Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

McKay@

Już mi się nie uśmiecha, jak teraz przyjdzie konsola z jakąś wadą, to chyba ją oddam do sklepu i niech się martwią, albo zwracają gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Aplikacja pomocnicza do słuchawek z mikrofonem" - znajdziesz przez wyszukiwarkę. Żadnych innych app'ek, dostepnych na PS4, w naszym PSS nie ma...

jak nie jak tak, w głównym menu jest biblioteka, i tak się wyświetla wszystko co do tej pory pobrało/zakupilo się na ps4.

Dzięki za odpowiedź. Na jednym z growych portali przeczytałem o dostępności na PS4 aplikacji "FilmBox", ale najwyraźniej coś im się pomyliło.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nath,

 

Solidowi chodziło o zawartość sklepu (aplikacje) a nie to co już kupił na konsolę.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie czasami problem z Remote Play? Obraz ucina i traci połączenie? Chciałem użyć Vity w Towerfall jako drugiego pada i... nie da się po prostu komfortowo grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie czasami problem z Remote Play? Obraz ucina i traci połączenie? Chciałem użyć Vity w Towerfall jako drugiego pada i... nie da się po prostu komfortowo grać.

Masz PS4 i na przykładzie PS3 można wnioskować ze w 2016 roku konsola prawdopodobnie będzie funkcjonalna.Do tego czasu proponuje korzystać z opcji emulatora. Usługa jest płatna bo trzeba kupić jeszcze raz ta sama grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie czasami problem z Remote Play? Obraz ucina i traci połączenie? Chciałem użyć Vity w Towerfall jako drugiego pada i... nie da się po prostu komfortowo grać.

 

Wszystko działa cycuś glancuś przy dobrze skonfigurowanym routerze.

 

Masz PS4 i na przykładzie PS3 można wnioskować ze w 2016 roku konsola prawdopodobnie będzie funkcjonalna.Do tego czasu proponuje korzystać z opcji emulatora. Usługa jest płatna bo trzeba kupić jeszcze raz ta sama grę

Literat, co ma twój post do jego postu? ...bo nie bardzo łapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT To ze obecny soft to crap który moze bedzie dobrze działał za dwa lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, już jest jaśniej.

Mi tam remote play działa sprawnie.

Co do softu to masz rację, pewnie za 2 - 3 lata będzie dopieszczony.

W kwestii emulatora masz na myśli Playstation now?

 

Też macie czasami problem z Remote Play? Obraz ucina i traci połączenie? Chciałem użyć Vity w Towerfall jako drugiego pada i... nie da się po prostu komfortowo grać.

Zdecyduj się czy chcesz użyć Vity jako drugiego pada czy do gry zdalnej - to są 2 różne typy połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydać porządny soft to z każdej większej aktualizacji robią takie halo ze masakra. Pewnie za 3 lata doczekamy się youtube, a za 5 lat całkowitego wyłączenia podświetlenia pada i będą to świętować i bić sobie brawo jacy to oni są zajebisci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydać porządny soft to z każdej większej aktualizacji robią takie halo ze masakra. Pewnie za 3 lata doczekamy się youtube, a za 5 lat całkowitego wyłączenia podświetlenia pada i będą to świętować i bić sobie brawo jacy to oni są zajebisci

Youtube bedzie juz w tym roku tak na marginesie podobno na jesien ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując PS4 spodziewałem się że otrzymam wszystkie opcje z PS3 plus jakieś inne bo sprzęt ponoć nowszej generacji. Widocznie jestem głupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głupi. Też jestem głupi, bo nadal czekam na DLNA, odtwarzacz muzyki, BD 3D, YT.

 

Można powiedzieć, że teraz konsola do gry służy naprawdę wyłącznie do grania. Pewnie dlatego jeszcze mniej jej używam niż PS3.

Pomyśleć, że kiedyś się śmiałem, że PS3 potrafi odpalić tylko avi i mp4 bez napisów, a tutaj PS4 nic nie potrafi :D

Zaraz się zapytam Yoshiego [czy jak mu tam] na Twitterze czy warto czekać na updejty czy lepiej od razu sprzedać wszystkie filmy 3D jakie mam.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostych rzeczy z PS3 brakuje, np: wiadomość o online znajomego i bardzo brakuje wiadomości z TEMATEM , żeby nie trzeba było włazić w menu, tylko z tematu na ekranie coś przeczytać.

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości zawsze możesz odebrać na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tak nie narzekajcie na te wiadomości. W ps3 jak grasz w cos i chcesz ja odczytać, wszystko niesamowicie zamula. W ps4 odbywa sie to plynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, już jest jaśniej.

Mi tam remote play działa sprawnie.

Co do softu to masz rację, pewnie za 2 - 3 lata będzie dopieszczony.

W kwestii emulatora masz na myśli Playstation now?

Zdecyduj się czy chcesz użyć Vity jako drugiego pada czy do gry zdalnej - to są 2 różne typy połączenia.

Jak dwa różne? Użycie vity jako pada i remote play to ta sama opcja. A jak konfigurowales ruter? Jakieś specjalne porty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to tylko w PS3 jest osobno (jeszcze). Walnąłem babola.

Jeżeli chodzi o router to musisz z niego wycisnąć działający standard N. Z podstawowych ustawień:

- znajdujesz najmniej zapchany port (sprawdzasz inSSIDer'em czy innym programem tego typu)

- na routerze obsługa mixed mode i 40hz (zajmuje wtedy 2 kanały)

- hasło typu WPA 2 personal i szyfrowanie tylko AES - bez TKIP

- QoS włączony 

Ja przy tych ustawieniach na dobrym modemorouterze Cisco jestem w stanie przy sieci 2.4ghz wyciągnąć nawet 270mb/s lokalnie w warunkach hermetycznych i 300mb/s, a normalnie jest 130mb/s lokalnie i około 70mb/s internetu (po wifi).

Pozawala mi to grac zdalnie oraz streamować media przez DLNA lub przez WiDi z kompa na TV bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,prosiłbym o zdalną ;) poradę odnośnie mojej ps4.

 

Sprzęt śmigał od kwietnia bezproblemowo,tzn.nie wieszał się,ani nie hałasował jak jumbo jet.

Od dwóch tygodni pojawiał się i znikał dziwny dzwięk przy starcie konsoli,(bez płyty w napędzie oczywiście).

Dzięki zdjęciom z netu i intuicji,doszedłem do wniosku,że to wentylator.

Nie jestem dziwakiem,który słucha konsol zamiast grać,ale to co chcę opisać wykracza poza kategorię urojeń.

Mianowicie,jest to odgłos jakby "bicia" łopat wiatraka,coś w stylu "woo,woo,woo;)"słyszalny z kilku metrów od konsoli.

Tak było przez dwa tygodnie ale nieregularnie tzn. raz było ok raz tak jak opisałem.

Obecnie do tego "woo,woo" doszło terkotanie a raczej coś co można określić jako ciągły dzwięk brrrrrrr,cichszy aczkolwiek upierdliwy.Wiem jak głupio opisywać coś takiego słowami ale nie mam czym nagrać.

Konsola się nie grzeje ani nie wiesza(no raz się powiesiła w misji nurkowej w AC4).

 

Uderzam najpierw do Was bo nie wiem czy to kwalifikuje się jako usterka serwisowa,czy po prostu tak się ten sprzęt"dociera".Proszę więc o wypowiedz kogoś kto ma ps4 dłużej niż ja.

 

Mam obawy co do serwisu,ponieważ wiele osób pisało,że konsola często jest przetrzymywana miesiąc lub dwa i wraca w gorszym stanie niz byla pierwotnie.Już nie wspomnę o kilkudziesięciu GB do ponownego pobrania.

 

Gdyby mi ktoś napisał:"mam tak od premiery, went. się dotarł i jest git,to bym się uspokoił ;)

Generalnie,konsola działa odpala gry i po 5 godzinach grania(i terkotu)nie grzeje się i nie wiesza,tylko no właśnie sam jazgot(szczególnie w nocy 1,5m od konsoli wnerwia i rodzi obawy.

 

Kilka razy od czasu zakupu usuwałem kurz odkurzaczem o małej mocy i z daleka od otworów wentylacyjnych bo tak nakazuje instrukcja,ale nie wyobrażam sobie jak np. mógłbym wyrwać wentylator,który sam w sobie musi być solidny ponieważ kręci się z zawrotnymi prędkościami.

Na zagranicznych forach ludzie mają podobne problemy i często pada odpowiedz,że to wina zimnego wentylatora.

Nie kupuję tego wyjaśnienia,chociaż faktycznie po kilku godzinach grania jest ciszej,ale mamy upały często powyżej 30 stopni,a ja mogę konsolę wyłączyć i zaraz za minutę odpalić ponownie a "orkiestra" gra na nowo.

 

Wybaczcie mi ten przydługi post,ale się martwię i wszelkie sugestie będą mile widziane.

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup PS Vita i przez 99% czasu będę używał funkcji Remote Play z PS4.

Czy do tego potrzebuję jakąkolwiek kartę pamięci czy mogę kupić gołą konsolę i będzie to działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Goła konsola" ma zazwyczaj dołączoną kartę 4gb.

Program do gry zdalnej jest częścią softu konsoli więc bez karty powinno się dać.

Zaraz sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,prosiłbym o zdalną ;) poradę odnośnie mojej ps4.

 

Sprzęt śmigał od kwietnia bezproblemowo,tzn.nie wieszał się,ani nie hałasował jak jumbo jet.

Od dwóch tygodni pojawiał się i znikał dziwny dzwięk przy starcie konsoli,(bez płyty w napędzie oczywiście).

Dzięki zdjęciom z netu i intuicji,doszedłem do wniosku,że to wentylator.

Nie jestem dziwakiem,który słucha konsol zamiast grać,ale to co chcę opisać wykracza poza kategorię urojeń.

Mianowicie,jest to odgłos jakby "bicia" łopat wiatraka,coś w stylu "woo,woo,woo;)"słyszalny z kilku metrów od konsoli.

Tak było przez dwa tygodnie ale nieregularnie tzn. raz było ok raz tak jak opisałem.

Obecnie do tego "woo,woo" doszło terkotanie a raczej coś co można określić jako ciągły dzwięk brrrrrrr,cichszy aczkolwiek upierdliwy.Wiem jak głupio opisywać coś takiego słowami ale nie mam czym nagrać.

Konsola się nie grzeje ani nie wiesza(no raz się powiesiła w misji nurkowej w AC4).

 

Uderzam najpierw do Was bo nie wiem czy to kwalifikuje się jako usterka serwisowa,czy po prostu tak się ten sprzęt"dociera".Proszę więc o wypowiedz kogoś kto ma ps4 dłużej niż ja.

 

Mam obawy co do serwisu,ponieważ wiele osób pisało,że konsola często jest przetrzymywana miesiąc lub dwa i wraca w gorszym stanie niz byla pierwotnie.Już nie wspomnę o kilkudziesięciu GB do ponownego pobrania.

 

Gdyby mi ktoś napisał:"mam tak od premiery, went. się dotarł i jest git,to bym się uspokoił ;)

Generalnie,konsola działa odpala gry i po 5 godzinach grania(i terkotu)nie grzeje się i nie wiesza,tylko no właśnie sam jazgot(szczególnie w nocy 1,5m od konsoli wnerwia i rodzi obawy.

 

Kilka razy od czasu zakupu usuwałem kurz odkurzaczem o małej mocy i z daleka od otworów wentylacyjnych bo tak nakazuje instrukcja,ale nie wyobrażam sobie jak np. mógłbym wyrwać wentylator,który sam w sobie musi być solidny ponieważ kręci się z zawrotnymi prędkościami.

Na zagranicznych forach ludzie mają podobne problemy i często pada odpowiedz,że to wina zimnego wentylatora.

Nie kupuję tego wyjaśnienia,chociaż faktycznie po kilku godzinach grania jest ciszej,ale mamy upały często powyżej 30 stopni,a ja mogę konsolę wyłączyć i zaraz za minutę odpalić ponownie a "orkiestra" gra na nowo.

 

Wybaczcie mi ten przydługi post,ale się martwię i wszelkie sugestie będą mile widziane.

 

 

Konsola to nie samochód, który trzeba jako nowy "docierac", jeżeli ci głośno hałasuje wentylator to do serwisu, proste.

Jeżeli nie chcesz oddawać do serwisu (bo za długo tam trzymają) to graj aż padnie całkiem wentylator i wtedy będziesz zmuszony dać na gwarancję.

 

I nie czytaj bzdur, które są na zagranicznych forach, "wina zimnego wentylatora" dobre :biggrin: .

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zdalna przez PS Vita działa bez karty pamięci. Sprawdzone.

Jedyne co trzeba zrobić najpierw to zaktualizować soft.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Goła konsola" ma zazwyczaj dołączoną kartę 4gb.

Program do gry zdalnej jest częścią softu konsoli więc bez karty powinno się dać.

Zaraz sprawdzę.

Dzis kupilem vite (ponownie stara sprzedalem ponad rok temu) za £149 + killzone mercenary i karte 8gb dokupilem za £10. Trzeba szukac okazji caly czas a napewno cos ciekawego sie znajdzie.

Osobiscie gdybym po prostu polecial do

Sklepu to wyszedl bym z gola vita i karta 4gb za £169-£189 ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos sprzedawania konsol: ja sprzedałem niedawno swoje PS4, bo chciałem przeznaczyć czas na inne, bardziej produktywne zajęcia zamiast grać na konsoli.

 

Ale po paru dniach pobiegłem do sklepu i kupiłem dumny nową, czułem się jak w dniu premiery  :laugh:  Co zrobisz, nie zaszkodzi czasem pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos sprzedawania konsol: ja sprzedałem niedawno swoje PS4, bo chciałem przeznaczyć czas na inne, bardziej produktywne zajęcia zamiast grać na konsoli.

Ale po paru dniach pobiegłem do sklepu i kupiłem dumny nową, czułem się jak w dniu premiery :laugh: Co zrobisz, nie zaszkodzi czasem pograć.

Heh... W graniu nie ma nic zlego. Caly problem tylko zeby odpowienio gospodarowc czasem. A wiadomo to nie jest latwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×