Skocz do zawartości
lukaszasada

F1 2013 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w sobote ogrywam sobie kariere,zagrałem tez na multi i nie widze bugów,gra sie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na jutro (niedziela, 13.10.2013) godzina 21. Może pojedziemy Suzukę, może coś innego. Podobnie z asystami. Zobaczymy ilu chętnych będzie.

 

1. lukaszasada

2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na jutro (niedziela, 13.10.2013) godzina 21. Może pojedziemy Suzukę, może coś innego. Podobnie z asystami. Zobaczymy ilu chętnych będzie.

1. lukaszasada

2.Michal_woz00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ustawka na jutro (niedziela, 13.10.2013) godzina 21. Może pojedziemy Suzukę, może coś innego. Podobnie z asystami. Zobaczymy ilu chętnych będzie.

1. lukaszasada

2.Michal_woz00

 

3.Arek453

jaki tor żeby sie przygotować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka F1 2013 GP Japonii niedziela 13.10 g.21

1.lukaszasada

2.Michal_woz00

3.Arek453

4.listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie się do was przyłączył - niestety dziś nocka w pracy...

 

może coś w poniedziałek po 22:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w tym sezonie liga nie wypali. O 21 będę online, porozsyłam zaproszenia. Wciąż można się dopisywać do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczne grac jak patch wyjdzie który wyrówna bolidy online teraz nie ma sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież równe są i wszystko ładnie w sieci śmiga

 

ktoś byłby chętny na jutro tak ma 22?

Edytowane przez mazak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje Ci sie ze sa rowne ;] poki nie wyjdzie patch nie beda rowne, na pc juz wyszedl a na ps3 i xboxa czekaja na autoryzacje z microsoftu i sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaja tak jak w zeszlym roku? Czyli az na pc zrobia wszystko co trzeba i dopiero do ms i sony bo im szkoda kasy? :P egh nigdy sie nie naucza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzisiaj wyszedl pc patch #3 wiec pewnie znowu bedziemy czekac kolejne 3 tygodnie zeby miec jeden multipatch na konsole :) a co do mazaka to lotus i marussia sa najszybsze a ferrari i caterham najwolniejsze w online, polecam post w którym wkleilem linki z testami i z opinia codemasters ze to poprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu mój poziom i gra w sieci póki co strykcie fun wyścigi 3 okrążeniowe sprawiają że tych różnic nie dostrzegam... zawsze istnieje możliwość rywalizacji czasowej - chociaż między znajomymi bo z koksami to raczej nie ma się szans... ja mam jeszcze tą wadę że wciąż grywam tylko na padzie, a w tej wersji w porównaniu do 10 przyspieszanie jest bardzo ale to bardzo czułe :)


a jeszcze co do ligi - może znalazła by się jakaś grupa i byśmy sobie coś pojechali - trzy niedziele w miesiącu jestem dostępny - od 22:00 bo moim zdaniem 21:00 to chyba troszkę za wcześnie... a przecież jak coś można by się jeszcze w tygodniu zgadywać... dostałem od żony przyzwolenie więc w końcu z chęcią bym sprubował powalczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj mnie do znajomych - może trafimy na siebie w jakiś wyścigach!

 

dzis uruchamiając gre coś mi pobierało - czyżby jakiś patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje kilku kierowcow (min10) do stworzenia ekipy F1 na konsoli PS3.

Od dluzszego czasu nad tym myslalem ale zawsze brakowalo mi ludzi do jazdy tak wiec trafilem tutaj,i proponuje wam wziecie udzialu w Mistrzostwach F1 2013.

Poszukuje ludzi ktorzy mieli juz stycznosc z gra,maja opanowana jazde,troche wolnego czasu,znajacych zasady Fair-Play oraz chcacych sie dobrze bawic w wyscigach na 100%.

W chwili obecnej nie posiadam zadnej stronki dla "Ligi" ale gwarantuje jesli post wykaze sie wiekszym zainteresowaniem postawie male forum gdzie bedziemy mogli prowadzic dyskuske przed oraz po GP,wstawiac nasze filmiki z treningow oraz GP i oczywiscie znajdzie soe miejsce na tabele indywidualne oraz konstruktorow.

Co do samej jazdy...przedstawie wam jal JA widze ustawienie LOBBY:

Dystans-100%

Pogoda-Dynamiczna

Wszystkie assysty OFF po za skrzynia biegow

to wszystko jest oczywiscie do dyskusji jesli wiekszac zainteresowanych stwierdzi iz chcialaby wziasc udzial lecz na assystqch ON nie ma takiego problemu wszystko zalezy od "wiekszosci".

Jesli daj BOZE pomysl wypali i znajdzie sie kilku chetnych zawsze pierwszy sezon mozemy pojechac "probny" a w kolejnym ugormowac sie wedlug umiejetnosci jazdy badz tez wlasnie assyst mozna zwyczjanie stworzyc dwie grupy na assystach ON oraz OFF to juz zalezy od ilosci osob chetnych.

Co do kalendarza,wyscigi odbywalyby sie w niedziele lub poniedzialek (tydzien prawdziwego GP w TV) w godzinach popoludniowych badz wieczornych (w zaleznosci od wiekszosci) a wiec jezeli sezon startuje 16 Marca w Australi tak wiec my jedziemy takze 16 Marca Melbourne po poludniu badz wieczorem badz tez dzoen pozniej w poniedzialek i tak co wyscig podazamy za wyscigami prawdziwej F1.

Jak wiadomo elipe bedzie obowiazywal pewien regulamin ktory sie napisze oraz system karny za powodowanie wypqdkow na torze badz nie ostrozna jazde.

Sadze ze napisalem wszystko o czym musicie jak narazie wiedziec jesli sa pytania prosze je kierowa pod postem,osoby chetne do kazdy takze prosze zglaszac sie pod postem z dopiskien PSN id zebym was mogl pododawac do znajomych.

Chcialbym abysmy ruszyli juz 16 Marca tak wiec nie zostalo za duzo czasu ale zawsze mozna nadgonic stracony czas i dogonic sezon real F1.

Pozdrawiam was i czekamy na wasze zapisy,dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka , możesz mnie zapisać do swojej ligi, jeżdżę już w dwóch to mogę i w twojej pojechać jeszcze w poniedziałek, środę lub sobote, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×