Skocz do zawartości
vann

Drakengard 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra do plusa nie trafi bo oceny będą słabe, a tam trafiają gry z wysoką średnią. NieR nie trafił to i D3 raczej w nim nie uświadczymy. Crapy tam nie trafiają, więc myślę, że możesz spać spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, co wy z tą cyfrową dystrybucją, na co to komu jak gra 50zł kosztuje na płytce .

Mi chodziło o to giera ma premierę za 2 tygodnie to mogli by chociaż jakieś screeny dawać czy trailery zmontować, cokolwiek co przypominało by o tym że gra wychodzi na dniach .

Tym czasem olewka jest całkowita i idę o zakład że masa ludzi którzy grali w niera/są fanami jrpg - czyli ich docelowy target, zapomniała już o grze lub w ogóle o niej nigdy nie słyszała .

Nier sprzedał się 0.8m worldwide więc w sumie przyzwoicie,ale tej grze nie wróżę wyrównania wyniku chyba że ta cyfrowa wersja będzie za chwilę w promo za 20 $ to pewnie sporo osób się skusi .

JA nie kupuję bo nie ma płytki EU .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz moje pyt bylo odnosnie tego co kolega wyzej pisal ze nie trafil do plusa, a chyba trafia tam tylko to co jest w psn? Moge sie mylic.

Wiem ze gierka jest cenowo przystepna w pudelku i na cene w zadnym wypadku nie narzekam tutaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że trafiają tam gry zarówno pudełkowe jak i cyfrowe :sweat:  Nie zmienia to faktu, że Sony umieszcza w plusie gry od pewnej średniej ocen i jeśli Drakengard 3 zostanie ,,pojechany" przez recenzentów jak NieR (a przypuszczam, że będzie) to może w plusie go nie być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Amazona lub Play Asia gra jest na płycie czy tylko pudełko dają z kodem?

 

Cyfrak mi się nie uśmiecha, Vesperie mam na cyfraku i żałuję, bo brak mi płytki heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogole Vesperia na ps3 w jezyku ang? Bo na play-asia tylko w krzaczkach widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vesperie mam na klocku, jakby była na ps3 już bym ogrywał :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn Vesperia jest na ps3 ale japonska tylko, wiec 3 lata intensywnej nauki jezyka i dasz rade:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vesperie znam na wylot, interesuje mnie tylko dodatkowa zawartość, po za tym trochę jRPG'ów powychodzi w tym roku więc będzie w co grać.

 

Wracając do Drakengard'a 3 to naprawdę boli brak wersji na płytce, wiem że gra furory nie zrobi, ale to nie cholerny indyk tylko pełnoprawna gra która powinna być na krążku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na vite tyle zapowiedzi ze w szoku jestem i mam nadzieje ze takie tempo sie utrzyma i frekwencja to mysle ze do konca zywota ta konsolka jeszcze powojuje niezla iloscia dobrych tytulow z tego gatunku.

Dokladnie troche to irytujace bo dac 200zł za cyfraka to dla mnie np. osobiscie przesada i jesli juz mam tak duzo kasy wydac na premiere to chcialbym miec namacalna kopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Amazona lub Play Asia gra jest na płycie czy tylko pudełko dają z kodem?

 

Cyfrak mi się nie uśmiecha, Vesperie mam na cyfraku i żałuję, bo brak mi płytki heh.

 

W KKW jest czysto retail i cyfra do wyboru do koloru...ale wtedy masz grę w pełni po japońsku.

 

Vesperie znam na wylot, interesuje mnie tylko dodatkowa zawartość, po za tym trochę jRPG'ów powychodzi w tym roku więc będzie w co grać.

 

Wracając do Drakengard'a 3 to naprawdę boli brak wersji na płytce, wiem że gra furory nie zrobi, ale to nie cholerny indyk tylko pełnoprawna gra która powinna być na krążku.

 

Boli mnie tylko z jednego powodu. Nie mam nielimitowanego dostępu do internetu tak samo jak np: Patricko. Oboje jesteśmy super fajnymi userami,przykładnymi mężami i kochankami i takie tam XD, którzy mają ograniczenia na internet i takie 24gb to pół mojego nocnego limitu dodatkowego...to jedyne co mnie boli. Jakbym miał neta bez limitu albo transfer dodatkowy bez limitu to nie przejmował bym się wcale czy retail czy cyfra.

 

Drag On Dragoon 3, Murdered Soul Suspect, Tales Of Xillia 2 i Tales of Zestria to są ostatnie gry jakie kupię na Ps3, dlatego trochę szkoda że nie będę miał ich wszystkich na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie chodzi o nielimitowany net, takowy posiadam i 24gb to rybka, ale boli mnie cyfrak jak coś kupuję to wolę mieć namacalny dowód, a jako że kolekcjonuję jRPG'i to by wersja na krążku się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że pudełko na półce i to prawdopodobnie tak dobrej gry to jak korona na głowie...ale niestety zostaje nam obejść się smakiem.

 

Wersja kolekcjonerska nawet nie zawiera gry tylko kod na pobranie jej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pojechali po bandzie z kolekcjonerką, cóż takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niby z Child Of Light jest tak samo...no ale CoL kosztuje 59zł a DoD3 199zł...

 

EDIT: Ok wersja US będzie retail, wersja JP będzie retail a tylko wersja EU jest digital...

 

http://allegro.pl/drakengard-3-ps3-nowa-wyd-us-pre-order-i4218609339.html

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka z kodem na grę, o litości ....

A mi tam Zdun coś ostatnio pisał że bierze wersję US bo jest płytka właśnie, juz sam nie wiem jak to jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US i KKW retail i digital

EU tylko digital...

 

Teraz sam się zastanawiam czy nie brać wersji US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Hamburgerolandię, kolejna perełcia będzie w kolekcji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic same here...najwyżej weźmie się po jakimś czasie ale płytka to mus w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co widziałem to 229zł na allegro chodzi wersja US...termin otrzymania gry od 14 do 23 dni po premierze...

 

No nic, przejdę się do zaufanego sklepu na premierę i zobaczę co u nich w sprawie Drag On Dragoon 3...jak nie będą mieli to ostatecznie wezmę z allegro albo jakoś inaczej. Chyba że sie wkurze to łyknę cyfrę i będę miał w nosie xD

 

EDIT: ogólnie z tego co widzę to jakaś tam promocja gry jest. Oczywiście jest to promocja ogólna czyt. kanał sony na ytb albo fejsie itp itd...ale reklam na portalach żadnych.

 

Ogólnie gra zaliczyła sprzedaż w wysokości 0.17mln kopii jak do tej pory...Nier wg. VGC miał 0.53mln...więc może uda się przebić sprzedaż poprzedniego dzieła studia Cavia.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski Amazon nie wysyła do nas. Może zaczną po premierze. Z amerykańskiego dostawa 2-4 dni ale cena wychodzi ~300 PLN :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego szarpnąłem sobie z PSS...gra sama z siebie ma 15 GB i pierwsze DLC do preorderu 10GB. Dostępne do pobrania już 21 mimo że premiera jest 22 z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To Panowie od jutra gramy :) Jak przejdę to pewnie naskrobię coś, skoro zduna już nie ma między nami :(

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×