Skocz do zawartości
zmstr

Giana Sisters: Twisted Dreams

Rekomendowane odpowiedzi

Ten boss sam w sobie jest dużym wyzwaniem, a pozostałe puchary za time attacki, czy też za uber hardcore mode są już tylko dla masochistów. ;) Niemniej warto się pomęczyć. Ta gra przypomina o tym, jak kiedyś robiło się platformówki.  :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak przeskoczyć to gówno w 1 levelu 5 świat castle? bo moja cierpiliwość do tej gry chyba dobiegnie końca po pierwszym levelu! trochę platformówek przeszłem w życiu, byłem nawet zjarany tą Gianą bo wiadomo sentyment po C64 pozostał ,ale stwierdzam jedno ta gra nigdy nie będzie miała takiej grywalności jak stara dobra Giana z C64,sterowanie w tej grze robili chyba jacyś NIECALI ANTY PROGRAMIŚCI!!! jeszcze jak czytam te posty odnośnie tego bossa co tu niektórzy piszą to chyba zakończę tą grę.Myślałem że się odpręże przy tak przyjemnej platformóweczce a jak na razie to rzucam padem po pokoju. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podaj jakiś filmik z yt z tym fragmentem bo średnio kojarze ten moment. A co do odpręzania, to źle grę wybrałeś :) co jak co ale Giana sisters i relax raczej w parze nie idą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak przeskoczyć to gówno w 1 levelu 5 świat castle? bo moja cierpiliwość do tej gry chyba dobiegnie końca po pierwszym levelu! trochę platformówek przeszłem w życiu, byłem nawet zjarany tą Gianą bo wiadomo sentyment po C64 pozostał ,ale stwierdzam jedno ta gra nigdy nie będzie miała takiej grywalności jak stara dobra Giana z C64,sterowanie w tej grze robili chyba jacyś NIECALI ANTY PROGRAMIŚCI!!! jeszcze jak czytam te posty odnośnie tego bossa co tu niektórzy piszą to chyba zakończę tą grę.Myślałem że się odpręże przy tak przyjemnej platformóweczce a jak na razie to rzucam padem po pokoju. :blink:

 

A to nie jest przypadkiem pytanie o pierwszego bossa? O ile dobrze pamiętam, pierwszy świat posiada 5 leveli i właśnie w tym piątym jest boss. No bo nic trudnego wcześniej tam nie było. Jeśli dobrze wnioskuję, to po prostu przyjrzyj się dokładnie jego atakom i wykonuj skok w momencie, gdy on się turla. Nie ma tutaj nic specjalnie trudnego. No ale jeżeli chodzi Ci o inny fragment, to opisz go dokładnie. Postaramy się pomóc.

Taka jeszcze moja uwaga... Sterowanie w nowej wersji Sióstr wcale nie jest niedopracowane. Ta gra po prostu jest trudna, tak jak trudne były kiedyś platformówki. Jeżeli chcesz umilić sobie jakiegoś platformera niedopracowanym sterowaniem, polecam TerRover - również dostępne na PSS. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarze to, też miałem z tym problemy i korzystałem z yt. Próbuj a się uda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:20 filmu żeby przeskoczyć na drugi podest próbuję przy zeskoku trójkontem potem zmieniam szybko kwadratem i trójkąt i KU.A  :wallbash: jeszcze kilkanaście prób i KASACIA !!! bo mnie wywiozą do morawicy.

 

No przecież to jest prościutkie. ;) Zrób tak: wybierz czerwoną siostrę, spadnij swobodnie z pierwszego podestu i naciśnij X (postać wykona tak jakby skok w powietrzu), po czym naciśnij kwadrat z kierunkami po skosie w stronę drugiego podestu i gotowe. Sposób ten zadziała tak samo z żółtą siostrą, przy czym tutaj zamiast kwadratu po skoku z powietrza wciskasz trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po prostu jest trudna, tak jak trudne były kiedyś platformówki.

 

Dokładnie :) Przyzwyczajenie ludzi do coraz łatwiejszych gier powoduje, że taka Giana Sisters to osiągnięcie wręcz niewykonalne. Dla mnie jedna z lepszych gier z PSN w jakie przyszło mi grać, choć przy natłoku tytułów czeka teraz niecierpliwie w kolejce na wznowienie przygody.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×