Skocz do zawartości
DaraS

Deus Ex: Universe

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj czekam...to juz druga gra po CP2077 którą muszę mieć !

 

Jeżeli twórcy dadzą radę i zrobią chociaż coś na poziomie DE:HR to bedzie dobrze...zostaje nam czekać na jakieś inne info.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kolejny DE będzie czymś w stylu Human Revolution, który wyeliminuje jego błędy i da nam bardziej otwarty Świat chociaż i w HR nie było źle pod tym względem. Czekamy na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam z niecierpliwością na ten tytuł i jeśli ta gra będzie oferowała to samo co HR, to nic więcej mi do szczęścia nie trzeba, po za poprawą starć z boss'ami, które były zrobione ewidentnie na silę i widać było, że robiła je inna firma :) Liczę tym razem na możliwość przejścia gry od A do Z po cichu (łącznie z boss'ami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nauczyli się na błędach i bossów będzie można po cichu zdjąć w nowym Deusie, skoro zrobili to w DE:HR Director's Cut na WiiU.

 

Mi też dużo do szczęścia nie potrzeba, jeśli fabuła będzie się dalej skupiać na transhumaniźmie, będzie wiele sposobów na przejście jednego poziomu i muzykę będzie robił Michael McCann to możemy znowu dostać jedną z lepszych gier generacji :). A wątpie żeby wraz z nową odsłoną zrobili krok w tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być, też wolałbym TPP, bo FPSem to ta gra nigdy dla mnie nie była Używałem tylko paralizatora i cichych eliminacji ;) Taki styl rozgrywki przypomniał mi się podczas grania w nowego Splinter Cella - świetnie byłby gdyby właśnie tak wyglądała rozgrywka w nowym Deusie, ale na 100% będzie FPP, bo to w końcu jeden ze znaków rozpoznawczych serii. Jakby nie było Human Revolution jest jedną z najlepszych gier generacji, liczę że Ubi utrzyma formę i na PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Nie Ubi tylko Eidos :P

 

Ja też grałem po cichu, prawie wogóle broni nie używałem. Nie przeszkadzało mi to że gra się głównie z pierwszej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być, też wolałbym TPP, bo FPSem to ta gra nigdy dla mnie nie była Używałem tylko paralizatora i cichych eliminacji ;) Taki styl rozgrywki przypomniał mi się podczas grania w nowego Splinter Cella - świetnie byłby gdyby właśnie tak wyglądała rozgrywka w nowym Deusie, ale na 100% będzie FPP, bo to w końcu jeden ze znaków rozpoznawczych serii. Jakby nie było Human Revolution jest jedną z najlepszych gier generacji, liczę że Ubi utrzyma formę i na PS4.

 

FPP, FPS jeden pies. Po prostu w takich grach mi nie pasuje widok z pierwszej osoby, nie jestem fanem. ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Nie Ubi tylko Eidos :P

 

Ja też grałem po cichu, prawie wogóle broni nie używałem. Nie przeszkadzało mi to że gra się głównie z pierwszej osoby.

Shit, ale ze mnie trąba :sweat:

Ale tak czy inaczej wolałbym TPP, FPP też jest ok, bo rozmowy czy cover system był z innej perspektywy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×