Skocz do zawartości
Tomo

PlayStation TV - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć jakie funkcje telewizyjne to ma mieć? Jest wspomniane że obsługuje hulu u netflix których w europie nie ma. Pytanie - czy bedzie jakas wypozyczalnia filmow dostepna w pl i czy mozna na tym streamowac jakos filmy z kompa?  Wychodzi na to, że takie bedzie u nas PSV TV że bez TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z usług TV wrzucą ipelxa, iple, tvnplayera i axn playera.

W sumie to ciekawe zagranie z tą konsolką; cena nie jest wygórowana więc pewnie skusi się niejeden "plusowicz", który na handhelda ochoty nie ma, a ma ochotę na sprawdzenie, tytułów, które wrzucają do "+"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie sprawdzi tych najlepszych :) A dla przykładu obecne tytuły roczne (Uncharted, Gravity Rush) będą niekompatybilne. Nie chodzi tu o krytykę bo pomysł sam w sobie jest dobry :) Jak dla mnie to mogli użyć vity jako kontrolera, może jeszcze to przejdzie. Po prostu nie chcę żeby taki użytkownik PSVTV mówił że gry na vitę to same crapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na już opublikowaną listę wspieranych gier (pozostaję w coraz większym przekonaniu, że to urządzenie będzie tylko na wyłączność dla JAP, tak na osłodę dłuższego czekania na PS4 lol),

http://translate.google.pl/translate?sl=ja&tl=en&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.jp.playstation.com%2Fpsvitatv%2Fgame%2Fpsvitalist%2F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z usług TV wrzucą ipelxa, iple, tvnplayera i axn playera.

W sumie to ciekawe zagranie z tą konsolką; cena nie jest wygórowana więc pewnie skusi się niejeden "plusowicz", który na handhelda ochoty nie ma, a ma ochotę na sprawdzenie, tytułów, które wrzucają do "+"

 

 

co nie zmienia fakty, że dla nas bedzie to gówniane TV. Jeśli byłaby opcja streamu z pc i/lub prawdziwa wypozyczalnia filmow w rozsadnej cenie to bylbym w stanie sie skusić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na już opublikowaną listę wspieranych gier (pozostaję w coraz większym przekonaniu, że to urządzenie będzie tylko na wyłączność dla JAP, tak na osłodę dłuższego czekania na PS4 lol),

http://translate.google.pl/translate?sl=ja&tl=en&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.jp.playstation.com%2Fpsvitatv%2Fgame%2Fpsvitalist%2F

Dla mnie, jedyna ciekawa pozycja, to Muramasa Rebirth. Szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/ktore-gry-odpalimy-na-playstation-vita-tv-sony-ujawnilo-oficjalna-liste-kompatybilnosci/166418

 

Szału nie ma. Nie ma hitów na miarę uncharted czy killzone

Tak jak się spodziewałem to będzie niewypał, ewentualnie produkt mocno niszowy i do europy może nawet nie trafić

 

 

 

SCE zamiast tracić czas na bzdury typu: gra w gry z PS4 na PSV czy granie w gry z PSV na TV,

skupiliby się lepiej na czymś pożytecznym typu odpalanie gier z PS2 (te co są w PSS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wsparcia dla hitów jak uncharted, nowy killzone, gravity rush nie ma to żadnego sensu... a szkoda bo trochę liczyłem na to, że będę miał jak ograć gry z PSV bez kupowania konsoli za 600-800zł, która potem by się kurzyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym zrozumiał gdyby tu była tylko cyfrowa dystrybucja, no ale przecież VitaTV ma slota na karty z grami! No i teraz ktoś kupuje jakąś pudełkową grę, wkłada do konsoli i ZONK - nie działa mu. Myślicie, że większość ludzi będzie jakichś list obsługiwanych gier po internetach szukała? Niestety mi to wygląda na wizerunkowo - marketingowe samobójstwo Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze poki co sony pier... glupoty. Ptocz tego co zrobili z remote play na psp, dodali wielkie "g", jaralem sie tym co zapowiadali, i na tym sie skonczylo. Poki co mieli problemy straszne zeby polaczyc vite z ps3 i solidnym softem do remore play. Bedzie, wtedy uwierze, jak dadza 'pomacac' nie tylko dupcyc brudne kocopoly, bo na vicie stracilem cierpliwosc do ich zapowiedzi, nie wspominajac o finansach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam aż u nas w Europie będzie premiera PS Vita TV,oczywiście konsola się przyda a cena nie będzie wysoka,tylko niech zniosą blokadę regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc zastanwaiam sie nad kupnem konsoli PS Vita do tej pory musze zaznaczyc ,ze nigdy nie mialem przenosnej konsoli. Jak wyglada grafika sa jakies ciekawe gry?

Czy fajne są Finale ,Uncharted ,Assassin Creed na ta konsole jakie gry polecacie. Plusy i minusy tej konsoli.

 

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc zastanwaiam sie nad kupnem konsoli PS Vita do tej pory musze zaznaczyc ,ze nigdy nie mialem przenosnej konsoli. Jak wyglada grafika sa jakies ciekawe gry?

Czy fajne są Finale ,Uncharted ,Assassin Creed na ta konsole jakie gry polecacie. Plusy i minusy tej konsoli.

Z gory dzieki za pomoc.

Zły temat wybrałeś,ale postaram się pomóc :)

Również nie miałem żadnej przenośnej konsoli,i musiałem sam się przekonać i się nie zawiodłem,jestem mega zadowolony.

Jeśli dużo podróżujesz lub jesteś w domu to konsolę przenośne są idealne,możesz grać gdzie chcesz.

Na start to najlepiej kupić konsolę PSV Wifi bez 3G ponieważ dużo nie zdziała.

Kartę pamięci minimum 16GB lub 32 GB.

A z akcesorii Starter Kit od Sony lub BigBen,posiada folię,etui itp.

Co do gier możesz kupić subskrypcje na 3 miesiące PS+ i masz Uncharted i Gravity Rush na start,w ramach ps+ i gry na marzec.

Graficznie to zależy od gier,patrz dwuletni Uncharted nadal powala,a taki Killzone o 2x lepsza graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start to najlepiej kupić konsolę PSV Wifi bez 3G ponieważ dużo nie zdziała.

 

Ale co nie zdziała? Przecież wifi działa tak samo w jednej i drugiej wersji, a ostatnio często pojawiają się różne promocje na wersję 3G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie zdziała? Przecież wifi działa tak samo w jednej i drugiej wersji, a ostatnio często pojawiają się różne promocje na wersję 3G.

Chodzi mnie o to że w 3G pobierze pliki do 20mb,a granie w multi w kiepskim zasięgu już nie mówię,owszem 3G się przyda GPS,a jeśli kupi się tą wersję to najlepiej kupić transfer 500mb/1GB.Gdy była premiera konsoli co chwilę było przydatne a teraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mnie o to że w 3G pobierze pliki do 20mb,a granie w multi w kiepskim zasięgu już nie mówię,owszem 3G się przyda GPS,a jeśli kupi się tą wersję to najlepiej kupić transfer 500mb/1GB.Gdy była premiera konsoli co chwilę było przydatne a teraz mniej.

 

Ale przecież nikt nie zmusza do korzystania z 3G, a jak wspomniałem wifi działa tak samo, pliki pobierze jakie tylko chce. Ja posiadam wersję 3G i prawdopodobnie nigdy z tego nie skorzystam, ale jak kupowałem, to bardziej opłacało się kupić właśnie 3G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach ale jak się dowiedziałem że nie obsługuje wszystkich gier a z zakupem karty wyjdzie tyle samo co za Vitę to dałem sobie siana. Jak dla mnie to większy niewypał niż PSP Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP Go było niewypałem, bo wyszło na wcześnie. Jeszcze nikt nie wyobrażał sobie odejścia od fizycznych gier.

Teraz taka Vita Go to byłby świetny deal. Oszczędność rozmiarów i ceny ze względu na brak czytnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Jakakolwiek konsola bez możliwości kupna używek jest mało realna. PSN już teraz jest znane z wysokich cen gier cyfrowych. Kilka dni temu widziałem fajne zdjęcie. Był na nim Batman Origins z PSN w cenie 49.99$ i ta sama gra na Amazonie nówka na płycie za 9.99$.

Usunięcie czytnika kart raczej nie miało by wpływu na zmniejszenie gabarytu Vity. Co najwyżej karta pamięci mogła by być większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mojemu chrześniakowi VitaTv wpadła pod choinkę to nie omieszkałem potestować to na co tak mocno czekałem. Mój hajp niestety mocno sflaczał. Generalnie to pewne niuanse dostrzegłem których wcześniej nie przewidziałem. Po pierwsze to nie da się tego ustrojstwa odpalić padem, trzeba podejść i wcisnąć mały guziczek który jest przy gniazdach z tyły VityTV, słabe zwłaszcza gdy np: ja chciałem ją wrzucić w sypialni za telewizor który wisi na ścianie i nie ma tam żadnej półki. Po drugie to gierki mają opóźnienie, wczoraj testowaliśmy to na singlu Wolfensteina i był gicior, to znaczy nie zauważaliśmy opóźnienia które sami pewnie mieliśmy po nadmiarze wypitej wódy w noc wigilijną, dzisiaj jednak odpaliliśmy z Ps4 po remote Injustice, potem  jakiś motocross i nie dało się grać, opóźnienie było takie że odbijałem się od band jak kula bilardowa :sad: nie wyobrażam sobie takiego laga przy np: online w Bf4.

No ale meritum, gierki PSV :wallbash: Plus jest taki że można przełożyć kartę z Vity i wszystko śmiga, trzeba tylko mieć konto założone to samo co na Psv i nie trzeba na nowo zasysać gierek tylko pykać na swoich już pobranych. Mój brat miał na karcie jakieś 20 tytułów i odpaliły się nam 2 (słownie; dwa). Nawet flower który jest ukradziony z Ps3/4 też się nie odpala! WAT?!? :shok: Z tych dwóch co poszły to Wormsy i GTA które niszczyły wzrok pixelami na kilometr, nastrzelałem w sumie kilka fotek więć sami sobie popatrzcie, tv to jakiś 28" więc nie chce wiedzieć jakby to wyglądało na 42 lub więcej :blink:

20141226_160727.jpg

 

20141226_160855.jpg

 

20141226_161704.jpg

 

20141226_173535.jpg

 

20141226_174844.jpg

 

20141226_181819.jpg

 

20141226_181826.jpg

 

20141226_182736.jpg

 

20141226_182749.jpg

 

Aha jeszcze coś, klawisze są niedostsowane, w wormsach np: trzeba nacisnąć start żeby odpalić menu, no i szukaj sobie tego start na DS4 :sad: Odpowiednikiem jest options ale skąd u licha mamy to wiedzieć, jakaś gierka jeszcze nam się odpaliła ale nie dało się wejść do niej bo był napis żeby dotknąć ekranu dotykowego. No ale nic z pada nie działało i gierka jest niegrywalna. Takich kwiatków pewnie jest sporo więcej, jeśli wsparcie dla vityTv będzie takie jak dla Psv to obawiam się że nie jest to warte żadnych pieniędzy. No cóż :sad: Liczyłem na sporo więcej ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, kafle jak za PSXa. Konsola podobno dobrze się w Azji sprzedaje co potwierdza teorię jakoby to dziwny kontynent jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×