Skocz do zawartości
Tomo

PlayStation TV - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszło dziś moje PS TV :). Na pierwszy rzut oka muszę powiedzieć że bardzo zgrabne urządzonko, śwetnie zapakowane no i dodatkowy + w postaci kabla HDMI (ale fakt, mogłaby być jakaś przyzsawka od dołu bo pod ciężarem kabli lata na wszystkie strony) Czas coś odpalić !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trochę lata ale są sposoby.

Ja dziś odpaliłem Killzone super grafa na tv,i lepsze sterowanie,większe analogi robią swoje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gierki byś polecił oprócz killzone bo to wiadomo :). Ogólnie strasznie się najarałem na klasyki z PSOne, znowu sobie zagram w Crasha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te które obsługują gierki :)

Niektóre wyglądają jak z ps2 ale nie jest źle.

Ja dopiero ten sprzęt testuje jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyszła moja sztuka ( 99 zł z neo24 )

PS TV musi im nieźle zalegać w magazynach skoro zdecydowali się na sprzedaż w takiej cenie.  (a że to tzw. "półkowniki" to więcej niż pewne bo na pudełku widnieje kwota 449 zł., żeby było ciekawiej faktura została wystawiona na 249 zł.)

Jeśli wziąć pod uwagę zawartość pudełka - tj. kody na: Worms Revolution (cena 29 zł) , OlliOlli (42 zł za crossbuy) oraz Velocity Ultra (33 zł)   - konsolę mam za free   :thumbsup:    (sam soft kosztuje 104 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja również dzisiaj dotarła. Jak za taką cenę to rzeczywiście dobry interes. Jak narzazie odpaliłem tylko Olliolli i całkiem fajnie się w to grało. Miałem chwilowe problemy ze wpisaniem się do PSN bo co chwilę wyskakiwał mi błąd, ale po restarcie konsoli żadne błędy mi nie wyskakiwały. Muszę jeszcze sprawdzić Remote Play jak się będzie sprawował i przydałoby się jaką kartę dokupić bo tylko parę gier z PS Plusa waży mniej niż ten 1 GB. Wydaje mi się że minimum to 8 GB trzeba było by zakupić. Widział ktoś jakąś ciekawą promocję na karty do Vity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam się nad kupnem. Ograłbym kilka gierek z vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z promocją załapałem się na Electro.pl 129zł i to jak za darmo jak mówicie.

Jedynie jeszcze pada zamówić i git.

Ja kartę pamięci używam z Vity,jedynie to robi bazę danych,i bałagan w menu ale foldery można zrobić i jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

129 ... dużo - ja mam z Neo24 za 90zł (96 z przesyłką) :D

Własnie testowałem stream filmów. Media player to badziew ale da się to obejść. 

Laptop (Serviio) > PS4 > PS TV 

*badum tssss*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca łapie wiec zacznę tak:

 

W ramach ps+ dostaje na vite 2 + '1 jeśli to indyk'

Jeśli nie mam czasu i potrzeby grania poza domem, to mogę kupić ps tv, i cieszyć się grami z vity na dużym ekranie ?

Tylko jeszcze dokupić specjalne karty ps do tego urządzenia czy to konsola ? 

Czy to kosztowny dodatek do ps4 który umożliwia granie w tytuły vity oraz ps4, jeśli jest sparowana z ps4 ?

 

Po wpisaniu w wyszukiwarkę wyskakują mi krytyczne opinie, recenzje i oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS Vita dostajesz 2 gry z tym że niektóre maja cross buy więc wychodzi więcej ale to głównie indyki.

PS TV obsługuje tylko część gier z PS Vita.

Musisz mieć pada DS3 lub DS4 no i kartę pamięci do PS Vita bo ma wbudowany 1GB dysk.

PS TV kosztuje teraz 90 ~140zł więc już nie jest kosztowny. Jeżeli masz PS4 to możesz streamować z PS4 na PS TV obraz (gry i media) lokalnie i przez internet. 

 

Podsumuj co cię wyjdzie taniej (PS TV + karta + pad czy PS Vita + karta) i czy wolisz mały ekran z większymi możliwościami czy duży ekran z mniejszymi..

Moim zdaniem PS TV to w obecnej formie nieporozumienie ale kupiłem za 90zł więc płakać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybki szpil: jak podłączyć to to do TV bez HDMI?? Da radę jakoś?? Mam kabel HDMI->DVI którym kiedyś podpinałem PS3 ale co wtedy z dźwiękiem :biggrin:

 

W TV mam DVI i D-Sub

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony HDMI z drugiej DVI + mini jack (audio) ale nie wiem czy to będzie działać z głosem. 

Wieczorem sprawdzę jeszcze czy działa głos puszczany przez mini jacka w dualshock 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jest wiele list gier dostępnych na Ps TV. Jednak wolę się zapytać was :P. Czy te gry będą działać na Ps TV?:Resistance(to na Vite), Uncharted(to na PSV) , Litte Devis, Rayman Origins, WipEout 2048, LittleBigPlanet edycja Ps Vita, Sonic All Stars Racing, Urban FreeStyle, Gta Liberty City (PSP), Bystry Jak..., Sly Cooper, Playstation All Star Battle Royal, ModNation Racers, MotoGP 13?

Przepraszam za taki spam ale wole się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawię się PS TV już cały tydzień, używam tylko do streamowania gier z PS4 na monitor.

Przeszedłem tym sposobem prawie całą drugą część Wiedźmina, oraz pograłem trochę w Driveclub.

Do gier jak W3 nadaje się świetnie, jakość jest dużo gorsza niż na TV ale nie ma jakiegoś dramatu.

Jedyny problem jaki znalazłem to lag w sterowaniu i przez to niestety rozwiązanie to odpada przy grach wyścigowych nie mówiąc już o FPS.

Nie ma jakiegoś dramatu, ale od czasu do czasu czuć lag czy zawiechę, mimo że wciskam coś na padzie nie ma reakcji.

Jestem zadowolony z zakupu i na pewni będę często korzystał, nie wiem jak się sprawdza przy grach z PS VITA i raczej sam sprawdzać nie będę.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy wynika że na PS TV nie ma Crasha, to błąd? Bo tutaj jest Crash http://blog.eu.playstation.com/2014/09/22/playstation-tv-release-date-price-full-list-compatible-games-2/

 

Przez pomyłkę dałem Ci Amerykańską listę. Ta Europejska widocznie się różni i Crash na niej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS TV ma potwornie beznadziejne radio Wi-Fi.

Bardzo słabe i straming po sieci lokalnej laguje (dopiero adhoc lub po kablu działa OK).

Nie wspiera w pełni technologii N ani Turbo (40mhz).

Straszna kupa i zawiodłem się bardzo. 

Chciałem postawić w drugim pokoju żeby córka się bawiła ale się nie da używać.

 

Od 3 dni konfiguruje wi-fi w pełni zarządzalnym routerboardzie MikroTik'a.

Jak widać na obrazku, inne urządzenia dają bez problemu radę.

 

GUK7Exl.png

 

...a inne obsługujące 5ghz mam na modemorouterze CISCO od UPC.

 

Jako drugi jest Samsung Galaxy S 4 LTE który ma "normalne" wi-fi i daje radę.

Obecna karta wi-fi w PS TV to dla streamingu za mało, chyba że jesteśmy blisko PS4 i jest włączone połączenie ad-Hoc lub LAN.

Wi-Fi zrywa, tnie, jednym słowem ta konsolka to dla mnie ogromna porażka. ...przecież nie będę specjalnie wiercił dziury w ścianie żeby skrętkę puścić bo konsola ma problem z WI-FI. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie,ale bez przesady,konsola jest dla zagorzałych fanów Vity,głównie gram sprawdzałem gry z Vity,ps 4 nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nastawiłem właśnie głównie na stream z PS4. ...gdyby dali porządne radio a nie jakieś tam gówno to by była konsolka wypas.

Wystarczyło wydać kilka dolarów więcej i wrzucić obsługę sieci 5ghz. Byłoby pozamiatane. Ba, daliby chociaż obsługę trybu turbo (40mhz) żeby łapać podwójny kanał i mieć 2x szybszą prędkość tylko po co?

Jaki jest sens streamowania w tym samym pomieszczeniu?

Bo przez ścianę to za daleko i nie wyrabia. ... ... ... ... ... Ważne że PS4 ma tryb adhoc i sieje po wszystkim.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję waszej pomocy.

Mam ps4 i playstationTV, (dwa konta na ps4 mój i brata)

Mam wykupiony abonament psn  trochę gier w ramach niego jest na psvita.

Na ps4, brat może grać na swoim koncie w gry (ps4) z mojego psn

Jak zrobić by mógł też grać w gry z PSVita na swoim  playstationTV.

z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×