Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli online będzie działał jak należy i nie będzie takich bugów jak z Petrovicem, to myślę, że jednak IV pozostanie trudniejsza, ale tylko i wyłącznie przez bugi.

Kwestia też się pewnie rozbije o levelowanie online, ale z tego co słychać to GTA Online nie zapowiada się na nudę, więc o to bym się nie martwił.

Platyna w GTA V będzie długą, ale wspaniałą zabawą.

Oczywiście każdemu zalecam grać normalnie, a nie pod puchary. Poradnik będę pisał sukcesywnie, ale parcia nie będzie :)

Chce rozszyfrować każdy zakątek i każdą możliwą czynność do wykonania.

Każdemu radzę to samo, zanim zacznie w ogóle myśleć o platynie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź 70 złotych medali, powtarzając misje fabularne i zlecenia od nieznajomych i dziwaków.

To jest chyba najtrudniejsze, da sie podpatrzec podczas robienia misji co trzeba zrobic na zloto? bo jak narazie tylko 1 mi wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź 70 złotych medali, powtarzając misje fabularne i zlecenia od nieznajomych i dziwaków.

To jest chyba najtrudniejsze, da sie podpatrzec podczas robienia misji co trzeba zrobic na zloto? bo jak narazie tylko 1 mi wpadlo

Dopiero po jednokrotnym ukończeniu misji pokazywane są wymagania do złotego medalu. Z tego co ludzie piszą, nie trzeba wszystkich wymagań spełniać za jednym podejściem do danego zadania, wystarczy każdorazowo skupić się na jednym wymaganiu (dzisiaj zamierzam to sprawdzić, aby mieć 100% pewności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak było w Ballad of Gay Tony i tutaj zapewne jest to samo.

Nie wiem jakie staty tutaj są, ale tam były, celność, headshoty, czas przejścia, itd.

Możesz robić każdy punkt osobno i powtarzać do woli, także bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15.pngAll's Fare in Love and War / Kapucha na sałacie :braz:
Kup firmę Downtown Cab Co. i zalicz dowolny prywatny kurs.

 

Zauważyłem że mam kupioną sieć taxi, zrobiłem pare kursów ale to nie wpadło. Zrobiłem jakiś błąd czy te kursy mają być w jakiejś 'misji'?

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki, jeszcze jedno, mam jeździć sobie taxówką po mieście i czekać na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pisał, że dostał telefon ok 7-8 misji po zakupie taxi także bez spinki, w końcu zadzwonią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelnicę trzeba zaliczyć we wszystkim i wszystkimi postaciami na gold ? mi w statystykach gry na 100% przy hobby i rozrywka pokazywało dodatkowy punkt nawet po zaliczeniu danej broni na srebro, tzn przeszedłem pistolety (2 złote + 1 srebrny) zrobił się 1/42, przeszedłem uzi  (3 złote) zrobił się 2/42 itd wszystkie 6 i w statach mam 6/42 gdzie np. pompy mam 3xsrebro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nie wiem co Oni dokładnie nazywają "hobbies" bo np mogłoby się wydawać, że tennis jest hobby, ale za to nie ma żadnego medalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nie wiem co Oni dokładnie nazywają "hobbies" bo np mogłoby się wydawać, że tennis jest hobby, ale za to nie ma żadnego medalu.

 

z moich obserwacji wynika iż za wygrany mecz tenisa na poziomie łatwy dostałem kolejny pkt w hobby 7/42,  myślę więc że za wygrane na normal i hard wpadną kolejne, kolejny pkt dostałem też chyba za partię w golfa z wynikiem poniżej zera, 

obejrzany film w kinie podniósł mi natomiast pkt w różne , ale nie mam tu pewności czy to za to  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Clubie jest lista Hobbies w zakładce Checklist, po najechaniu na odpowiednią ikonkę pokazuje, w których z Hobby są do zdobycia medale ("Win a medal", "Win 3 Medals"), więc zapewne trzeba po prostu wszystkie te aktywności zrobić na złoto. Wynika z tego, że każdą bronią na strzelnicy trzeba zdobyć 3 x złoto. Niektóre hobby trzeba tylko wykonać jak, np. tenis, strip club, ale one zapewne się do tego trofka nie liczą, a liczą się jedynie do 100% gry. Co dziwne, do 100% gry nie trzeba zrobić wszystkiego, np. wszystkich Hobby w grze jest 59, a do 100% wymagane jest ukończenie 42.

 

W skrócie lista Hobby z medalami wygląda następująco:

- Strzelnica (18 medali)

- Wyścigi uliczne (5 medali)

- Wyścigi Offroad (6 medali)

- Triathlon (3 medale)

- Szkoła latania (12 medali)

- Wyścigi motorówkami (4 medale)

 

Łącznie - 48 medali. Jeśli coś jeszcze posiada medale do zdobycia to poprawcie mnie :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie chyba nie trzeba robić medali na strzelnicy każdą postacią tylko po prostu zaliczyć złotko w danej broni bez różnicy na postać - tak by z tego wynikało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie chyba nie trzeba robić medali na strzelnicy każdą postacią tylko po prostu zaliczyć złotko w danej broni bez różnicy na postać - tak by z tego wynikało.

Z poradnika:

Hobbies and Pastimes - Shooting Range: score at least a bronze in 3 rounds with each weapon type.

Czyli nawet złota nie trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to poradnik? :) Trofka mówi:
Attain a gold medal in all applicable hobbies and pastimes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to poradnik? :) Trofka mówi:

Attain a gold medal in all applicable hobbies and pastimes.

Książkowe wydawnictwo Official Guide for GTA V. Przeglądałem tylko parę pierwszych stron (jest ponad 400), ale jak napisałeś posta to sprawdziłem. Jest opisane całe 100% Completion i tam wpis (kropka w kropkę) jaki umieściłem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My piszemy o konkretnym trofku, który polega na wbiciu złotych medali we wszystkich możliwych Hobbies, a nie o tym co jest potrzebne do zaliczenia gry na 100%, bo to zupełnie dwie różne kwestie.

 

Ale w takim razie chyba nie trzeba robić medali na strzelnicy każdą postacią tylko po prostu zaliczyć złotko w danej broni bez różnicy na postać - tak by z tego wynikało.

Pewnie tak, skoro do zaliczenia Hobby w statach, wystarczy zdobyć trzy bronzy jedną postacią, to pewnie analogicznie będzie to wyglądało przy robieniu tego trofka. Ale wszystko trzeba będzie sprawdzić samemu albo czekać, aż ktoś to potwierdzi (wyścig trwa :P).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wszystko zaliczyć na brąz na strzelnicy oprócz tego, że musimy zdobyć tylko 1 złoty medal w dowolnej kategorii (ostatnia to banał) , oczywiście jednym bohaterem wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×