Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nie do przeskoczenia jest szkoła latania. Same manewry nie sprawiają większe problemu, natomiast przelot czasowy jest dla mnie bardzo trudny. Może jakieś rady? 

 

No i pytanie do miśka9000, czy w szkole latania trzeba zaliczyć wszystko za złotko czy może być brąz? 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że wbrew obawom ten trofek jest banalny.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu cały singiel wydaje się łatwy, teraz tylko straszy 100lvl w multi ;)

@alien666, a co Twój mądry poradnik mówi o kategorii "Różne"? Szczerze mówiąc mam 4 na chyba 14 i nie wiem co zostało zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na mysli piszac "różne". Sprecyzuj zaraz poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo pisania. Daj mi z 10 min. - wybiorę co najważniejsze.

Edit:

 

Miscellaneous (Różne) – ogólnie to 15% całości wymaganej do 100%.

50 Spaceship parts

50 Letters Scraps

25 Under the Bridges

8 Knife Flights – żyletka

25 Stunt Jumps

Purchase 5 money-generating properties

Purchase a vehicle via the web

Visit the cinema

Walk and play with Chop

Use a prostitute

Booty call

Rob a shop

4 Friend activities (bar, strip club, movie and darts)

 

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na psnprofiles już mają trofka więc pewnie ktoś wie :)

 

Multi-disciplined, u mnie wpadło dwa dni temu, wszedłem na psnprofiles i nieźle się zdziwiłem, że miało wtedy rzadkość 0,06%, bo zrobiłem tak: jedno złoto w triatlonie, jedno na strzelnicy, jedno w wyścigu ulicznym, jedno w wyścigu na quadzie i to chyba było tyle, może jakiegoś buga miałem, a jeśli nie był to bug, to trofeum raczej należy do banalnych i powinno wpaść w trakcie gry naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, czyli znowu wyglądało, że będzie trzeba się natrudzić bo człowiek myślał, że trzeba wszystko ozłocić, a tu wystarczy po jednym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za być może głupie pytanie, ale nie ogarniam tego wszystkiego w grze bo większość czasu to zwiedzanie świata heh.. Chodzi mi o ten pucharek:

Zdobądź 70 złotych medali, powtarzając misje fabularne i zlecenia od nieznajomych i dziwaków.

 

A jak powrócić do tych misji Skoro po przejściu pojawia się już kolejna? Z menu telefonu?

 

E: Dzięki :)

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start :start: ->Game->Replay Mission

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile w grze jest trofeów, które można pominąć? Czytałem, że aż 9 i wiele zależy od ostatnich misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi-disciplined, u mnie wpadło dwa dni temu, wszedłem na psnprofiles i nieźle się zdziwiłem, że miało wtedy rzadkość 0,06%, bo zrobiłem tak: jedno złoto w triatlonie, jedno na strzelnicy, jedno w wyścigu ulicznym, jedno w wyścigu na quadzie i to chyba było tyle, może jakiegoś buga miałem, a jeśli nie był to bug, to trofeum raczej należy do banalnych i powinno wpaść w trakcie gry naturalnie.

Chyba miałeś coś więcej bo mam złoto w tritlonie, na strzelnicy, w wyścigu ulicznym, na quadzie i na wodzie.

No chyba, że na strzelnicy trzeba mieć trzy złotka w jednej broni, albo w wyścigach ulicznych nie liczy się ten wyścig, który był fabularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś coś więcej bo mam złoto w tritlonie, na strzelnicy, w wyścigu ulicznym, na quadzie i na wodzie.

No chyba, że na strzelnicy trzeba mieć trzy złotka w jednej broni, albo w wyścigach ulicznych nie liczy się ten wyścig, który był fabularny.

 

Mi wpadło przed chwilą i się zdziwiłem bo zrobiłem strzelnice i szkołę latania w całości (miałem połowę złotych medali tylko), oraz po jednym wyścigu terenowym i wodnym, a wyścigów ulicznych wcale nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli pewnie szkołę latania zapomniałem dopisać, też tam miałem kilka złotych.

 

Uwaga dla trophy hunterów, rzeczywiście jest kilka trofeów do pominięcia, nie chcę nic spoilować, ale zróbcie manualny zapis przed ostatnią misją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to będzie tak:

-żeby nie wczytywać gry/ nie zaczynać na nowo, w ostatniej misji trzeba wybrać zakończenie C (które wybrałem intuicyjnie bo wydawało się i tak najrozsądniejsze ;) )

-poza tym przeczytałem jeszcze, że jest trofeum ,,Kifflom'', które trzeba zrobić na jakieś 5 misji przed końcem gry, poniżej poradnik ANG, jak wbić trofika:

 

This achievement can only be obtained while playing as Michael and involves a very long process of multiple missions and donations. Pull up your in-game cellphone and access the internet. Type in "Epsilon" in the search bar, click on the website that comes up, and complete the Epsilon Program Identity Evaluation on that site. As soon as you quit out of the internet, there will be a new Strangers and Freaks on your map in Raton Canyon. Approach the red truck there and watch the cutscene that ensues. Following this cutscene, Michael will receive an email informing him to donate $500 to the website in order to unlock the next mission.

After making the donation and passing some time in the game, head to the next Epsilon icon on your map near the corner of Clinton Avenue and Alta Street in Downtown Vinewood. Complete this mission and you will need to donate another $5,000. Go ahead and proceed to the next Epsilon icon on your map in Grapeseed, Blaine County after this donation. During this mission, you will need to deliver five vehicles to the Epsilon Garage. You will be sent a photo of each vehicle (Pegassi Vacca, Benefactor Surano, Declasse Tornado, Enus Super Diamond, Dinka Double-T Motorcycle) to your cellphone to help track them down. If you have a lot of spare cash, access the internet on your cellphone and open the "Travel and Transport" menu. Go to the Southern San Andreas Super Autos website and buy the following vehicles:

  • Enus Super Diamond - $250,000
  • Pegassi Vacca - $240,000
  • Benefactor Surano - $99,000

These purchased cars will be sent directly to Michael's garage. If you do not have the cash for these three vehicles, all five can be found through the city of Los Santos:

  • The Pegassi Vacca can be found parked on Whispymound Drive in front of a house in Vinewood Hills
  • The Benefactor Surano is sitting in a parking lot in the cul-de-sac of the Lake Vinewood Estates
  • The Declasse Tornado can be found in a parking lot at the "Domestic - Japanese - European" Garage in Hawick (2 blocks East of Ammu-Nation gun shop 2/9 on map legend)
  • The Enus Super Diamond is parked behind Leopold's on Dorset Drive in Rockford Hills (2 blocks South of Ponsonbys clothing store 1/3 on the map legend)
  • The Double-T Motorcycle is parked in one of the spaces next to the Lifeinvade offices on Boulevard Del Perro.

After delivering all five vehicles to the Epsilon Garage, complete the next mission which is also located in Grapeseed, Blaine County. After this mission, you will need to make TWO $5,000 donations to the website for the next mission to appear. For this next mission, "Bearing the Truth," buy the Epsilon robes from their website for $25,000. You must now wear the robes for 10 straight days, so return to Michael's house and sleep for 10 days in order to speed this up. After the 10 days have passed, you will receive a text from Jimmy Boston asking you to go Fort Zancudo. Complete the next mission there.

Following this mission, follow the next Epsilon icon to the seedy trailers just West of the Sandy Shores Airfield and make sure you are still wearing the robes. Talk to the crew there and they will inform you that you need to wander 5 miles in the desert. Run for as long as you can, then walk when your stamina bar is nearly depleted. Distance covered is tracked onscreen above your radar after every 0.1 mile. 

Tip: Wrapping a rubber band around the controller's thumbsticks will continuously move Michael so that you do not have to sit there walking through the desert.

After completing this dreadful task, activate the next mission by donating $50,000 to their website. Now head to palatial Epsilon Center in West Vinewood, complete this final mission in any way you'd like (there are three options) and the achievement is finally yours!

NOTE: Try to work on this achievement BEFORE the last five story missions or you will not be able to get this achievement.

 

Źródło: http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=540245

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum Kifflom można zrobić nawet po zakończeniu gry, przed chwilą sprawdziłem, jedyny warunek:

Michael musi być żywy.

Jeśli w ostatniej misji wybierzemy opcję C to nie ma trofeów które możemy pominąć oprócz Altruist Alcoyote.

Chociaż też pewny nie jestem, jest kilka random eventów dla T. z podwożeniem więc jest kilka prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi ze trofka z tym zlotem jest zglitchowana, na szczescie na nasza korzysc :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 34/42 hobby ukończone.
Zrobiłem wyścigi wszystkie poza ulicznymi (nie wiem dlaczego ich nigdzie nie mam), tenisa, golfa, rzutki, strzelnice i szkołę latania.

Pomoże ktoś i wypisze co może ewentualnie pominąłem?

Tenisa i golfa wygrałem tylko na łatwym poziomie za wyższe poziomy dostane punkt w hobby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion> jeszcze skoki ze spadochronem i zlecenia po zakupie hangaru Kootz za 150k, a wyścigi uliczne masz tylko Franklinem w godzinach nocnych w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie sobie na Social Club, potem w Wasz profil GTA i Checklista.

Jest tam dosłownie wszystko czarno na białym, co macie, czego Wam brakuje, nawet jest mapa, gdzie jaka czynność została wykonana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz potwierdzam w 100% trofeum Kifflom, da się zdobyć po zakończeniu gry, warunek ten sam o którym pisałem wyżej.

Jest to najnudniejszy quest w grze, ale od razu widać że jaja robią z pewnej grupy 'wyznaniowej' w USA, Kifflom brother-brother.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim poście powoli zaczynam uzupełniać wszelkie czynności możliwe do wykonania w grze oraz wymagane do 100% ukończenia.

Na razie zrobiłem tylko hobby/rozrywki.

Jako, że gram na wersji ANG, to jak ktoś mógłby pomóc i uzupełnić mi listę o polskie nazewnictwo, to będę bardzo wdzięczny.

Oczywiście na PW! Adnotacja będzie, bez obaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×