Skocz do zawartości
Allu

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie bardziej podbala fabuła w San andreas, Afroamerykanie i te sprawy, ale GTA 4 polecam wszytskim swietna gra i bardzo szybko da się polubić głonego bohatera Niko. Fajny akcent rosyjski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moim skromnym zdaniem VC byla najlepsza czescia sagi. Miala niepowtarzalny klimat

Musze Ci to przyznac. Kocham IV ale VC mialo to cos(m.in klimat jak slusznie zauwazyles) ze czesto do tego wracalem nawet po premierze SA.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ps3 posiadam od kilku dni i pierwszą grą jaką zakupiłem było oczywiście GTA4- po tych kilku dniach stwierdzam, że oczywiście gra ogólnie ok, ale zdecydowanie również i moim zdaniem GTA:VC było zdecydowanie bardziej klimatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Ps3 posiadam od kilku dni i pierwszą grą jaką zakupiłem było oczywiście GTA4- po tych kilku dniach stwierdzam, że oczywiście gra ogólnie ok, ale zdecydowanie również i moim zdaniem GTA:VC było zdecydowanie bardziej klimatyczne.

dla mnie wszystkie trójwymiarowe GTA były bardziej klimatyczne niż GTA4. GTA3 miało ponure, absolutnie zdominowane przez zbrodnię miasto. Vice City miało raj w latach 80 i piękne wschody słońca. San Andreas miało wszystkiego po trochu, od przestępczości podwórkowej (początek gry, który mi się nie podobał), przez tworzenie własnego biznesu, misje w terenach podmiejskich, aż po kasynie i motywach z Toreno/The Truth kończąc (czysty geniusz). A jak grałem w czwórkę to trochę to nie było to, zbyt bardzo ta gra przypomina współczesną rzeczywistość, aby mówić o jakiejś wyjątkowej klimatyczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej odpowiadał klimat Vice City.

Słońce, plaża, dziewczyny i kolesie w hawajskich koszulach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to prezentuje się tak:

Ex aequo:

1.GTA Vice City - za klimat Miami, kolorowość i piękno, za fabułę, za humor

1.GTA IV - za rozbudowanie i rozmach, za smaczki i ciekawostki, za dobrą oprawę a/v, za świetną fabułę i postacie, za humor

2. GTA Vice City Stories - za klimat Miami, kolorowość i piękno i nowe możliwości w porównaniu do Vice City

3. GTA Liberty City Stories - za fabułę, postacie i za humor

4.GTA San Andreas - za ogrom i rozbudowanie

...

5. GTA III - za 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju GTA3, ale to był szok.

GTA3 - za SZOK :D

GTA ViceCity - za fabułe i świetne otoczenie

GTA SanAndreas - za murzyna XDXD i za panienki na plażach. Fabuła mi się nie podobała :D

GTA4 - za FABUŁE, za NICA Belica, za jego brata Romana, za to, że gram i nie mogę przestać, za to, że przechodzę ją po raz 3-4 i za to, że nie mam ciągle platynki XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza część GTA zaraz po VC. Niesamowity klimat NY. Times Square mnie położyło na kolana :P świetnie odwzorowane taksy... z połączeniem klimatu słowiańskiego daje maksymalne wrażenia... prawdziwy amercian dream.

Jeśli chodzi o postacie to Mikhail Faustin roxx :P ten koleś to niezły "sajkoł" :)

Multi całkiem znośne chociaż rzeczywiście dramatem jest liczba grających ludzi w niektórych trybach.

Mam nadzieje że kolejna odsłona GTA będzie wreszcie przedstawiać działacza Yakuzy albo Triady :)

Edytowane przez Secator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nastepna czesc miala sie dziac w Tokyo ale nie wiadomo to tylko ploteczki.

Co do GTA4 gra wyglada pze wspaniale no ale szybko sie nudzi, najbardziej dobijajace jest to ze takie ogromne miasto a tak malo miejsc do ktorych mozna wejsc. Wolalem tryb "gangstera". Brakuje mi tu rzeczy z poprzednich czesci jak zabawa w policjanta, taksowkarza, strazaka (wogole ich nie widze w IV), sanitariusza, kierowcy tira oraz tych ciekawych zadan spalania miotaczem ognia plantacji marihuany ;d. Bardziej mi sie podobala mapka z SA wiem ze tereny pod miejskie nie pasuja do LC (i wszystkie te rzeczy z poprzednich czesci). Ehh a najbardziej mnie dobil ten telefon fajny pomysl ale jak c chwile ktos do ciebie dzwoni zeby pojsc na piwo to juz sie robi nudne @@. Z plusow to toze poprawili jazde samochodem i animacje, dodali nowe miejsca jak kafejki internetowe ;d

Chyba troche chatycznie to napisalem ale nie moglem skupic mysli xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaotycznie czy nie prawda w tym jest i nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem zrobili co zrobili za piec lat bedzie lepiej hehe pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to GTA IV jest najlepsze ze wszystkich części... Te miasto ehh jest boskie :P

Mam takie małe pytanko :) Gdzie się sprawdza ilość procent skończonej gry ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep , recka rzeczywiście świetna i prawie wszystko ujmująca . Jednak zastanowił mnie minus "brak rewolucji" i tutaj z deka osłupiałem . Zapomniałeś dodać , że prócz grafiki gra posiada również trzymający klasy z poprzednich części , a nawet i lepszy model jazdy. Ponadto jest świetnie dopracowana pod względem fizyki , chociażby nawet ciał - strzelanie do ludzi sprawia czystą przyjemności - headshot uciekającemu typkowi - bezcenne :biggrin: !

Sama gra jest prawdziwym majstersztykiem :turned:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... niektórzy zawszę będą mieli jakieś "ale", a jak nie ma się czego uczepić to zawsze piszą "brak rewolucji". Dla mnie GTA ma być zawsze GTA, gra wyścigowa grą wyścigową, FPS FPS'em itd. Jedyne czego wymagam z kolejnymi częściami to ulepszona fabuła (jeśli jest), grafika i fizyka... czego chcieć więcej? :turned:

#EDIT:

@down

A no :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... niektórzy zawszę będą mieli jakieś "ale", a jak nie ma się czego uczepić to zawsze piszą "brak rewolucji". Dla mnie GTA ma być zawsze GTA, gra wyścigowa grą wyścigową, FPS FPS'em itd. Jedyne czego wymagam z kolejnymi częściami to ulepszona fabuła (jeśli jest), grafika i fizyka... czego chcieć więcej? :turned:

jeszcze moze niskiej ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno przeszedłem GTA 4 na ps3 i powiem , że jak już wszytko się skończyło to trochę się zmartwiłem że już koniec .

Gra super grafika , fabuła itd extra . Jak ktoś chcę przeżyć fajna przygodę niech zagra .

A recenzja dobrze wykonana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno przeszedłem GTA 4 na ps3 i powiem , że jak już wszytko się skończyło to trochę się zmartwiłem że już koniec .

Gra super grafika , fabuła itd extra . Jak ktoś chcę przeżyć fajna przygodę niech zagra .

A recenzja dobrze wykonana .

nic dodac nic ując :D ale zawsze można przechodzic jeszcze raz dla samego faktu zmiany zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jabym ocenil gre tak...

Fabula 9/10

Grywalnosc 10/10

Grafika 5/10

grafika czasami jest ladna a czasami koszmarna dlatego dalem 5 ...

a i spadki framerate ;/

a u was jak jest dzien i patrzycie w dal w gta 4 to budynki,ogolnie rzeczy sa takie jakby po kropkowane ... nie wiem jak t o poisac ;D..?

ale jednak wolalbym gdyby zostawili to co bylo w gta sa i odswiezyli czyli duze przestrzenie gory , pustynie itp. pzdr.

Edytowane przez PaweL007#PS3#80gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRFA-10/10

to jaką ocenę w takim wypadku dałbyś w tej kategorii U:DF, albo Ratchetowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma grafe -10/10 to Killzone 2 ma chyba z 16/10 a Uncharted 2 będzie miało koło 20/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, grafika w gta jest b. nierowna. Sklanialbym sie raczej ku temu ze jest slaba, a spadki frameratu kola w oczy. Jestem ciekaw jak wygladaloby gta gdyby bylo robione tylko i wylacznie na PS3...denerwuje mnie fakt ze wszystkie gry mutliplatofrmowe sa robione pod Xa, ktory powszechnie uwazany jest za platforme slabsza technicznie. Moim zdaniem powinno robic sie pod mocniejsze platformy, i optymalizowac kod pod slabsze - tnac i ograniczajac co trzeba. O wersji na PC nie wspomne - tam sa piekne kwiatki poczawszy od instalki po wymagania :D

ps. a teksty ze na pleja ciezej pisze sie gry niech sobie wloza miedzy bajki. Jak ktos chce to potrafi - wystarczy spojrzec na chlopakow z naughty, guerilli czy insomniac. Da sie?? Takie tlumaczenia biore jako za usprawiedliwianie swojego lenistwa czy w brakach wiedzy/ umiejetnosci. Wymowki leni ktorym zalezy tylko na kasie... :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważem że kontynuacje będą Vice city i San andreas ponieważ wszystkie miasta są piękne i czymś się różnią załuszmy

Liberty City - Nowy Jork światowe centrum i są mafie włoski i ruskie i gangi harlejowców i czarno skórzy gangsterzy

Vice City - Miami przepiękne miasto pełne neonów i rajskich plaż a także raj dla dilerów narkotykowych

Los Santos - miasto jest genialnym odwzorowaniem Los Angeles w którym jest mnóstwo mużyńskich gangstrów

San Fierro - San Francisco miasto z mnóstwem wieżowców i pięknymi mostami. Teren wojny gangów azjatyckich

Las Venturas - Las Vegas najpiekniejsze miasto w całym San Andreas w którym pieniądze są najważniejsze

A więc dlatego tak powinno moim zdaniem zostać bo dzięki tym metropoliom gta jest tak wybitną serią gier. I nie mogę się doczekać gdy przejade się po Vice City , Las Venturas czy Los Santos.

Pozdro dla fanów GTA

gorzki24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, bo Uncharted ma zamknięty świat a Gta IV wszystko otwarte i w dodatku gdzie znajdziecie grę podobną do gta IV i się z nią równającą? takie Saint Row 2 to ma przynajmniej -10 przy grafie w porównianiu do Gta IV i w dodatku ta gra to jedna z najdłuższą fabułą w ostatnim czasie lecz nie wystarcza na tak długo po fabule, bo w takie Gta Sa grałem z 7 miesięcy na samym multi :D a w Gta IV tylko przeszedłem grę 2 razy, zrobiłem 100% i pograłem z 1 dzień w multi...A co do spadków frame to wy na kompie graliście bo mi gra płynnie chodzi.

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×