Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

~Kto mi powie dlaczego mam tak dużo defa, dlaczego potwory praktycznie nic mi nie robią? Przestawiłem na ekspert i dalej to samo :C

 

10633355_321472991372226_121994574215585

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save z ps3? Może ktoś ci rzucił jakiś zmodyfikowany item w multi czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż resztę ekwipunku, to Ci powiem który przedmiot masz zmodyfikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dawałeś przypadkiem punktów mistrzowskich?? U mnie jest to samo zacząłem grać krzyżakiem i mam bardzo dużo defa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty mistrzowskie miał by przy jego normalnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja 2 dni temu kupiłem grę [PS4], nie miałem styczności na PS3 z grą ;o. Mam 22 poziom, więc o mistrzowskich nie ma mowy. 

 

No i od nikogo w multi nie dostałem przedmiotu, bo gram sam.

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz pewnie jakims magiem i uzywasz zaklecia na zwiekszony pancerz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz pewnie jakims magiem i uzywasz zaklecia na zwiekszony pancerz. 

 

Gram tym całym czarownikiem, ale korzystam tylko z zaklęcia piorunów. Reszta to czary typowo ofensywne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Jak będziesz miał 70 lvl to obrona powinna wynosi jakieś 10 milionów. Chyba, że na konsolach jest to jakoś przeskalowane, ale nic mi o tym nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie jak piszesz, dla mnie ta obrona jest wrecz niska, chociaz nie pamietam ile mialem przy 20lvl.


Gram tym całym czarownikiem, ale korzystam tylko z zaklęcia piorunów. Reszta to czary typowo ofensywne. 

No to podpowiem ze warto ich uzywac.. ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na zlecenia, szczeliny lub cokolwiek? Jeśli tak to zapraszajcie do znajomych samemu trochę nudno ;) HS oczywiście jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były w wersji gry ms PS3 jako bonus za preorder.

Mają je ludzie którzy importowali save.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kanapowy co-op z kumplem? Można przejść grę od początku do końca w takim trybie i czy save'y są rozdzielone? Chciałbym sam normalnie grać a na osobnym savie od co-opa tylko gdy kumpel do mnie wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, save są dzielone. Tak naprawdę Diablo na konsole to wydaje mi się że zostało zrobione pod coopa tylko i wyłącznie. Jak ktoś liczy na rozrywkę rodem z PC to się zawiedzie.

Co do Twojego pytania to spokojnie możesz sobie grać, a gdy kumpel wpada to tylko dołączy swoją postacią do Twojej. Level też nie musi się zgadzać bo jest skalowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z kumplem przejść grę od początku do końca razem a nie żeby dołączał do mnie gdy ja powiedzmy jestem ładnych kilkanaście godzin później i nie wie o co fabularnie chodzi. Ale skoro savey są dzielone to biorę wersję z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję z dodatkiem? Na PS4 nie ma wersji bez dodatku przecież ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ktoś o tym pisał ale dzisiaj udało mi się wejść do portalu który zostawił po sobie goblin. Normalnie szał ciał. Lewel prościutki i króciutki ale w ciągu nie wiem ilu 3 min. (czas przejścia levelu) uzbierałem 13mln golda, kilka cesarskich kamieni a za bosa wypadły 3 legendy. Sama walka z bosem całkiem fajnie zrobiona. Ciekawe jak często będą zostawiać te portale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrenowałem kowala do 12 lvl'a grając krzyżowcem, a teraz zrobiłem sobie maga i zauważyłem coś dziwnego: wszystkie bronie i elementy uzbrojenia są dostosowane pod krzyża, a nie pod maga czy da się coś z tym zrobić? Grając na Hardcorze mnichem, wszystko było u kowala dostosowane pod mnicha (daiba, fisty). Gram na wersji PS 3, ale to bez znaczenia, po prostu tutaj jest Was więcej :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że u kowala masz do wyboru bronie dla każdej z klas postaci  :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że u kowala masz do wyboru bronie dla każdej z klas postaci  :) ?

Mam, ale jakieś 80% są to bronie pod krzyżowca. Np na ok. 30 tarcz, których mnie nauczył kowal, mam ok. 3-4 te księgi zaklęć/kule trzymane w lewej ręce. Podobnie ma się sprawa z kołczanami do łuków. Czy jest to sprawka tego, że moja pierwsza postać to był krzyżowiec i pod niego gra generowała recepty od kowala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, ale nie do końca bo to Ty wybrałeś te schematy a mogłeś mieć inne ale nie dla twojej klasy. Ale co to za problem jak będziesz grał inna klasą to znajdziesz książki i nauczysz kowala nowych rzeczy dla twojej postaci, aczkolwiek nie zawsze są to przepisy pod twoja klasę. Ogólnie to grać i się tym nie przejmować.

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, ale nie do końca bo to Ty wybrałeś te schematy a mogłeś mieć inne ale nie dla twojej klasy. Ale co to za problem jak będziesz grał inna klasą to znajdziesz książki i nauczysz kowala nowych rzeczy dla twojej postaci, aczkolwiek nie zawsze są to przepisy pod twoja klasę. Ogólnie to grać i się tym nie przejmować.

No tak, bo kowal jest dla wszystkich postaci, czyli mogłem np. bedąc na 30lvlu zrobić maga wtedy i nim wejść i trenować dalej racja? Nie przejmuje się i tak głównie chodzę w itemkach z dropów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to opłaca się ulepszać kowala ?  Pytam, bo gram od niedawna i jestem ciekaw czy jest możliwość zrobienia u niego części uzbrojenia lepszej od tych legendarnych, które się znajduje podczas gry. Jestem teraz w drugim akcie, gram krzyżowcem i praktycznie mam każdą część uzbrojenia legendarną, kowal jest w stanie stworzyć mi coś jeszcze lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj. Prawdziwe przedmioty zaczynają się dopiero na 70 poziomie i zazwyczaj przedmioty setowe (książki) są wspólne dla wszystkich klas. 


Tak swoją drogą to opłaca się ulepszać kowala ?  Pytam, bo gram od niedawna i jestem ciekaw czy jest możliwość zrobienia u niego części uzbrojenia lepszej od tych legendarnych, które się znajduje podczas gry. Jestem teraz w drugim akcie, gram krzyżowcem i praktycznie mam każdą część uzbrojenia legendarną, kowal jest w stanie stworzyć mi coś jeszcze lepszego ?

Tak, później będziesz znajdował książki z których złożysz sety dla każdej postaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×