Skocz do zawartości
Masiek79

Detektyw Diggs

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, w razie czego proszę moderatorów o przeniesienie. Nie znalazłem na forum nic o tej grze ani jej problemie - ani w dziale gier z PSN ani w pytajniku... 

 

Rzadko kupuję gry z PSN bo mam PS+ z którego jestem zadowolony. Od prawie roku mam konsolę Slim 500GB kupioną z Wonderbookiem i ostatnio się skusiłem na zakup za 49 zł z PSN gry dla dziecka "Detektyw Diggs", wykorzystująca właśnie Wonderbooka. Kupiłem i ściągnąłem wczoraj. 

 

Problem z grą polega na tym, że gra się zawiesza w bibliotece Mamy Gąski dokładnie w momencie, gdy wybiera się książkę z czerwonym kapturkiem (!). Wczoraj gra zawiesiła się po raz pierwszy i się tym nie przejąłem, ale dziś zrobiła to trzykrotnie w tym samym miejscu. To już nie może być przypadek... 

 

Nagrałem nawet filmik telefonem w miejscu, w którym gra się zatrzymuje - obraz stoi, dźwięk idzie nadal. Link:

http://www.youtube.com/watch?v=Hn9ATJoQ2JU&feature=youtu.be

 

Popytałem dziś wujka Google i właściwie znalazł jeden temat na forum PS.eu, więc widzę, że problem nie leży chyba po mojej stronie i samej konsoli:

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-Wsparcie/Detektyw-Diggs-zawiesza-si%C4%99-w-bibliotece/td-p/19412262

 

Pytania:

- czy ktoś ma tę grę i spotkał się z tym problemem?

- czy sygnalizować w jakiś sposób problem bezpośrednio w PS Polska czy EU (i ewentualnie gdzie konkretnie?)

 

Generalnie nie robiłbym wielkiego halo, ale rzeczywiście kupiłem grę po raz pierwszy od bardzo dawna i... taki zonk - że nie wspomnę o wielkich nadziejach i zawiedzeniu dziecka. 

 

Z góry dzięki za info i pozdrawiam kolegów (i koleżanki) ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność z grą?

Będzie bardziej atrakcyjna dla wytrawnego gracza niż Wonderbook, który nadaje się raczej tylko dla najmłodszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę i moje dzieciaki nie miały z nią żadnych problemów. W żadnym miejscu się nie przycinała, więc nie wiem czy Masiek79 nie warto by było jej pobrać jeszcze raz w twoim przypadku. Muszę przyznać, że gra sprawiła wiele frajdy moim pociechą i przy okazji tata się trochę też pobawił. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko czy pobierając grę z PSN będzie wersja PL? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×