś o tej wersji nic oprócz zapowiedzi nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez szukałem i jest owszem ale chyba tylko na psn :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przymierzam się do kupna diablo, nigdy nie grałem w żadną cześć i zastanawia mnie jak wyglada pvp?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pvp najlepiej grać ze znajomymi którzy nie przerabiają sejwów. Niestety Diabełek na konsolach nie ma BattleNetu...

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś darmowy weekend na XO. Już można sobie pobrać. Za dużo nie pogram bo w piątek wyjazd ale przynajmniej rzucę okiem o co tyle hałasu bo od D1 nie grałem w serię

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/diablo-iii-reaper-of-souls-ultimate-evil-edition/c2r5r5p2df3c?wa=wsignin1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum zdycha, to szpadel w dłoń.

Na psn diablo na wyprzy. Przeorałem na pc z dodatkiem, ale nie grałem nekromantą, którym orałem w II. 

2 pytania, może ktoś odpowie - czy ktokolwiek jeszcze w to gra i czy dalej łatwiej spotkać pracowitego cygana niż kogoś, kto nie haxuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w grupie reszta raczej hax zanim się zorientujesz wpadnie Ci 30 lvl. Choć oni  głownie grają szczeliny itd niż singla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×