Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na wersję na PS4, która będzie z dodatkiem już podobno.

Nie wiem, może na PC lepiej się gra, ale ja jestem zatwardziałym kanapowcem i dla mnie siedzenie już przed kompem, żeby sobie pograć to raczej katorga niż przyjemność :)

Kill pewnie mnie zje za to co powiem, ale czy czasem wersja PC nie przeszła tych wielkich zmian głównie dlatego, że wersja konsola przyjęła się bardzo dobrze? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Patricko
Akurat w tym jest dużo racji:) Sporo osób które ciorały w D3 na piecu, po premierze konsolowej wersji twierdziły iż platforma pc została potraktowana jako poligon doświadczalny przed wprowadzeniem istotnych zmian (w tym przede wszystkim modyfikacji zrypanego generowania lootu). Według mnie Blizz zauważył w pewnym momencie, że nie ciągną z domu aukcyjnego tyle kasy ile by chcieli i gracze (ci niebulący euro za przedmioty/gold) zaczynają coraz bardziej narzekać na nudę. Efektem było wydanie D3 w wersji 1.5 na konsole, które przyjęło się świetnie, bo nie posiadało zrypanych funkcji obecnych w pecetowej wersji. A że Blizz tak czy siak miał zamiar wypuścić dodatek, to przy pomocy wersji konsolowej zachęcili potencjalnych kupców RoS oraz podkręcili (pozytywnie) ciśnie graczom, którzy na jakiś czas dali odpocząć Diabołkowi na piecu.
Piszę to jako osoba, która na PC miala kilkaset godzin, a konsolową wersję splatynowała w ok. 1,5 tyg po premierze - takie są moje odczucia:)

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill pewnie mnie zje za to co powiem, ale czy czasem wersja PC nie przeszła tych wielkich zmian głównie dlatego, że wersja konsola przyjęła się bardzo dobrze? :)

 

Nie :)

 

Poza tym, na konsoli już grają tylko niedobitki. To nie jest prawdziwe D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli na inferno mistrz V 90% ludzi biega z 86735267 dps w statach xD Ja przygode z D3 zakończyłem po tym, jak wyfarmiłem sobie około 70 legendarek i zaparzywszy se kawe rozsiadłem się wygodnie żeby je wszystkie rozpakować i sprawdzić co też tam wypadło i wszystko okazało się gorsze od tego co już miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Krzyżowca

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe wieści na temat potencjalnej premiery? Kumpel grający na PC w dodatek na każdym kroku mnie drażni. Jak tak dalej pójdzie to pęknę i nie wytrzymam w postanowieniu by nie kupować dodatku na PC i zaczekać na wersję na PS4 wraz z Reaper of Souls. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wersji na PS4 jeszcze daleko. Powiedziałbym, że bardzo daleko. Na razie ani widu ani słuchu o tej grze na PS4. Jak Cię tak nosi to kup na PC i po problemie. Tylko potem szkoda będzie kasy wywalić drugi raz na to samo.

Ja też czekam na jakieś info, ale Diablo nigdy mnie nie jaralo specjalnie to też czekanie mnie nie boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejs imprezie blizarda maja pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wersji na PS4 jeszcze daleko. Powiedziałbym, że bardzo daleko. Na razie ani widu ani słuchu o tej grze na PS4. Jak Cię tak nosi to kup na PC i po problemie. Tylko potem szkoda będzie kasy wywalić drugi raz na to samo.

Ja też czekam na jakieś info, ale Diablo nigdy mnie nie jaralo specjalnie to też czekanie mnie nie boli :P

 

Ostatnie informacje od Blizzarda mówiły o czerwcu-lipcu 2014 - ale to dosyć stare info... zawsze mogą w ostatniej chwili przesunąć na grudzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obiło mi się o uszy, że czerwiec-lipiec. Ale teraz z tego co widzę od Ps3 jak miałem diablo to moja druga połowa czeka bardziej na ten dodatek niż ja sam :P co oczywiście bardzo mnie ciesz :)

 

Oczywiście jak się dowiedziała, że będzie nowa klasa to od razu mi powiedziała, że nie mam co myśleć o nowej klasie, bo już sobie ją zaklepała :D

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta polityka "When it's done" :D Z jednej strony nie chcą za bardzo rzucać obietnic bez pokrycia, a z drugiej - ja chcę to JUŻ! Albo chociaż info kiedy się spodziewać premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze jeszcze troche poczekamy na ta wersje ps4 bo zadnych informacji co do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze jeszcze troche poczekamy na ta wersje ps4 bo zadnych informacji co do premiery

Nowy materiał na IGN. Premiera Diablo 3 okresie wakacyjnym. Nie podali dokładnej daty ale lato to nie jesień czy zima :-)

Gra wygląda świetnie 60fps1080p

Sorki za sposób wstawienia, piszę z komórki.

http://m.uk.ign.com/videos/2014/04/12/why-diablo-iii-will-be-even-better-on-ps4-ign-conversation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obiło mi się o uszy, że czerwiec-lipiec. Ale teraz z tego co widzę od Ps3 jak miałem diablo to moja druga połowa czeka bardziej na ten dodatek niż ja sam :P co oczywiście bardzo mnie ciesz :)

 

Oczywiście jak się dowiedziała, że będzie nowa klasa to od razu mi powiedziała, że nie mam co myśleć o nowej klasie, bo już sobie ją zaklepała :biggrin:

 

Oby jak najszybciej było już na PS4, bo sama czekam chyba bardziej niż moja druga połowa :biggrin:  Grałam z mężem w Diablo II na PC i tak mi sie spodobało granie we dwoje, że nie mogłam doczekać się, aż będzie na PS3. A teraz zaś nie umię sie doczekać na PS4 :biggrin:

Czerwiec byłby idealny :) 

Edytowane przez makosg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzili datę premiery.. niestety..

 

 

 

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition is heading to consoles on August 19th, Activision has announced. The title will be available for PlayStation 4, PS3, Xbox One, and Xbox 360.

 

bonus preorderowy

diablo_pre-order-656x418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czekania, powie ktoś w skrócie czym się bedzie roznic wersja ps4 vs ps3 bo nie wiem czy jest to wystarczajacy powod do kupienia ps4:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p i 60 klatek na sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych innych bajerow? Wiekszych ilosci przeciwnikow itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope...Wsio jest kropka w kropkę takie samo poza grafika. No co najwyżej na ps4 loadingi szybsze będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy będzie możliwość importu postaci z PC do wersji PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie będzie takiej możliwości. Natomiast z PS3 na PS4 już tak. Niestety to spowoduje "popsucie" gry. Już w pierwszy dzień ludzie będą latać z mieczami po kilkaset tysięcy dmgu :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie będzie takiej możliwości. Natomiast z PS3 na PS4 już tak. Niestety to spowoduje "popsucie" gry. Już w pierwszy dzień ludzie będą latać z mieczami po kilkaset tysięcy dmgu :/

 

Tak się kończy jak dane postaci są przechowywane na konsoli a nie na serwerach Battlenet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie pasuje. Mimo że sam mam mega wypasionego zawodnika, na PS4 będę grał od zera. Lubię mieć pod górkę ;) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×