Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij, ja raczej po dwóch tygodniach zapomne o pro  a za 3 tysie to sobie na dobre wakacje pojade

No jak nie będzie w tym tyg to uciekam do konkurencji albo spadam w góry na pare dni.Sony widocznie nie chce naszej kasy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest całkowity brak dostępności, znajomy zamówił sobie w Media-Expert, otrzymał numer zamówienia bo na chwile pojawiła się możliwość  składania zamówień 04.01.2016, po dzisiejszym kontakcie z infolinią dowiedział się że nie mają w ogóle tych konsol,a zamówienie trafiło do statusu preorder i  nie mają pojęcia kiedy będzie dostawa.W momencie zamówienia na stronie była informacja - termin dostawy był do 7 dni.

Edytowane przez Lekki28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towar deficytowy, nie wyrabiaja z produkcją mimo ogolnego hejtu :1_grinning:

U mnie od jakiś 2 tygodni PRO sie kurzy, kupilem N3DS XL

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa konsola vs. wypad w góry na parę dni?

Ja już bym się pakował na twoim miejscu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowa konsola vs. wypad w góry na parę dni?

Ja już bym się pakował na twoim miejscu...

No co ty wypad w góry to pare dni a konsola jest na lata. Nigdy nie rozumiałem tego toku myślenia, moja luba ma podobny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nazmo napisał:

a konsola jest na lata

No niestety jak się okazuje już nie jest na takie długie lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, bany4KHDR napisał:

towar deficytowy, nie wyrabiaja z produkcją mimo ogolnego hejtu :1_grinning:

U mnie od jakiś 2 tygodni PRO sie kurzy, kupilem N3DS XL

Wina leży moim zdanie po polskiej stronie, na youtubie codziennie jest unboxing pro od jakiegoś hamburgera z chameryki :) Tam mają nadmiar a do europy ciężko im wysłać kolejny rzut ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wina leży moim zdanie po polskiej stronie, na youtubie codziennie jest unboxing pro od jakiegoś hamburgera z chameryki  Tam mają nadmiar a do europy ciężko im wysłać kolejny rzut ?

Wystarczy wejść na Stronę niemieckiego Saturna i półki sie uginają od ps4 pro. Polska 100 lat za murzynami bo kto u nas taki sprzet za 2 koła kupi jak to cała wypłata połowy społeczeństwa w tym kraju

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strategia sprzedaży.

Teraz ktoś kto był niezdecydowany od razu pobiegnie do sklepu z portfelem w zębach jak tylko rzucą PRO na półki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strategia sprzedaży.

Teraz ktoś kto był niezdecydowany od razu pobiegnie do sklepu z portfelem w zębach jak tylko rzucą PRO na półki. 

Gdzies czytałem ze to sie nazywa zmowa sprzedaży i tak sie robi gdy następuje taka sytuacja. Teraz by ta konsole mogli dać 2 stówy drożej a ludzie i tak by kupili. Ja RTV juz podrożała do 1800

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nazmo napisał:

Wystarczy wejść na Stronę niemieckiego Saturna i półki sie uginają od ps4 pro. Polska 100 lat za murzynami bo kto u nas taki sprzet za 2 koła kupi jak to cała wypłata połowy społeczeństwa w tym kraju

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na stronie Niemieckiego Saturna jest brak konsol, więc nie wiem skąd te informacje masz. Zobacz sobie na mapie w których sklepach jest dostępny - praktycznie w żadnym. Na stronie niemieckiego MediaMarkt dostawa za 4 tygodnie.

Edytowane przez Lekki28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Niemieckiego Saturna jest brak konsol, więc nie wiem skąd te informacje masz. Zobacz sobie na mapie w których sklepach jest dostępny - praktycznie w żadnym. Na stronie niemieckiego MediaMarkt dostawa za 4 tygodnie.

A to przepraszam moje info było sprzed tygodnia.Skoro Niemcy twierdzą ze 4 tygodnie to ciekawe jak sie z umowy wywiąże media expert któremu deadline wysyłki mija pod koniec tego tygodnia/na początku następnego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strategia sprzedaży ? no nie wiem jeżeli nawet to jest to łamanie prawa... zamiast sprzedawać to bioro se pracownicy i kierownicy xD Cena nie wejdzie powyzej 1800 to jest maks, samo sony podało cene oficjalną 399 euro co w przeliczeniu daje - maks 1750 zł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strategia sprzedaży ? no nie wiem jeżeli nawet to jest to łamanie prawa... zamiast sprzedawać to bioro se pracownicy i kierownicy xD Cena nie wejdzie powyzej 1800 to jest maks, samo sony podało cene oficjalną 399 euro co w przeliczeniu daje - maks 1750 zł

W Warszawie leżą conajmniej 2 sztuki od 2 tygodni a kierownicy wpisuja puste rezerwacje bez danych osobowych.Czekaja chyba do 10-go na wypłatę Haha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie w Empikach w swojej okolicy, mi udało się w weekend kupić. Trochę już pograłem i jestem bardzo zadowolony z przesiadki (miałem model premierowy). Gry z łatkami na pro- testowałem wszystkie na 4K- COD IW, COD MWR, Infamous FL, Skyrim- wyglądają i działają na prawdę dobrze. Bez łatek testowałem Dishonored 2 i Overwatch. Sama konsola podczas grania pracuje bardzo dobrze. Czy to na grach ze wsparciem pro czy bez nie zanotowałem głośniejszej pracy. Nie wkręca się tak na obroty jak premierowa.       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Boomstick1983 napisał:

Sprawdźcie w Empikach w swojej okolicy, mi udało się w weekend kupić. Trochę już pograłem i jestem bardzo zadowolony z przesiadki (miałem model premierowy). Gry z łatkami na pro- testowałem wszystkie na 4K- COD IW, COD MWR, Infamous FL, Skyrim- wyglądają i działają na prawdę dobrze. Bez łatek testowałem Dishonored 2 i Overwatch. Sama konsola podczas grania pracuje bardzo dobrze. Czy to na grach ze wsparciem pro czy bez nie zanotowałem głośniejszej pracy. Nie wkręca się tak na obroty jak premierowa.       

Sprawdziłem na empiku dostępność w gdyni i juz nigdzie nie ma, pewnie mieli ostatnią sztukę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę dzisiejszy unboxing jakiegoś hamburgera, jest jeszcze kilka innych filmików z dnia dzisiejszego, a w Polsce brak konsol... żal

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak ps4 pro-teza w Polsce widzę wywołało dyskusje na 5 stron.

Problemy pierwszego świata

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Brak ps4 pro-teza w Polsce widzę wywołało dyskusje na 5 stron.

Problemy pierwszego świata

Ja sądziłem że w Polsce jest ogólna bieda, ale wykupienie wszystkich plejek pro i ich brak od dłuższego czasu wskazuje zupełnie na co innego, chyba doczekaliśmy się dobrej zmiany i polacy zarabiają "grubą" kase :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem informacje ze konsola zostala wyslana do Mediaexpert w będzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ckast napisał:

Sprawdziłem na empiku dostępność w gdyni i juz nigdzie nie ma, pewnie mieli ostatnią sztukę :)

Jak jesteś z Trójmiasta to podejdź do Rtv Agd w Rumi. Tam widnieje ostatnia sztuka, może akurat będzie ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymalem informacje ze konsola zostala wyslana do Mediaexpert w będzinie.

W sensie ze dzisiaj bedą ? Bo tez dostałem SMS

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla zainteresowanych: konsole są dostępne w e-shopie empiku - opis "produkt w magazynie, wysyłamy w 24 godziny"

Edytowane przez rockyzib
i już nieaktualne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe ps4 juz 24 stycznia!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×