Skocz do zawartości
xerande

[Online] Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Podajemy swoje ID i umawiamy się na sparingi :drinks:

Edytowane przez xerande

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomashYesh

 

Mieszkam w Japonii, wiec raczej wieczorem polskiego czasu nie pogram, ale jesli ktos jest elastyczny czasowo, to zapraszam. Mam kamerke z PS Move, wiec prowizoryczny headset rowniez jest. NIE GRAM REALEM, BARCELONA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma sensu, to po co sie wpisujesz do tematu??? Nie wiem, mamy ci przyklasnac? Bic brawo? Pokiwac z uznaniem glowa do jakich odkrywczych wnioskow potrafisz dojsc czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :] Panowie mam do was pytanie====>  chcialbym sobie zagrac w necie rozgrywki pucharowe ( PES 13 )  ale wyskakuje mi taki komunikat == >  " You cannot take part in this competition as it is being held at a later date "  wiecie moze o co chodzi ?? z gory dzieki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :] Panowie mam do was pytanie====>  chcialbym sobie zagrac w necie rozgrywki pucharowe ( PES 13 )  ale wyskakuje mi taki komunikat == >  " You cannot take part in this competition as it is being held at a later date "  wiecie moze o co chodzi ?? z gory dzieki ;]

To temat o pesie 14, a nie 13 :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegrałem 4 mecze online, za każdym razem około 85 minuty sie rozłącza, nie wiem czym jest to spowodowane ale do feralnej 80-85 minuty nic się nie tnie.

 

@edit

Teraz jest jeszcze lepiej ... mimo, że internet smiga jak ta lala, w 5 minucie 3 mecze z rzędu zostały rozłączone, i oczywiscie zaliczyło mi 3 porażki, ta gra, jak i caly system online to jedna WIELKA porażka, brak słów.

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psnID: IDX3 zawsze chętnie pogram dla przyjemnośći i chętnie się czegoś nowego dowiem/nauczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×