Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

 Też wam dziś online nie ładuję stref wojny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także ostatnio przeżuciłem się na multi w killzone shadow fall. Ja ma ktoś ochotę popykać (jestem dosyć słaby narazie) to dodajcie mnie do znajomych z dopiskiem że chodzi o killzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także ostatnio przeżuciłem się na multi w killzone shadow fall. Ja ma ktoś ochotę popykać (jestem dosyć słaby narazie) to dodajcie mnie do znajomych z dopiskiem że chodzi o killzone :)

również można dodać mnie do znajomych z dopiskiem killzone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wy tu nicki piszecie... a może ktoś z Was spisze swe wrażenia? ;) Plusy, minusy? Multi.

No i chodzi mi jak klasy postaci oceniacie... Może ktoś więcej o snajperze powie?;)

 

Do tego ktoś z polaków na YT nagrywa ciekawe filmiki z SF?

Lub... ktoś gdzieś spisał coś ciekawego na temat multi?

 

JA gram obecnie w KZ3... a wcześniej KZ2... i ciekaw jestem zmian ;) 

A recenzenci... jak to oni... Nie są takimi maniakami jednej gry jak ja, więc inaczej podchodzą do sprawy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po rozegraniu ponad 650 godz online w killzone2 czekałem z niecierpliwością na kz3...... pograłem w bete, kupilem na premiere i po kilku tyg sprzedałem z ciężkim zawodem. od tego czasu wyczekiwałem nowego killzone'a ( w miedzyczasie tłukąć w black ops 2). Powiem szczerze że SF podszedł mi bardzo. Dobre mapy, dynamiczn rozgrywka , fajny system wyzwań itp itd ale najważniejsze co widzę to to że aby czerpać pełen FUN z multi trzeba grać w kilka osób (minimum 4) żeby na spokojnie wykonywać z głową kolejne misje.  jeżeli faktycznie dodadzą wsparcie dla klanów to będzie jeszcze lepiej. fanom serii i nie tylko szczerze polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest open weekend killzone, mozna pograc multiplayer nawet jak nie ma sie zakupionej gry, tylko jest jeden feler, ja np nie moge bo gra mi sie crashuje ze sławnym błędem CE-34878-0 gdy próbjuje się podłączyć do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies rozwiazanie tego bledu? Troche szkoda, bo kz nie mam, wiec dwa dni w multi moglyby mnie przekonac, do ewentualnego zakupu.

Edytowane przez Bor3wicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies rozwiazanie tego bledu? Troche szkoda, bo kz nie mam, wiec dwa dni w multi moglyby mnie przekonac, do ewentualnego zakupu.

Też mam ten błąd, trzeba pobrać j.angielski to rozwiązuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym błędem co to za stek kłamstw ze gra bedzie darmowa oczywiscie jest mozna ściągnąć ale nie da sie zagrac.. Kur**a jak pobrać ten jezyk Angielski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że coś źle pobrałem bądź problem z konsolą. Podajcie jak dokładnie obejść ten błąd.

 

zmieniasz jezyk na j. angielski, automatycznie zacznie sciagac i jak sie sciagnie to sie ustawi. powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że coś źle pobrałem bądź problem z konsolą. Podajcie jak dokładnie obejść ten błąd.

W menu gry mamy zakładkę język, wchodzimy w nią i wybieramy angielski, wciskamy trójkąt i pobiera się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okazji darmowego weekendu zdecydowałem się pobrać ponad 40GB i wypróbować Shadow Fall przed zakupem. Niestety to co zobaczyłem w żadnym stopniu nie przekonuje mnie do zakupu. Jestem zawiedziony tym produktem, począwszy od menu które jest strasznie nieintuicyjne aż po sam gameplay który jest po prostu tragiczny, wiem że KZ jest specyficznie wolny w rozgrywce ale tutaj ewidentnie jest coś nie tak, spowolnienia animacji widać na każdym kroku a graficznie wcale nie wygląda to jakoś fenomenalnie, wręcz przeciwnie, wygląda to słabo. Osobiście uważam że KILLZONE 3 (PS3) gniecie to pod każdym względem. W KZ3 animacja mimo niższego FPS była dużo płynniejsza i grało o wiele przyjemniej a i graficznie prezentował się bardzo dobrze, kto wie czy nie lepiej niż nawet Shadow Fall. Ciesze się ogromnie że nie kupiłem tej gry w zestawie z konsolą. Po 2 godzinnej sesji wróciłem do Battlefield 4 i co by złego o nim nie napisać to poczułem ogromną ulgę. Nie pozostaje mi nic innego jak wstrzymać się z zakupem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem nawet 15 minut gra totalnie słaba. Zero dynamizmu gry, jak by się grało na zwolnionym tępie. Grafika tez nic nadzwyczajnego. Gra powinna kosztować max 50 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ci z ea powinni mi placic za granie w bfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem nawet 15 minut gra totalnie słaba. Zero dynamizmu gry, jak by się grało na zwolnionym tępie. Grafika tez nic nadzwyczajnego. Gra powinna kosztować max 50 zeta.

 

sprytny jesteś skoro po kilku minutach z grą wystawiasz jej już opinię..... wiem że są gusta i guściki ale bez [przesady z takimi postami bo ktoś się nabierze i ci jeszcze uwierzy.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najważniejsze pierwsze wrażenia a te w moim odczuciu bardzo słabe. Z resztą nie tylko ja mam takie, kolega wyżej pisał podobnie, czytałem też kilka recenzji w których nikt tą grą się nie zachwycał tak jak ty. Ciesze się ze mogłem grę wypróbować za darmo. Oczywiści mówię tylko o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat gra podeszła bo jestem fanem serii wiec znalazłem w SF to czego szukałem cvzyli - dobra zabawa w multi ze znajomymi. Miałem kilka gier gdzie po kilku minutach nie chciało mi się już w nie grać lecz dałem im drugą szansę i wtedy 'zaiskrzyło' .  Chodzi mi tylko o to że pisanie o grze  'gra totalnie słaba' po kilkunastu minutach gry w multi i nawet nie ruszeniu singla to trochę na wyrost.... ;]  szanuje każdego zdanie także bez spiny;] ostatni rok przegrałem tylko i wyłącznie w black ops 2 multi i SF faktycznie dla niektórych może się wydawać 'mułowaty' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najważniejsze pierwsze wrażenia a te w moim odczuciu bardzo słabe. Z resztą nie tylko ja mam takie, kolega wyżej pisał podobnie, czytałem też kilka recenzji w których nikt tą grą się nie zachwycał tak jak ty. Ciesze się ze mogłem grę wypróbować za darmo. Oczywiści mówię tylko o multi.

Ja od momentu w którym usłyszałem o darmowym weekendzie z multi ucieszyłem się bardzo, pomyślałem może jakaś alternatywa do zabugowanego i zlagowanego bf4, ale po paru minutach wyłączyłem killzona i wrócilem do bf4 którego dużo bardziej teraz doceniam po tym co zobaczyłem w multi ksf grafika słaba, dzwięk na poziomie black ops2, a do płynnosci to daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram w druzynie (tez po darmowym okresie) moj psn to szutekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zmiana jezyka na Angielski wystarcza i gra smiga :) chcialbym jeszcze dodac ze po zmianie na jezyk angielski zagralem tylko jeden raz i zmienilem jezyk spowrotem na polski i wlacza sie bez zadnego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha! dobrze wiedziec :) no ja tez chetnie sobie pogram jakos w druzynie. najlepiej w jakiejs zgranej druzynie przeciwko jakiejs innej zgranej druzynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×