Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zrób quick save'a! A poniżej przesyłam filmik z yt. Próbuj się wcisnąć tak jak na filmiku, lekko obracając heli przy pomocy :l1: . Po kilku próbach na pewno Ci się uda, w razie rozbicia heli wczytujesz grę i jedziesz dalej.

 

Fragment numer: 46/50, czas: 22:06

 

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się. Zajęło mi to sporo więcej czasu niż przewidywałem, głównie przy akcjach z helikopterem. A jeszcze nie wpadłem żeby zrobić szybki zapis. No cóź, mam nadzieję że z innymi znajdzkami pójdzie łatwiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest z Kiffloma jest potrzebny do uzyskania 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest z Kiffloma jest potrzebny do uzyskania 100%?

Nie. Kilka postów wyżej podałem listę misji od nieznajomych potrzebnych do 100%.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem widziałem :) I właśnie dlatego zapytałem, bo nie wiem jak on się nazywa :P

 

 

za co jest?

A Fair Day's Pay / Dobra dniówka  :braz:

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem :P Chodzi mi o konkretną misję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wskazówkach dodałem sposób na szybką i nieograniczoną kasę.

Do tego uzupełniłem kilka pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zainteresowałem się tymi misjami dodatkowymi na 100% i widzę że nie zrobiłem wszystkiego od Tony'i (nie wiem jak odmienić Tonya :P), nie przypominam sobie bym robił brał samochód z torów. Przecież to jest sam początek gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli fakt że ukończyłem wątek główny nie ma znaczenia? Uff :D Zależy mi żeby zrobić 100% bo moim celem (dalekim, ale jednak :P) jest platyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To swoją drogą :) Jednak bez uzyskania 100% się nie obędzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifflom! / Kifflom! :srebro:

Tornado znalazłem na parkingu pola golfowego, potem się zrespawnował, więc możliwe, że to stała miejscówka.

 

Mam problem z Enusem i motorkiem - są jakieś inne miejsca, w których je znajdę, niż te wskazane na mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jeżdżą po całym tym terenie północnym miasta, ale te na mapie są najczęstsze. Ja robiłem tak, że stanąłem na poboczu i coś tam robiłem. Po czym po kilku minutach jechał Enus Diamond, a wcześniej jeździłem jak głupi przez 20 minut i nic, może fart, a może nie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do forumowych maklerów :P Jak długo trzymać akcje na giełdzie ? Zauważyłem, że po misji od Lestera rosną do pewnego momentu, a później stoją... wtedy wybierać ? Jeden gościu napisał, że z 40mln zrobił prawie 350mln na jednych akcjach :O Jak to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie na akcjach vapidu, te spadają w pewnym momencie o prawie 99%, (przez chwile myslalem ze umoczylem cala kase) szkoda ze nie ma latwego sposobu na kase po zakończeniu gry i misji L,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do forumowych maklerów :P Jak długo trzymać akcje na giełdzie ? Zauważyłem, że po misji od Lestera rosną do pewnego momentu, a później stoją... wtedy wybierać ? Jeden gościu napisał, że z 40mln zrobił prawie 350mln na jednych akcjach :ohmy: Jak to możliwe ?

Jest bardzo krótkie okienko czasowe, kiedy akcje skaczą prawie do 80%, wtedy trzeba sprzedać, tak ktoś pisał o iFruit, dał 100,000$ i zarobił 10 mln $.

Mi zostały jeszcze 2 misje z "L", dałem dupy i na poprzednich nic dobrego nie zarobiłem, bo nie ogarnąłem tematu.

Teraz nabiję trochę hajsu na metodzie z walizką pod wodą, potem każdą postacią kupię akcji za parę milionów i spróbuję to pomnożyć na misji "L".

Można też bawić się normalnie, np. kupujesz akcje ClucinBell i rozwalasz ciężarówki konkurencji. Dzięki temu akcje pójdą w górę danej firmy.

Można tak robić z większością firm, ale są to raczej nieznaczne różnice i można tutaj sporo zarobić dopiero jak się ma już w cholerę kasy.

Na początku najlepsza opcja na kasę to chyba jednak nurkowanie po walizkę i zmienianie postaci.

Trochę czasochłonne, bo na godzinę można zarobić raptem 1 mln $ na jednej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta lista firm przy pucharku z Rekin Giełdowy leci po kolei, tak? Czyli przed drugą misją u Lester po hotelu kupuje Debonaira?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest wg misji.

Jestem w trakcie zabawy z walizką. Na około 10 minut mamy 1 mln $ na jednej postaci. Godzinka zabawy i mamy koło 10 mln, a potem to mnożymy u Lestera i jesteśmy ustawieni.

Będę miał więcej szczegółów to opiszę to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydanie 200mln to PowerPyx zaproponował taki sposób

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z tego samego sposobu skorzystałem, chciałem grać na giełdzie żeby uzbierać i wydać te 200$.

Bardzo się zdziwiłem jak okazało się, że po zakupie akcji za całą moją kasę licznik wzrósł o wydaną kasę :)

Zostało tylko zdobycie 15 złotych medali, odkrycie całej mapy i czekam już wtedy z niecierpliwością na multi.

Jak pisałem wcześniej najtrudniejsze były skoki samochodem/motocyklem, ale przy tym co było w GTAIV nie jest źle.

Najnudniejsze to wszelkiego rodzaju znajdźki, chociaż można przy tym było zwiedzić trochę świata i znaleźć kilka fajnych miejsc.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam shemaforash: Ile godzin zajęło Ci zrobienie tych wszystkich trofeów w singlu GTA V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×