Skocz do zawartości
DeX

Turniej o coisny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Was rozwiazanie: grajcie na manualu. Nie musicie dziekowac.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,przyszedl fryz cudotworca i doradza graczom trybu UT grac na manualu

 

marcel - tu chodzi o dobra gre,pilka jest nieprzewidywalna, a z tego co pisza gracze mecz z Toba jest bardzo przewidywalny (czytaj L1+Trojkat i pilka do CR7).Czlowiek chce pograc normalnie w turnieju,a przeciwko niemu gra typ ktory tylko puszcza dlugie pilki...fajna nazwa dla takich to ,,trojkatowiec" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex: wnioskuje z Twojego posta, ze dalej w UT nie ma filtra sterowania? Jesli tak to faktycznie, moja rada jest bez sensu, wybaczcie;) Po prostu slyszalem, ze juz ten filtr wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miejmy do nikogo pretensji, ze chcial wygrac turniej. Poprostu chcecie pograc fajna pilke to grajcie miedzy soba i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu odebralem to ze piszesz do nas wiec sie troche wkurzylem za nawet na forum zaczynaja sie wyzwiska a to nie o to chodzi a sprawa z gornymi pilkami wyglada tak ze jak chcesz awansowac do 1 ligi musisz sie tego nauczyc bo wszyscy tam tak graja i niestety czlowiek sie do tego przyzwyczaja ale rownie dobrze ja moge narzakac ze wy ciagle klepiecie z pierwszej i strasznie mnie to wkurza ale to przeciez bezsesu bo kazdy gra jak umie (lubi) i chce wygrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu odebralem to ze piszesz do nas wiec sie troche wkurzylem za nawet na forum zaczynaja sie wyzwiska a to nie o to chodzi a sprawa z gornymi pilkami wyglada tak ze jak chcesz awansowac do 1 ligi musisz sie tego nauczyc bo wszyscy tam tak graja i niestety czlowiek sie do tego przyzwyczaja ale rownie dobrze ja moge narzakac ze wy ciagle klepiecie z pierwszej i strasznie mnie to wkurza ale to przeciez bezsesu bo kazdy gra jak umie (lubi) i chce wygrac

ja wiem, ze tak graja w sezonach :P dlatego pisalem, ze to meczace a tu mielismy sobie pograc na luzie :P oczywiscie pisze, ze nie mam pretensji bo przeciez grales aby wygrac, nikogo z forum nie obrażam, a te "cipki" to poprostu puszczam w eter o tych z ktorymi sie mecze w sezonach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,przyszedl fryz cudotworca i doradza graczom trybu UT grac na manualu

 

marcel - tu chodzi o dobra gre,pilka jest nieprzewidywalna, a z tego co pisza gracze mecz z Toba jest bardzo przewidywalny (czytaj L1+Trojkat i pilka do CR7).Czlowiek chce pograc normalnie w turnieju,a przeciwko niemu gra typ ktory tylko puszcza dlugie pilki...fajna nazwa dla takich to ,,trojkatowiec" :biggrin:

ja takich nazywam "artefakty" (błąd graficzny w grach aka "trójkąty"), to, że śle do CR7 to nei ma znaczenia, bo 80% FUTa to lamusy, którzy inaczej nie potrafią i się podniecają, że są dobrzy bo exploitują słabe punkty gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×