Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obie, i manoszek pisze prawde, jak chcesz exy to bierz Pro, jest glosniejsza od X'a ale bez przesady. Skolei jesli chodzi o multiplatformy, to zdecydowanie X, gry dzialaja w wyzszych rozdzielczosciach i wygladaja lepiej. Ja mam Scorpio Ed. zadnych problemow nie uswiadczylem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WojtekWawa
Nic nowego nie powiem, jeśli multiplatformowe gry to xox, jeśli masz tv 4k to dodatkowo dostajesz uhd bd co jest moim zdaniem plusem.
Jeśli przejrzysz natomiast już wydane jak i planowane na ten rok premiery exów od Sony i te gry będą ciebie interesować to ps pro. Podobnie jak kolega powyżej do exów mam PS4 amator, a spora część multiplatform ogrywam na lapciaku (hdmi, TV i pad od xo)
Pewnie porzuciłbym Sony ale mam słabość do exów od nich.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy najnowsza wersja ps4 pro to 7116b? podobno zostało coś w niej poprawione może mi ktoś powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedając ps4 slim miałem z 10 zapytań o wersję softu.czy ps4 już złamano po co komuś konsola ze starym softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Sprzedając ps4 slim miałem z 10 zapytań o wersję softu.czy ps4 już złamano po co komuś konsola ze starym softem?


Z tego co sie orientuje to można zainstalować CFW czy nawet linuxa czyli gierki offline powinny działać, nie wiem jak z multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pytanie zdecydowałem się na zakup konsoli Playstation 4 , obecnie posiadam telewizor FullHD  42 cale i na razie nie zamierzam zmieniać, może za rok. Moje pytanie brzmi lepiej brać SLiM czy PRO ?  Będę oczywiście ogrywał  EXY czy gry single player , do tego fifa ze znajomymi , komputer też mam całkiem niezły i we wszystko gram na wysokie/ultra w FHD póki co, no ale chcę konsolę, którą lepiej wybrać? Czy tańszą SLIM czy inwestować w PRO ? Różnica około pewnie 300 zł jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mateoos napisał:

Witam serdecznie mam pytanie zdecydowałem się na zakup konsoli Playstation 4 , obecnie posiadam telewizor FullHD  42 cale i na razie nie zamierzam zmieniać, może za rok. Moje pytanie brzmi lepiej brać SLiM czy PRO ?  Będę oczywiście ogrywał  EXY czy gry single player , do tego fifa ze znajomymi , komputer też mam całkiem niezły i we wszystko gram na wysokie/ultra w FHD póki co, no ale chcę konsolę, którą lepiej wybrać? Czy tańszą SLIM czy inwestować w PRO ? Różnica około pewnie 300 zł jest. 

Jeśli masz zamiar wymieniać TV nawet za rok to jak najbardziej warto dołożyć do wersji Pro. Jeśli nie masz zamiaru wymieniać to raczej też warto :) Nie wiem jak wygląda kultura pracy w wersji slim, ale w wersja Pro w porównaniu do wersji fat jest o wiele lepsza (chodzi ciszej i szybciej w full HD). Jak dla mnie warto-  gry chodzą płynniej i wyglądają ładniej.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mateoos napisał:

Witam serdecznie mam pytanie zdecydowałem się na zakup konsoli Playstation 4 , obecnie posiadam telewizor FullHD  42 cale i na razie nie zamierzam zmieniać, może za rok. Moje pytanie brzmi lepiej brać SLiM czy PRO ?  Będę oczywiście ogrywał  EXY czy gry single player , do tego fifa ze znajomymi , komputer też mam całkiem niezły i we wszystko gram na wysokie/ultra w FHD póki co, no ale chcę konsolę, którą lepiej wybrać? Czy tańszą SLIM czy inwestować w PRO ? Różnica około pewnie 300 zł jest. 

zależy ci na multiplayer \ abonamencie ps+ ? bo jeśli nie i jesteś nieuczciwym człowiekiem czy złodziejem bez skrupułów to bierz prosiaka i instaluj CFW, rożnica w cenie zwróci ci sie szybko pozyskując gry w nielegalny sposób.

Osobiscie mam prosiaka niezhakowanego + PC ale nie oceniam

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie kumpel mi napisał że może sprzedać playstation slim 1 Tb kupiony w grudniu plus Fifa 18na płycie za 850 zł w tym gwarancja na 24 miesiące, za pro muszę dać 1450, no i tutaj już jest różnica i zacząłem się wahać, przypominam mam tv fullhd będę grał w fife, horizon dawn zero, UFC, zamierzam wykupić PS plus i grać multi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fify nie szanuje jako gry ale próbując sie postawić na twoim miejscu brałbym tą slimke od kumpla kupioną w grudniu. Cena chyba ok i gwarancja 2 lata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał pro gdyż konsola odwdzięczy się Tobie lepszą płynnością oraz wsparciem dla prosiaka, które będzie widoczne na TV FullHD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateoos niestety TT nie dziala (nie moge sie zalogowac) i widze na telefonie posty tego indywiduum banego. Nie rob bledu, nie sluchaj go, w ogole zachecanie do piractwa to tylko on moze takie cuda robic.

Pro jest troche mocniejsze, i na telewizorze FHD bedziesz mial lepsze wygladzanie krawedzi, troche wiecej klatek itp. Uwazam, ze jesli to nie problem dolozyc pare zlotych to wez Pro.

Edytowane przez CePeeN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Ja bym brał pro gdyż konsola odwdzięczy się Tobie lepszą płynnością oraz wsparciem dla prosiaka, które będzie widoczne na TV FullHD.


wydaje mi sie że do randomowego grania w kilka exów i fife nie oplaca sie doplacać 600zl, myśle że rok, max 2 sony wypusci ps5
 

7 minut temu, CePeeN napisał:

widze na telefonie posty tego indywiduum banego. Nie rob bledu, nie sluchaj go, w ogole zachecanie do piractwa to tylko on moze takie cuda robic.


Zachęcanie? :seriously: przecież napisałem, że jeśli jest nieuczciwym człowiekiem lub złodziejem bez skrupułów to niech piraci i sam nie mam jailbreak'a.

 Nie ukrywam, że miło by było gdybyś przestał fantazjować na mój temat w tematach skoro już mnie zablokowałeś :30vm3cw:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, różnica 600 zł , na PRO będę miał więcej klatek i w 10 procentach tytułów jakieś pewnie efekty, supersampling itp  ,  żadnegop HDR i 4k nie uświadczę przez długi czas, także zastanawiam się czy te 600 zł nie wydać sobie w odstępie czasu na gry i tyle. No a cena slim kusząca stan igła wszystkiego.  Dzisiaj już muszę podjąć decyzję:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mateoos napisał:

No właśnie o to chodzi, różnica 600 zł , na PRO będę miał więcej klatek i w 10 procentach tytułów jakieś pewnie efekty, supersampling itp  ,  żadnegop HDR i 4k nie uświadczę przez długi czas, także zastanawiam się czy te 600 zł nie wydać sobie w odstępie czasu na gry i tyle. No a cena slim kusząca stan igła wszystkiego.  Dzisiaj już muszę podjąć decyzję:D 

 

nikt za ciebie jej nie podejmie. 

 

Jesli 600pln to sporo i wolalbys spozytkowac to na gry (czy ps+ ) - to chyba masz juz odpowiedz. 

 

Roznica miedzy pro a amator jest, ale to tez produkty dla roznych grup docelowych:

 

slim (amator) - dla tych co chca po prostu pograc, owszem mniejsza moc przekladac sie bedzie na ilosc klatek, efektow czy jakosc wygladzania krawedzi. Ale grac spokojnie mozna mam PS4 amator (nie slim) i gram, uzywajac TV FullHD, bawie sie dobrze

 

Pro - dla tych co chca miec lepszy sprzet - wszystko co wymienione powyzej (wygladzanie, klatki, efekty, ew wybor opcji w formie presetow) jest dostepne dla Full HD, dodatkowo dla tych co maja 4K podbita rozdzialka, a takze HDR. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mateoos napisał:

No właśnie o to chodzi, różnica 600 zł , na PRO będę miał więcej klatek i w 10 procentach tytułów jakieś pewnie efekty, supersampling itp  ,  żadnegop HDR i 4k nie uświadczę przez długi czas, także zastanawiam się czy te 600 zł nie wydać sobie w odstępie czasu na gry i tyle. No a cena slim kusząca stan igła wszystkiego.  Dzisiaj już muszę podjąć decyzję:D 

Jeśli nie zależy Tobie na lepszej płynności i lepszej grafice to weź Slima .   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie fantazjuje na twoj temat, niestety przez niedzialajacego TT, na telefonie widze twoje wypociny, jestes uczciwy? Wolfensteina 2 kupiłeś w sklepie? Dwa dni przed premierą, sam tak twierdzisz. Dobra, koniec offtopa. 

Generalnie @mateoos jesli kasa ma znaczenie to roznica miedzy pro a slim nie jest oszalamiajaca, zalozylem ze cena nie gra wiekszej roli. Na slim ograsz to samo tyle ze w troche gorszej prezentacji, ale nie bedzie to znaczaca roznica.

 

EDIT: tak jak pisze @MagEllan na zwyklej też się gra fajnie, używałem ponad dwa lata i było ok (poza wyciem).

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CePeeN napisał:

Nie fantazjuje na twoj temat, niestety przez niedzialajacego TT, na telefonie widze twoje wypociny, jestes uczciwy? Wolfensteina 2 kupiłeś w sklepie? Dwa dni przed premierą, sam tak twierdzisz. Dobra, koniec offtopa. 


czy ja gdzieś napisałem że jestem uczciwy? Jeśli chodzi o PS4 to jestem czysty aczkolwiek nie ukrywam ,że na PC zdarzyło mi sie ukraść gre (bądźmy szczerzy, komu sie nie zdarzyło w czasach obecnych czy w przeszłości) i ponosze wszystkie moralne konsekwencje z tego powodu :messi:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zamiar wymieniać TV nawet za rok to jak najbardziej warto dołożyć do wersji Pro. Jeśli nie masz zamiaru wymieniać to raczej też warto  Nie wiem jak wygląda kultura pracy w wersji slim, ale w wersja Pro w porównaniu do wersji fat jest o wiele lepsza (chodzi ciszej i szybciej w full HD). Jak dla mnie warto-  gry chodzą płynniej i wyglądają ładniej.   
Mam slima nie pamiętam jaka wersja, kupiłem nówkę (w lipcu 2017). Wcześniej miałem premierowego fata i jestem bardzo zdziwiony. Konsola jest bardzo cicha.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szuldi82 napisał:

Mam slima nie pamiętam jaka wersja, kupiłem nówkę (w lipcu 2017). Wcześniej miałem premierowego fata i jestem bardzo zdziwiony. Konsola jest bardzo cicha.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Czym jesteś zdziwiony, bo nie za bardzo rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Boomstick1983 napisał:

Czym jesteś zdziwiony, bo nie za bardzo rozumiem?

jest zdziwiony tym że konsola jest cicha :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym jesteś zdziwiony, bo nie za bardzo rozumiem?
W porównaniu do tego jak działał premierowy fat. Dlatego zdziwiłem się jaka jest różnica w kulturze pracy obu konsol.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Slim w idealnym stanie z fifą 22 miesiące gwarancji za 800 zl , teraz łykne to jak mi zabraknie wydajności to dorzuce kilka stów do Pro dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

EDIT: tak jak pisze @MagEllan na zwyklej też się gra fajnie, używałem ponad dwa lata i było ok (poza wyciem).

 

Moja akurat nie wyje, ale to nie jest premierowka. plytki wpadaja w nieprzyjemne wibracje ale to mozna wypoziomowac. 

Slimki pewnie juz tez nieco inaczej sa skonstuowane. 

 

Ze sie powtorze nie wazne na czym sie gra pc, konsola taka czy siaka, gitara, grzebien - wazne zeby granie dawalo frajde. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×