Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wyjdą te cholerne napady??!!!

Prawie rok czekania k...a!!!

Jaja sobie robią. Nie radzą sobie z modderami i hakerami w trybie sieciowym! Na supporcie każdy post o aktualizacji 1.16 jest usuwany! Podobno to przez idiotów którzy są w gta online nieśmiertelni i bajecznie bogaci jeszcze nie ma patcha!

 

Oni chyba wszystko podepną jesienią pod premierę GTA V na PC i next geny.

Kłamcy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, gta 5 na ps3, szybko wyzbyło się wsparcia producenta, jeśli można to tak nazwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie wyzbyło się wsparcia ? Chodzi Ci o patche ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 do online już wiele nie dodadza bo juz teraz gra chodzi nie raz okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy ktoś może potwierdzić problemy jakie występują w cyfrowej wersji GTA V? Zastanawiam się nad kupnem, bo teraz jest w promocji, ale nie chcę kupować wadliwego produktu:) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju mają to być problemy ? 

ja mam cyfrowo i nic się nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa edycja cierpi na wolniejsze doczytywanie się tekstur, myślę że jak masz w konsoli dysk ssd to ten problem nie powinien występować i gra teoretycznie powinna działać nawet lepiej niż na płycie. Tutaj jednak masz porównanie płyty z wersją cyfrową:

 

 

Jeśli potrafisz wytrzymać to na twoim miejscu w chwili obecnej zaczekałbym na edycję PS4.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu problemy są okazyjne, a i posiadanie wersji płytowej w stu procentach od nich nie uchroni.

Może i tak, ale ja u siebie grając na płycie takich ładowań blisko siebie nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD W ps3? a po co skoro i tak tam jest SATA1? :D

 

wersja cyfrowa owszem czasem ma doczyt tekstur ale to głównie jak zapierdzielamy autostradami szybko to czasem się doczyta linia na jezdni :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś oddzielny temat do GTA Online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się czasy kiedy to GTA próbowało dawać przykład innym grom w dziedzinie uszkodzeń i fizyki w grze.

 

A tu proszę mały projekt na PC zjada cofające się pod tym względem GTA, chyba nawet Destruction Derby 2 było lepsze :) 

https://www.youtube.com/watch?v=GKodb5WtbSw

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeamNG.drive chyba ma bardziej realistyczny model zniszczeń (albo będzie miał, żadna z tych dwóch gier jeszcze nie miała premiery, są we wczesnym dostępie, więc wszystko może się jeszcze zmienić). Next Car Game nie jest wcale małym projektem, a dużą normalną grą, która jest kolejną częścią z serii FlatOut (a nazwa inna, bo developer zabrał prawa do marki).

Natomiast o tym, żeby GTA dawało przykład na temat uszkodzeń i fizyki w grach nie słyszałem, takie Driven to Destruction miało premierę w 2004 roku i chyba najlepiej traktuje tematykę demolki samochodowej w całej historii gier. Rok później ukazało się GTA San Andreas i wcale nie było lepiej. Dobrą fizykę w GTA dostaliśmy dopiero w 2008 roku wraz z premierą GTA IV. GTA V grałem może i krótko, ale wystarczająco by się zawieść, ale mam małą nadzieję, że w nowym GTA V Remastered może to trochę poprawią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeamNG.drive chyba ma bardziej realistyczny model zniszczeń (albo będzie miał, żadna z tych dwóch gier jeszcze nie miała premiery, są we wczesnym dostępie, więc wszystko może się jeszcze zmienić). Next Car Game nie jest wcale małym projektem, a dużą normalną grą, która jest kolejną częścią z serii FlatOut (a nazwa inna, bo developer zabrał prawa do marki).

Natomiast o tym, żeby GTA dawało przykład na temat uszkodzeń i fizyki w grach nie słyszałem, takie Driven to Destruction miało premierę w 2004 roku i chyba najlepiej traktuje tematykę demolki samochodowej w całej historii gier. Rok później ukazało się GTA San Andreas i wcale nie było lepiej. Dobrą fizykę w GTA dostaliśmy dopiero w 2008 roku wraz z premierą GTA IV. GTA V grałem może i krótko, ale wystarczająco by się zawieść, ale mam małą nadzieję, że w nowym GTA V Remastered może to trochę poprawią.

 

Zgadzam się, poszerzenie i poprawienie mojej wypowiedzi. Także podobała mi się fizyka w 4 chyba właśnie przez tą poprzeczkę postawioną przez 4 mamy taką niechęć do V. (za pewne temat można poszerzyć) Ale co tam tutaj będziemy marudzić. Niech wątek służy osobom którym się podoba 5 :) W sumie za pewne należałbym do tej grupy gdyby nie wiele godzin spędzonych nad 4 oraz tworzeniem w niej filmów.

 

Aczkolwiek jedno pytanie jeszcze, wyszedł może jakiś patch w którym możemy tworzyć filmy w 5 ?

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie filmów w GTA V? Masz na myśli ten bajer co był w GTA IV? R* zapowiedział że będzie to tylko w wersji na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy narzędziem od Rockstar można tworzyć tylko na PC, ale na PS4 można będzie użyć przycisku "Share".

Co do tych zniszczeń pojazdów to faktycznie w GTA IV były lepsze od tych w V. Uderzając w coś wypadło się przez szybę bądź auto miało zgniatany prawie cały przód (oczywiście przy dużej prędkości). Teraz nie jest tak, ale może w nowej wersji to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy narzędziem od Rockstar można tworzyć tylko na PC, ale na PS4 można będzie użyć przycisku "Share".

Co do tych zniszczeń pojazdów to faktycznie w GTA IV były lepsze od tych w V. Uderzając w coś wypadło się przez szybę bądź auto miało zgniatany prawie cały przód (oczywiście przy dużej prędkości). Teraz nie jest tak, ale może w nowej wersji to poprawią.

Zniszczenia na PS3 moim zdaniem i tak już poprawili, ostatnio odpaliłem grę po długim czasie i moim zdaniem wygląda to lepiej niż na premierę. Fizyka jazdy z IV mi się nie podobała, jazda autem nie dawała mi przyjemności, w V jest dobrze, a jazda autostrada w sportowym wozie na maksymalnej prędkości daje dużo radości, przynajmniej mi :)

Edytowane przez AXA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze mam pytanko jak sie dorobic troche kasy na poczatku gry?  narazie przechodze glowna fabule ,ale przydalaby sie lepsza bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze mam pytanko jak sie dorobic troche kasy na poczatku gry?  narazie przechodze glowna fabule ,ale przydalaby sie lepsza bron.

 misje pobocze choćby, napadaj na pieszych.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze mam pytanko jak sie dorobic troche kasy na poczatku gry?  narazie przechodze glowna fabule ,ale przydalaby sie lepsza bron.

 

Leć dalej z fabułą, aż do pierwszego napadu na bank.Wtedy Ci ładna sumka wpadnie. A jak nie, to misje poboczne albo napadaj na sklepy lub na ciężarówki opancerzone z kasą :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model zniszczeń, czyli to o czym pisałem:

0_0.jpg0_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zniszczenia są tylko wizualne, mechanicznych chyba nie ma? Kiedyś trochę pograłem to jedynie koło udało mi się urwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia mechaniczne też są. Można uszkodzić silnik lub przestrzelić bak i po jakimś czasie samochód przestanie działać. Żeby uszkodzić silnik trzeba się jednak trochę namęczyć, a w singlu prędzej odpadną koła. Co najwyżej można ostrzelać. Jest to bardziej zauważalne w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×