Jump to content
Sign in to follow this  
DeX

Turniej o coisny

Recommended Posts

Dobra widze ze zorganizowanie na 8 bedzie niemozliwe z powodu braku chetnych,wiec zostajemy przy czterech.

Edited by DeX

FC Bayern (DeX) 0:1 Real Madryt (antyfutbol)

Cóż moge powiedzieć - zaryzykowałem,wziąłem Bayern na R eal i się nie opłaciło - źle się nimi grało.Co do bramki - były dobre okazje po obu stronach,no a gol to taka dobitka,która mozna spokojnie było obronić - mówi się trudno.

potwierdzam

Gra gorna prostopadla na Ronaldo mnie nie rajcuje, wiec w takiej formie juz grac nie bede. Moze obnizmy max 4 gwiazdki. 

oczywscie Marcel jest lepszy ode mnie, a mnie taka gra nie bawi.

antyfutbol przegralem z Toba 3-0 ale grasz fajna kombinacyjna gale, co do prostopadlej na CR7 czy Bale to zgodze sie, mecza tacy w sezonach - ja tu na forum jestem aby pograc fajne mecze, a nie katowac przeciwnika, ale gdy coins on the line wiadomo - gra sie to co skuteczne dlatego nie mam pretensji do przeciwnika, A 4*,3* to dobry pomysl niech Dex decyduje bo on tu jest bossem ;D

oczywiscie nawet na 5* gram dalej :P

Jeszcze jedna edycja z 5* a potem przechodzimy na 4*.Daje wam czas na wybor druzyny i taktyki - z doswiadczenia wiem,ze wybor na szybko nie pomaga.Lepiej wiedziec kim sie gra,zeby na kacapow nie trafic.

teoretycznie tak ale miejsca brak :D chyba ze za marcela bo dosyc juz zgarnal,zaprosimy go na nastepna edycje ;) 

ekstraklasa nie,nasze druzyny nic nie graja,sama kopanina i przypadek,juz lepiej grac 5* wtedy...

ewentualnie eventy w stylu: tylko reprezentacje do 4*, tylko BBVA do 4* itp. co myslicie?

Edited by DeX

ewentualnie, wszyscy Real i dlugie na CR7? taki event to by bylo cos ;)))))

• Like 1

Możecie wierzyć lub nie,ale dokonałem...losowania par! :D Musze przyznac,ze o ile w pierwszym poscie pisalem,ze nie bede losowal,to od teraz przechodzimy na ten system :D

Kogo wylosowalem,kim bedziemy grali? Dowiecie sie w pierwszym poście.