Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiecie czy białe ps4 pro jest dostępne tylko w zestawie z destini 2 ? Na ceneo są 3 oferty sklepów które wystawiają ofertę bez gry i teraz nie wiem czy to nie ściema .

 

Oficjalnie w Polsce biały prosiak był sprzedawany tylko z Destiny 2 w komplecie. Albo w tych sklepach jest coś kombinowane albo konsole nie są z polskiej dystrybucji.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam pytanie czy w ps4 pro też jest tak,że instalując grę musze potem pobrac patcha np co wazy 40GB?

 

planuje zakupić konsolę mam ogólnie albo na ps4 pro albo na xboxa one x

 

z tym,że mam neta około 16mb ściągnia i trochę przeraża mnie fakt pobierania 50gb patcha bo inaczej gry nie uruchomię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jako nowy użytkownik forum, zwracam się do was o radę. 

Zastanawiam się nad zakupem PS4. 

Jednak teraz ciekawi mnie czy polecacie najnowszą wersje slimki 1TB czy jednak lepiej pro?

Niby można dołożyć do pro i mieć konsolkę, jednak kupując slimke za różnicę w cenie mogę dobrać jakąś grę/gry. 

Puki co nie posiadam tv 4K i raczej nie mam  planach zakupu, ewentualnie w przyszłym roku. 

Zapowiadają się ciekawe gry na przyszły rok, a i trochę mam ich do ogrania. Poza tym ma wyjść Medievil! Moja pierwsza w życiu gra, w którą grałem na PSX! Tak dobrze zapamiętana, grałem z lekkim strachem hah jak to dziecko. Także proszę o rady, co  moim przypadku bardziej warto kupić? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od gry i od tego jaka wersja (cyfrowa czy plyta) . 

Cyfrowki zawsze sie sciagaja z ostatnim patchem zas gry z plyty mozesz odpalic w trakcie sciagania najnowszego patcha. Z tym ze np multi nie bedzie dzialac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mam pytanie czy w ps4 pro też jest tak,że instalując grę musze potem pobrac patcha np co wazy 40GB?
 
planuje zakupić konsolę mam ogólnie albo na ps4 pro albo na xboxa one x
 
z tym,że mam neta około 16mb ściągnia i trochę przeraża mnie fakt pobierania 50gb patcha bo inaczej gry nie uruchomię 


Już nie przesadzaj, tez jeszcze mam 20MBit/s i jakoś żyje, po prostu patche ściagają się w nocy w trybie czuwania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytam jeszcze który pad jest wygodniejszy od ps4 pro v2 czy xbox one x? ma ktoś porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spytam jeszcze który pad jest wygodniejszy od ps4 pro v2 czy xbox one x? ma ktoś porównanie?
Ciężka sprawa i indywidualna.
Cały czas się śmiałem z pada od Xboxa a teraz nie chciałoby mu i grać na padzie od PS4.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawa indywidualna. Dla mnie np ten od X to jakieś nieporozumienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie sprawa indywidualna. Dla mnie np ten od X to jakieś nieporozumienie. 
Dla mnie też na początku. Teraz super wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Cocacola452 napisał:

spytam jeszcze który pad jest wygodniejszy od ps4 pro v2 czy xbox one x? ma ktoś porównanie?

 

Masz watek o padach i tam chyba z tysiac razy to samo.

To kwestia indywidualna ale jako uzytkownik padow PS3, PS4, x360, XO - mam porownanie.

Pad od PS4 moim zdaniem ma koszmarnie wykonane triggery. Grajac w jakiekolwiek wyscigi duuuuzo lepiej gra mi sie na padzie od XO.

Bateria nie powala i mozna smiac sie z paluszkow w padach od XO ale te sa duzo wygodniejsze. Do PS4 mam dwa pady, jesli chodzi o granie na padzie od XO pomijam juz ze na jednym ladowaniu gram duzo dluzej na akumulatorkach (a te nie sa pierwszej mlodosci) ale jak te sie wyczerpia wrzucam kolejne a wyczerpane do ladowania.

Jedyne do czego musialem przywyknac to niesymetryczne analogi, ale to zajelo mi niezbyt wiele czasu.

 

 

13 minut temu, Eloszki napisał:

Dokładnie sprawa indywidualna. Dla mnie np ten od X to jakieś nieporozumienie. 

Tak pisales o tym w watku o XO czy tez padach.

Co kto lubi, ja uwazam pad od XO za duzo lepszy.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Cocacola452 napisał:

spytam jeszcze który pad jest wygodniejszy od ps4 pro v2 czy xbox one x? ma ktoś porównanie?

 

34 minuty temu, SephiroT napisał:

Ciężka sprawa i indywidualna.
Cały czas się śmiałem z pada od Xboxa a teraz nie chciałoby mu i grać na padzie od PS4.

 

19 minut temu, Eloszki napisał:

Dokładnie sprawa indywidualna. Dla mnie np ten od X to jakieś nieporozumienie. 

 

Dokładnie!! Ja grając cały czas na padzie od XboxOne w wersji Elite, jak 2 dni temu odpaliłem PS4 to myslałęm, że wypierniczę za okno te chińskie, liche badziewie zwane Dualshock 4 :P

 

Dla mnie tylko pad od ONE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad od ps4 wedlug mnie jest wygodniejszy i najwekisza jego zaleta jest to, ze latwiej operowac palcem miedzy r1 a r2 i analogicznie miedzy l1 a l2, w padzie od x rb jest bardziej takie wysuniete do przodu i jak sciagasz palec z rt w gore to jest to malo wygodnie i dziwnie generalnie w rekach lezy od spodu. Co do paluszkow to pamietaj, zeby kupic zapas paluszkow bo mi kiedys w sobote wyladowaly sie o 22 i nie chcialo sie na stacje isc haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ps4 PRO w zestawie Destini 2. Konsola w kolorze białym.

wcześniej posiadałem 3 lata model 1216 też bialy.

 

Dobrze, że konsolę zamawiałem przez internet bo dzisiaj robię zwrot. Szkoda, że sprzedałem moja starą piekną białaskę...

W swojej growej karierze miałem praktycznie wszystkie konsole dostępne na rynku. Ale żadna mnie tak nie rozczarowała.

Moja ps4 Pro po nie nadaje się do użytku. Chyba że żonie i dzieciakom kupie zatyczki do uszu, a sobie dobre słuchawki.

Wczoraj żona z drugiego pokoju krzyczy-  WYŁĄCZ TEN "ODKURZACZ".....

Po godzinie grania w rozdzielczości 4K konsola myślałem że odleci. Mój stary model pracował przynajmniej połowę ciszej i nie był w  ogóle uciążliwy.

W pokoju mam 22 stopnie ciekawe jak by było latem przy 26...

Xbox one x mimo że tam faluje wentylator i raz na poł godziny zawyje na sekundę to jest dużo cichszy, prawie go nie słychać. 

 

Edytowane przez rockers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lul, nieźle. :/

Panowie, ale niech mi ktoś wytłumaczy. Po co się pcha zasilacze do środka konsoli? Czy nie może być tak jak w lapku czy tv zewnętrzny zasilacz? To już nie jest urządzenie które waży tonę i wielkością przypomina pralkę. Wiadomo że takie coś się grzeje powodując wzrost temperatury wewnątrz konsoli, a co dalej za tym idzie, większy hałas przy próbie ostudzenia bebechów. 

Pewnie jest jakieś proste wytłumaczenie dlaczego tak się nie robi, proszę, niech ktoś zaspokoi moją ciekawość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lul, nieźle. :/
Panowie, ale niech mi ktoś wytłumaczy. Po co się pcha zasilacze do środka konsoli? Czy nie może być tak jak w lapku czy tv zewnętrzny zasilacz? To już nie jest urządzenie które waży tonę i wielkością przypomina pralkę. Wiadomo że takie coś się grzeje powodując wzrost temperatury wewnątrz konsoli, a co dalej za tym idzie, większy hałas przy próbie ostudzenia bebechów. 
Pewnie jest jakieś proste wytłumaczenie dlaczego tak się nie robi, proszę, niech ktoś zaspokoi moją ciekawość 12_slight_smile.png
...to Ty chyba nie widziałeś okablowania i zasilacza od Xboxa One (dat).

Po to się pcha żeby konsole zajmowały mniej miejsca. Kompaktowy design.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem Ps4 PRO w zestawie Destini 2. Konsola w kolorze białym.
wcześniej posiadałem 3 lata model 1216 też bialy.
 
Dobrze, że konsolę zamawiałem przez internet bo dzisiaj robię zwrot. Szkoda, że sprzedałem moja starą piekną białaskę...
W swojej growej karierze miałem praktycznie wszystkie konsole dostępne na rynku. Ale żadna mnie tak nie rozczarowała.
Moja ps4 Pro po nie nadaje się do użytku. Chyba że żonie i dzieciakom kupie zatyczki do uszu, a sobie dobre słuchawki.
Wczoraj żona z drugiego pokoju krzyczy-  WYŁĄCZ TEN "ODKURZACZ".....
Po godzinie grania w rozdzielczości 4K konsola myślałem że odleci. Mój stary model pracował przynajmniej połowę ciszej i nie był w  ogóle uciążliwy.
W pokoju mam 22 stopnie ciekawe jak by było latem przy 26...
Xbox one x mimo że tam faluje wentylator i raz na poł godziny zawyje na sekundę to jest dużo cichszy, prawie go nie słychać. 
 
A może najpierw spróbuj ją przestawić w inne miejsce?
Też mam prosiaka i na początku konsolą rzeczywiście była głośna. Ale była przy tym ustawiona na płasko, z prawym bokiem dosuniętym blisko półki. Jak trochę ją odsunąłem i dałem z 10 cm wolnej przestrzeni to zrobiło się zdecydowanie ciszej. Konsola jest też zauważalnie chłodniejsza.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zomos

Konsola stoi w wolnej przestrzeni z przodu ma 5 metrów "powietrza" po bokach po 2 metry z tyłu od ściany 40 cm. Więc to chyba nie to. Gdyby była głośna i z tylu wylatywało by letnie powietrze to by znaczyło że coś nie tak z dociskiem radiatora ale bucha gorącym powietrzem więc taką ma pracę i tyle.

Do tego trafił się  lekko chroboczący wentyl jak pracuje na najniższym biegu bo w grach 4k to jest porostu masakra . To jest model 7016 B w wersji z grą destini 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zomos
Konsola stoi w wolnej przestrzeni z przodu ma 5 metrów "powietrza" po bokach po 2 metry z tyłu od ściany 40 cm. Więc to chyba nie to. Gdyby była głośna i z tylu wylatywało by letnie powietrze to by znaczyło że coś nie tak z dociskiem radiatora ale bucha gorącym powietrzem więc taką ma pracę i tyle.
Do tego trafił się  lekko chroboczący wentyl jak pracuje na najniższym biegu bo w grach 4k to jest porostu masakra . To jest model 7016 B w wersji z grą destini 2.
Mam identyczną konsolę, też 7016B, biała z Destiny 2.
Sprawdzałem jej pracę na kilku grach, tj. Uncharted 4, Horizon: Zero Dawn, Diablo III i Rise of the tomb raider. W TR grałem na większych detalach. Podczas gry słychać konsolę, ale nie jest to przesadnie głośne, czy uciążliwe. Na pewno nikomu nie przeszkadza i nikt z domowników się nie skarży. Nie mam co prawda porównania ze Slimką bo to moje pierwsze PS4 ale uważam, że kulturę pracy ma ok.
Może trafił Ci się jakiś wadliwy model? Czytałem gdzieś, że teraz dostępny jest już nowszy model, tj. 7020B. Może coś w nim poprawili?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam identyczną konsolę, też 7016B, biała z Destiny 2.
Sprawdzałem jej pracę na kilku grach, tj. Uncharted 4, Horizon: Zero Dawn, Diablo III i Rise of the tomb raider. W TR grałem na większych detalach. Podczas gry słychać konsolę, ale nie jest to przesadnie głośne, czy uciążliwe. Na pewno nikomu nie przeszkadza i nikt z domowników się nie skarży. Nie mam co prawda porównania ze Slimką bo to moje pierwsze PS4 ale uważam, że kulturę pracy ma ok.
Może trafił Ci się jakiś wadliwy model? Czytałem gdzieś, że teraz dostępny jest już nowszy model, tj. 7020B. Może coś w nim poprawili?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Podobno w nowej rewizji lekko zmodyfikowane jest chłodzenie ale czy jest duża poprawa w głośności pracy wentylatora to już by musiał się użytkownik nowszej rewizji wypowiedzieć. Ja kupiłem 3 tygodnie temu pro jeszcze w tej wcześniejszej rewizji i fakt po dłuższym graniu ja słychać ale nie ma tragedii choć jest bez porównania głośniejsza niż xox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, okoni napisał:

Lul, nieźle. :/

Panowie, ale niech mi ktoś wytłumaczy. Po co się pcha zasilacze do środka konsoli? Czy nie może być tak jak w lapku czy tv zewnętrzny zasilacz? To już nie jest urządzenie które waży tonę i wielkością przypomina pralkę. Wiadomo że takie coś się grzeje powodując wzrost temperatury wewnątrz konsoli, a co dalej za tym idzie, większy hałas przy próbie ostudzenia bebechów. 

Pewnie jest jakieś proste wytłumaczenie dlaczego tak się nie robi, proszę, niech ktoś zaspokoi moją ciekawość :)

Gdyby nie całe okablowanie od vr też bym nie narzekał na zasilacz zewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, keczu78 napisał:

Witam kupował już ktoś w was koledzy w tym sklepie ?

https://redcoon.pl/gaming/konsole/sony-playstation-4-pro

Cytuj

redcoon stał się integralną częścią Media-Saturn Holding Polska, uzupełniając ofertę sieci Media Markt i Saturn.

 

 

Ja kupowałem, nic się nie bój. To nie jest sklep #krzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zomos napisał:


Może trafił Ci się jakiś wadliwy model? Czytałem gdzieś, że teraz dostępny jest już nowszy model, tj. 7020B. Może coś w nim poprawili?
 

 

Jesteś pewien że ma to być  7020B? Zerknąłem w euro i mają tylko 7002B, 7016B i 7116B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jesteś pewien że ma to być  7020B? Zerknąłem w euro i mają tylko 7002B, 7016B i 7116B
Pewny nie jestem ale kojarzę, że był to jakiś wyższy numer niż 7016B. Wydawało mi się, że był to 7020B. Chyba nawet gdzieś w tym wątku albo w wątku dot. promocji ktoś i tym pisał i tam podawał aktualny najnowszy numer.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Pewny nie jestem ale kojarzę, że był to jakiś wyższy numer niż 7016B. Wydawało mi się, że był to 7020B. Chyba nawet gdzieś w tym wątku albo w wątku dot. promocji ktoś i tym pisał i tam podawał aktualny najnowszy numer.

Znalazłem. Post #9559. Chodziło o 7116B

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersje ps4 pro cuh kupować 7016b czy 7116b ??

Edytowane przez VIRUS254
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×