Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Multi-disciplined wpadło i mogę potwierdzić, że wystarczy po jednym złocie zdobyć w hobbies, w których są medale, tzn. nie trzeba maksować, np. w szkole latania wystarczy zdobyć złoto na jednym poziomie, a w wyścigach wystarczy ozłocić po jednym wyścigu danego typu (quady, wodne, uliczne).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy sa bugi? wygralem mecz w tenisa a mi oczywiscie nie zaliczylo :/ ciekawe ile rzeczy tak juz mi nie pozaliczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie spełniłeś warunku. Zły poziom trudności czy coś. W golfie np. Trzeba ukończyć 9 dołków z wynikiem minimum na zero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tenisa wystarczy ukończyć jeden set nawet na easy i zalicza.

Jeśli sprawdzasz postęp na Social Club to mają tak serwery zamulone, że często nie aktualizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wszystkim wpadają trofiki tak samo.

Jak, np. Multi-Disciplined / Wieloklasowiec

zdobyłem zaliczając tylko:

- Strzelnica: Wszystkimi postaciami, i każdym rodzajem broni złoto,
- Wyścig Uliczny: Franklinem złoto,
- Tenis pierwszy dostępny, z Michael z żoną wygrał,
- Golf  też raz zagrałem Michaelem,
- Rzutki wygrałem Michaelem,
- Strip Club raz zamówiony,
- Triathlon: jeden triathlon na złoto,
- Wyścig Off-Road: jeden wyścig motocyklem na złoto,
- Przemyt Broni Powietrzem: jeden zaliczony,
- Przemyt Broni Lądem: także jeden zaliczony,
- Szkoła Latania: wszystkimi postaciami, każdą szkołę na złoto,
- Wyścig Wodny: jeden na złoto,
- Yoga zaliczona,
 

Także nie wszystko z listy, którą podał Patrico trzeba zaliczyć.

 

Jeszcze odnośnie pucharka Kapucha na sałacie, to mi wpadło po wykupieniu firmy i zrobieniu jednego zlecenia na sms,

czyli takiego dla VIP'ów. Bo jeżdżenie taksą na własną rękę nic nie da. Więc kupujemy, jedziemy sobie raz taksą, dla pewności

i czekamy na sms z prośbą o zabranie VIP'a, po zakończeniu dostajemy trofika.

 

 

Ktoś pytał o zaliczenie całej szkoły latania na złoto. Jest to tak samo banalne, jak strzelnica, wystarczy parę prób i złoto spokojnie wpada.

Odnośnie śmigłowca, to tu jest nieco tylko trudniej, bo faktycznie trzeba lecieć w obu szkołach prawie na maksa. Znaczy od razu po oderwaniu

od lądowiska (w pierwszej szkole) trzymamy R2 do oporu i lewy analog max do przodu i tak do samego końca, oczywiście lekko korygując jeśli

chcemy się wznieść, lub chcemy zakręcić ostro.

Dokładnie tak samo w drugiej szkole na szybki przelot, tam od razu jak zaczyna się odliczanie, ciśniemy X, aby je pominąć i max R2 z gałą do przodu.

Może to wyda się dziwne, ale im szybciej się leci, tym łatwiej kontrolować śmigłowiec, dlatego, spokojnie, delikatnie i przepustnica na max otwarta,

a pucharek wpadnie bez problemu.

No i jeszcze pamiętajcie, że pod koniec sporo wcześniej trzeba wyhamować śmigłowiec, więc analog max na siebie i L2 zniżamy lot. Bardzo pomaga

kontrolowanie kamery prawym analogiem, aby widzieć lądowanie troszkę z góry, wtedy za pierwszym razem sadzamy maszynę na środku lądowiska.

 

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy piszę co innego z tym pucharkiem za Hobby, także poczekam jeszcze na jakieś w miarę pewne info.

Mi zostały wyścigi wodne i Yoga, bo całą resztę mam prawie zrobioną na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze odnośnie pucharka Kapucha na sałacie, to mi wpadło po wykupieniu firmy i zrobieniu jednego zlecenia na sms,

czyli takiego dla VIP'ów. Bo jeżdżenie taksą na własną rękę nic nie da. Więc kupujemy, jedziemy sobie raz taksą, dla pewności

i czekamy na sms z prośbą o zabranie VIP'a, po zakończeniu dostajemy trofika.

 

Dodam tylko, że nie trzeba jechać taksówką, żeby dostać prywatne zlecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy piszę co innego z tym pucharkiem za Hobby, także poczekam jeszcze na jakieś w miarę pewne info.

Mi zostały wyścigi wodne i Yoga, bo całą resztę mam prawie zrobioną na maxa.

Info, które podałem wyżej jest pewne na 100% :) Nie trzeba maksować całej szkoły latania, strzelnicy, wyścigów (uliczne, off road, wodne i triathlon) - wystarczy zrobić po jednej aktywności z każdego rodzaju na złoto. Aktywności typu: golf, rzutki, przemyt broni, idt w ogóle nie trzeba wykonywać do tego pucharku. Do trofki liczą się tylko hobby, w których występują medale.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pierwszy sms z taxi zupełnie ominę? Dostałem raz misje od nich, której nie zrobiłem i od tej pory nie wysłali mi nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pierwszy sms z taxi zupełnie ominę? Dostałem raz misje od nich, której nie zrobiłem i od tej pory nie wysłali mi nic nowego.

Spoko, jeszcze dostaniesz prywatne zlecenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak jak pisałem wcześniej: złoto w tritlonie, na strzelnicy, w wyścigu ulicznym, na quadzie i na wodzie. Ale nie wpadło, brzmi napisał później o szkole latania, zrobiłem pierwszą lekcję i jest trofek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na socialclub nie są potrzebne nawet złota, wystarczy dowolny medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na socialclub nie są potrzebne nawet złota, wystarczy dowolny medal.

Do 100% potrzebny jest dowolny medal w każdej konkurencji, ale do trofka o którym piszemy (Multi-Disciplined) potrzebne są złota.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo mniej więcej, które trofea są do pominięcia.

Czy jeśli zrobię save'a przed ostatnią misją, to potem na spokojnie wszystko ogarnę, czy trzeba go zrobić jakoś wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poradnik na bieżąco jest uzupełniany.

Masz już na samym wstępie co Cie uchroni przed ponownym przechodzeniem gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do trofeum wieloklasowiec nie jest potrzebne wykonywanie polowania, ja robiłem szkołe latania,strzelnice,wyścig uliczny, wyścig terenowy,wyścig morski i triatlon. Po wykonaniu pierwszego triatlonu na złoto trofek wpadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie akolity nie da sie wbić po zakończeniu gry? Czy komuś udali sie to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektóre misje z serii nieznajomi i dziwacy nie są widoczne na mapie ? Co zrobić aby było hobby polowanie na zwierzęta ?jak zwiedzić całe los santos i księstwo blaine ? I ostatnie jeśli ktoś mógłby powiedzieć o co wgl chodzi z trofeum kifflom to bd wdzieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na zwierzęta pojawia się jako jedna z misji pobocznych u trevora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a trofeum kifflom ? Pomoze ktos w naswietleniu trofea ? I trofeum odnosnie zwiedzania los santos + ksiestwa blaine ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifflom: http://www.youtube.com/watch?v=fGGRGuwbTjU

 

Zwiedzanie polega na odkryciu całej mapy, możesz to zrobić samolotem lub helikopterem latając nisko nad terenem.

Polecam jednak zostawić sobie to na koniec, zbierając wszystkie znajdźki, wykonując skoki, lotu pod mostami, etc... odkryjesz 95% mapy.

Dlatego najlepiej zdobyć wszystkie pozostałe trofea (oprócz online :)) i to zrobić na sam koniec.

 

faktycznie akolity nie da sie wbić po zakończeniu gry? Czy komuś udali sie to zrobić?

 

Powinno się bez problemów dać, musisz tylko odnaleźć na mapie zadanie losowe dla Trevora z podwózką ludzi.

Zresztą masz to opisane przez Patricko w poradniku.

 

Kończę powoli robić ostatnie wyzwania (100% już wpadło) i najtrudniejsze ze wszystkiego są Stunt Jumpy.

Niektóre wymagają najechania z dokładną prędkością w dokładny punkt rampy.

Lekka pomyłka i dupa, nie zaliczy, powodzenia tym co będą robić :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowa , to czyli te skoki ,listy , czesci statku ?tez sa wliczane do 100% gry ? Leee to lipa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wliczane są do 100%, ale musisz zrobić tylko połowę z każdego wyzwania (skoki, przeloty pod mostami i knife flight).

Mimo to sa pucharki za zrobienie wszystkich więc do platyny będziesz musiał tak czy tak zrobić każdy skok czy przelot.

Spokojnie w GTA IV skoki były dużo trudniejsze, tutaj aż takiej tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knife flight ? Co to ? A mozesz powiedziec co mam zrobic jak tylko trevorem mam misje do nieznajomych i dziwakow ? U franklina i michaela nic nie ma na mapie. ??aaa jesZcze cos jak kupic jakas nieruchomosc ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knife flight to przelot samolotem gdy zamiast w poziomie lecisz w pionie.

Jak nie masz misji to musisz czekać, wykonać jakąś akcję żeby się pojawiły.

Jak dojdziesz do momentu w grze odpowiedniego to będzie wyjaśnione jak kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×