Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zdobyłem własnie 70 złtych medali za misje i trofeum nie wpadło.. co robić ?


teraz juz nawet 71 i nadal nic, jak ktoś wie co z tym zrobić to będę wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zdobyłem własnie 70 złtych medali za misje i trofeum nie wpadło.. co robić ?

teraz juz nawet 71 i nadal nic, jak ktoś wie co z tym zrobić to będę wdzięczny za pomoc ;)

To zrób jeszcze jeden, albo do skutku. Mi wpadło przy 72.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, w takim razie robie następne misje :D

To zrób jeszcze jeden, albo do skutku. Mi wpadło przy 72.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik zostanie kiedyś dokończony? Brakuje opisu do paru trofków.

 

No i gdzie jest lista misji do Solid Gold, Baby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik zostanie kiedyś dokończony? Brakuje opisu do paru trofków.

 

No i gdzie jest lista misji do Solid Gold, Baby?

Na samym początku poradnika masz link do mojego posta.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/78150-grand-theft-auto-v/page-18#entry910356

 

Bez bicia przyznaje się, posypuję głowę popiołem i mówię, że nie dokończyłem, GTA poszło w odstawkę i razem z nim dokończenie postu. Jest tam opisanych coś ok. połowy misji. Rób raczej od dziwaków, bo są dużo prostsze i krótsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, i tak fajnie ci ta lista wyszła. Kojarzyłem że kiedyś napisałeś coś takiego, ale po kliknięciu w link przekierowywało mnie do postu "miejsce na nową treść".

Edytowane przez zeroPPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednej nagrody platynowej. Mianowicie chodzi mi:

 

23. Bez zarysowań - jeździj 30 minut nie uszkadzając pojazdu

 

Czy jest to jakoś zbugowane? Niewiedzieć dlaczego jeździłem ostrożnie ok. 10 minut, a zaliczyło mi raptem 1 minutę. Wie ktoś na czym to konkretnie polega? Strasznie frustrujące trofeum...

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednej nagrody platynowej. Mianowicie chodzi mi:

 

 

Czy jest to jakoś zbugowane? Niewiedzieć dlaczego jeździłem ostrożnie ok. 10 minut, a zaliczyło mi raptem 1 minutę. Wie ktoś na czym to konkretnie polega? Strasznie frustrujące trofeum...

Spróbuj na lotnisku i jeździj na pełnej pi..dzie. A najlepiej olej ten medal, bo jest wiele innych mniej czasochłonnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zatem mi polecasz? Aktualnie posiadam takie platynowe nagrody:

 

  1. Pirat drogowy
  2. Klasa sama dla siebie
  3. Wąchaj pył
  4. Każdy wyścig
  5. Ocalały
  6. Forma ponad normę
  7. Doświadczony kierowca
  8. Sprzątacz
  9. Hazardzista
  10. Wirujący zad
  11. Człowiek stykówa
  12. O włos
  13. Człowiek ilustrowany
  14. Kiedy psy latają
  15. Uzbrojony złodziej
  16. Mila nad ziemią
  17. Tuner
  18. To lata!
  19. Jednokołowiec
  20. Seryjny morderca
  21. Wykurzyć ich
  22. Najkrwawszy z bandy

Fajnie byłoby, jakbym mógł je zrobić sam i w niedużym czasie, gdyż na innych polegać, to lepiej nie robić tego w ogóle.

 

Dzięki za pomoc, sugestie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fikołki samochodem robiłeś?

http://youtu.be/NsPVADCz0PQ

Jak dobrze zakręcisz to tam są 2 medale można też cargobem ćwiknąć furę do góry rozbujać i gotowe ale trzeba mieć kogoś za pilota. Mogę pomóc.

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, bo wtedy z automatu mogę zrobić sobie nagrodę malarz na strzelnicy, za wygrane rzutki. W końcu może wejdzie mi nagroda za 25 DM, za pasażera niecała godzina mi została. Jak byłbyś taki uprzejmy mi pomóc, to byłbym naprawdę wdzięczny. Jeszcze ten felerny Numero Uno. :-/ PSN: Kasperek1972.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże ktoś ze zdobyciem Numero Uno?? Potrzebuje pomocy przy wyścigi lądowy- rajd jako kierowca oraz jako pilot i ukończenie 10 fal w trybie survival. Reszta rzeczy na 99,99% mam już zaliczoną :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie to Ci pomogę jutro tak od rana do ok 15 jestem dostępny, no i pewnie wieczorem. Mam akurat te 2 trofea ale możesz na mnie złodzieja nasłać bo tego trofeum mi brakuje. Jaki masz lvl ? Na falę przetrwania dobrze jest mieć kogoś z minigunem aby łatwo heli ściągać.

 

PSN ID - Cuki1984

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jak wrócę z zajęć na chatę to Cię dodam na PSN. Wieczorem jakoś koło 20-21 powinienem być dostępny. Lvl mam teraz 46 bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym rajdem, to jest śmieszna sprawa, bo mi puchar wleciał, a tylko miałem wyścig jako pilot. Cuki, dołącz do mnie kiedyś do sesji, to naśle go na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za nasłanie zbira ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem 3 triatlon do 100% w hobby i rozrywkach i dzis mnie kciuk boli jak cholera od tego napizdzania X - cholernie dlugi jest, te dwa pierwsze to były lightowe, a i tak go nie zaliczyłem bo się na rowerze wypierdzieliłem o barierkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób na dużą kasę! (1,5 mld $, jeśli zrobicie wszystko wg poniższych punktów)

Robicie go dopiero po ukończeniu głównego wątku fabularnego! Inaczej nie zgarniecie tyle kasy.

Krok 1: Musicie wykonać 1 misję, bo nie ruszycie fabuły. Możecie zrobić metodę z walizką pod wodą, aby nabić sobie więcej kasy, ponieważ po 1 misji będziecie sprzedawać przy 80% zwrocie, więc warto pomyśleć nad tym.

W każdym razie, resztę misji robicie dopiero po skończeniu fabuły!

Krok 2: Przed rozpoczęciem 2 misji, kupujecie akcje firmy "[DEB] Debonaire (LCN)". Sprzedajecie, gdy zwrot osiągnie 80%.

Krok 3: Teraz inwestujecie w [RWC] Redwood (LCN) i czekacie 2 dni w grze. Sprzedajcie, gdy zysk osiągnie 300%.

Krok 4: Przed rozpoczęciem 3 misji, kupujecie akcje firmy "[FRT] Fruit (BAWSAQ)". Sprzedajecie, gdy zwrot osiągnie 50%.

Krok 5: Po skończeniu 4 misji, kupujecie akcje "[VAP] Vapid (BAWSAQ)", czekacie 2 dni w grze i sprzedajcie, gdy zwrot osiągnie 100%.

Krok 6: Przed rozpoczęciem 5 misji, kupujecie akcje firmy "[GCD] GoldCoast (LCN)". Sprzedajecie, gdy zwrot osiągnie 80%.

 
 
Czegos nie rozumiem. Napierw napisales, zeby grac na gieldzie, bo ukonczeniu fabuly, a pozniej piszesz misje, po ktorych nalezy wykupic akcje poszczegolnych filrm. To jak to w koncu jest? Po skonczeniu fabuly tez da sie dobrze zarobic na gieldzie dzieki tym firmom, ktore podales?
 
Kupilem akcje firmy [DEB] Debonaire i teraz ciagle klade sie spac, zeby czas szybciej lecial. Juz ok. 30 razy poszedlem spac i akcje firmy nie wzrosly wyzej jak o 1%, a w miedzyczasie juz raz spadly ponizej zera. Probowal ktos w ogole taki system zarabiania pieniedzy? Czy to ma w  ogole sens? Z tego co widze, to zanim dojdzie do tych 80% (jesli w ogole dojdzie), to chyba z tysiac razy bede musial przyspieszac czas, kladac sie spac...
 
 
Kolejna sprawa odnosnie trofeum  23.pngKifflom! / Kifflom! :srebro: Rozumiem, ze po skonczeniu fabuly juz nie da sie nic zrobic? Trzeba zaczac gre od poczatku?
Ostatnia sprawa to trofeum 30.pngWanted: Alive or Alive / Poszukiwany żywy lub żywy :braz:  Nie przypominam sobie, zebym mial tego typu zadania. Jesli jednak zapomnialem i zrobilem te zadania, to rozumiem, ze juz moge zapomniec o tym trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
Czegos nie rozumiem. Napierw napisales, zeby grac na gieldzie, bo ukonczeniu fabuly, a pozniej piszesz misje, po ktorych nalezy wykupic akcje poszczegolnych filrm. To jak to w koncu jest? Po skonczeniu fabuly tez da sie dobrze zarobic na gieldzie dzieki tym firmom, ktore podales?
 
Kupilem akcje firmy [DEB] Debonaire i teraz ciagle klade sie spac, zeby czas szybciej lecial. Juz ok. 30 razy poszedlem spac i akcje firmy nie wzrosly wyzej jak o 1%, a w miedzyczasie juz raz spadly ponizej zera. Probowal ktos w ogole taki system zarabiania pieniedzy? Czy to ma w  ogole sens? Z tego co widze, to zanim dojdzie do tych 80% (jesli w ogole dojdzie), to chyba z tysiac razy bede musial przyspieszac czas, kladac sie spac...
 
 
Kolejna sprawa odnosnie trofeum  23.pngKifflom! / Kifflom! :srebro: Rozumiem, ze po skonczeniu fabuly juz nie da sie nic zrobic? Trzeba zaczac gre od poczatku?
Ostatnia sprawa to trofeum 30.pngWanted: Alive or Alive / Poszukiwany żywy lub żywy :braz:  Nie przypominam sobie, zebym mial tego typu zadania. Jesli jednak zapomnialem i zrobilem te zadania, to rozumiem, ze juz moge zapomniec o tym trofeum?

 

 

Bo robisz tylko pierwszą misję od Lestera, bo inaczej nie ruszysz fabuły, reszta to misje poboczne, więc olewasz literkę L na mapie i nie robisz misji od niego. Dopiero jak skończysz fabułę to bawisz się w giełdę. Ja zarobiłem 1,5mld$ i kupiłem wszystko co się dało, a i tak jeszcze mnóstwo kasy zostało.

 

Kifflom można łatwo pominąć, najlepiej jak pisze Patricko, skupić się na nim, zrobić do końca i potem ruszyć dalej z fabułą,

 

A co poszukiwany żywy lub martwy, to są to misje poboczne Trevora, które dostaję od Maude (taka grubsza babka, która ściga zbiegów). Trzeba jej jednego z ziomków przyprowadzić żywego i wpada.

 

Wszystko masz opisane w poradniku przecież, a jeżeli to Ci nie wystarcza, to poszukaj sobie anglojęzycznych, może będziesz miał dokładniejsze opisy, choć jak dla mnie Patricko opisał to całkiem przejrzyście.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo robisz tylko pierwszą misję od Lestera, bo inaczej nie ruszysz fabuły, reszta to misje poboczne, więc olewasz literkę L na mapie i nie robisz misji od niego. Dopiero jak skończysz fabułę to bawisz się w giełdę. Ja zarobiłem 1,5mld$ i kupiłem wszystko co się dało, a i tak jeszcze mnóstwo kasy zostało.

 

Kifflom można łatwo pominąć, najlepiej jak pisze Patricko, skupić się na nim, zrobić do końca i potem ruszyć dalej z fabułą,

 

A co poszukiwany żywy lub martwy, to są to misje poboczne Trevora, które dostaję od Maude (taka grubsza babka, która ściga zbiegów). Trzeba jej jednego z ziomków przyprowadzić żywego i wpada.

 

Wszystko masz opisane w poradniku przecież, a jeżeli to Ci nie wystarcza, to poszukaj sobie anglojęzycznych, może będziesz miał dokładniejsze opisy, choć jak dla mnie Patricko opisał to całkiem przejrzyście.

 

 

Nadal nie wiem jak zarobic na gieldzie, a glownie to chcialem wiedziec. Co do tego jak Patricko opisal dane trofea, to ja rozumiem, ale chcialem sie upewnic czy jest w moim przypadku jeszcze szansa na ich zrobienie. Okazalo sie, ze jest mala niescislosc w tym poradniku, bo dzisiaj wlasnie zaczalem robic trofeum Kifflom, mimo ukonczenia fabuly. Napisze czy dostalem trofeum po skonczeniu zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi, że się nie da, po prostu jak dokonasz pewnego wyboru (zabijesz tą konkretną osobę) w ostatniej misji to nie będzie to możliwe. A co do misji Lestera, to on zawsze Ci mówi co masz zrobić, czy akcje kupić przed zabójstwem czy po, ew. poszukaj sobie w zagranicznych poradnikach, bo masz tam opisane krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×