Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz mieć lvl 20.

Mam już 105 lv.Oprócz wynajmu najemników wsparcia gangu nigdzie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzwonisz do Merryweather i bierzesz np. wsparcie helikoptera czy najemników.

Chodzi o wsparcie, nie o podwózkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo to chyba mam to ostro zgliczowane:(dzwoniłem już o każde wsparcie i trofik nie wpadlł...a akcji z kumplami i nie tylko miałem od groma:P

Poradnik...wypas:)Szacun wielki dla Ciebie.

Edytowane przez ognista sucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem  z ubraniem do zadania kifflom? Kupiłem je przeczekałem kilka dni i dalej go nie dostałem i nie wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej zbugowana misja w gta V, mam podobny bug, napisałem o nim do supportu 2tygodnie temu  i nie odpisali jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem  z ubraniem do zadania kifflom? Kupiłem je przeczekałem kilka dni i dalej go nie dostałem i nie wiem co zrobić.

 

Jak przespisz sie te kilka dni to nie wchodz odrazu tam gdzie sa ubrania tylko wyjdz kompletnie z sypialni pochodz po domu i wroc i powinien byc bo tez tak mialem :)

 

Witam. Mozna prosic o mapke z fragmentami listu? z gory dzieki

 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist -na dole masz mapkę odznacz nie znalezione i po sprawieJak tam

 

Tam sa zaznaczone tylko te co juz znalalem bo przeliczylem a jak odznacze to nie mam nic wiec troche dziwne.

Edytowane przez Flash_2243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie zaznaczyć, aby pokazywało te nieznalezione (Found/Not Found). Domyślnie pokazuje tylko te znalezione na żółto, nieznalezione będą widoczne na biało. Możesz przy okazji wyłączyć pokazywanie znalezionych, wtedy będzie widział tylko te nieznalezione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flash_2243

 RĘKI OPDOWYWUJĄ  http://pl.socialclub...areer/checklist -na dole masz mapkę odznacz nie znalezione i po sprawie - przeczytaj to ze zrozumieniem wystarczy raz kliknąć myszką  no może góra 3 tak jak kolega wyżej podpowiada. Teraz jestem taki mądry ale sam z tego nie skorzystałem bo też nie widziałem not found mimo że dosyć dużymi literami napisane :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chętny poboostować i porobić medale to niech pisze PSN Matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam pomocy przy wbiciu trofeum żywy gps. psnid nath_147

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie sie przywitam gdyz to moj pierwszy post. Takze witam wszystkich bardzo serdecznie :) nath_147 ja po polnocy bede online takze chetnie Ci pomoge gdyz sam potrzebuje to wbic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam problem z jedną trofką na online. Chodzi mi o wszystko muszę mięć oznaczone fajką czy jak? Np poszedłem do klubu zamówiłem taniec a ikonki na mapie nie mam odfajkowanej. Tak samo z fryzjerem i ubraniami Enjoy Your Stay / Miłego pobytu czy wszystko muszę mięć oznaczone fajką czy jak? Np poszedłem do klubu zamówiłem taniec a ikonki na mapie nie mam odfajkowanej. Tak samo z fryzjerem i ubraniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjazd na lotnisko masz zamknięty, ale obok bramy stoi kontener, którym przeskakujesz nad płotem.

Najlepsze miejsce do robienia wszelkich rzeczy związanych ze skokami.

 

Jak Ci się uda, to możesz zrobić też pucharki Spindirella i inne związane z obracaniem się w powietrzu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico czy jest jakiś sposób na wykonywanie obrotów na tej rampie czy trzeba liczyć na szczęście bo w sumie zostały mi tylko dwa medale i te już mam złoto i srebro ale nie udaje mi się wbić dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo :P Po prostu trzeba liczyć na farta.

 

Raz wylądowałem tak przodem, że zaczął mi samochód rolować i odbijać się, raz przodem raz tyłem i mi nabiło tyle przy tych obrotach, że od razu złota wskoczyły.

Ale najlepszy sposób to, żeby jakiś znajomy podniósł Ciebie w samochodzie Cargobobem. Musi Cie rozbujać i odczepić, a Ty po prostu lecisz i obracasz się w okół własnej osi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wbić trofeum Career Criminal / Kariera kryminalna trzeba kupić też wszystkie nieruchomości,czy same misje wystarczą??

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszym paczem połatali Criminal Record. Jedyny sensowny pomysł na boostowanie rangi, na który do tej pory natrafiłem to nałożenie nagrody na gracza i zabicie go - wpada od 2k do 4k punktów.

Wymaga odrobiny hajsu, bo jednorazowo kosztuje te 1000$ (2k$ za nagrodę, a 1k$ zgarniamy za zabicie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam level 59 i do tej pory nie pojawiają mi się ataki na gang i możliwość wezwania wsparcia od Merryweather.

Jeśli chodzi o gangi, to pół biedy, bo mogę pucharek zrobić z kimś, ale wsparcia nie wezwę w żaden inny sposób.

Trzeba to robić w pokoju z ludźmi? W czasie walki? Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pojechac do Trevora. Pozniej czekasz na tel i gangi sie pojawiaja.

Rzeczywiście, po wizycie u Trevora telefony się rozdzwoniły i wszystko odblokowało.

 

Wczoraj dobiłem do 100 levelu, niestety pucharek nie wpadł. Dobiłem jeszcze jeden level i nadal nic.

Jakieś pomysły co robić dalej?

 

Edit:

Może się komuś taka informacja przyda. Jeśli po zdobyciu 100 levelu pucharek nie wpadnie, to warto spróbować kolejnego dnia (wydaje mi się, że istotne jest żeby nie na tym samym posiedzeniu) dobić do 101. Jeśli nie pomoże, to trzeba 102;)

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×