Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem pro.
Czy jest jakaś różnica w grze bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

Jak myślicie czy będą obniżki konsol z okazji Świąt Wielkanocnych i kiedy to nastąpi (nie pamiętam jak było w zeszłym roku na te święta)

Dziwi mnie też aż taki skok cen konsol w górę...

Pamiętam jak w grudni można było nabyć PS4 PRO z grami To jesteś Ty i Gran Tursimo Sport za 1 PLN w kwocie  1478PLN !!! Z czego biorąc na raty pierwszą pokrywało Euro RTV czyli taki zestawik można było nabyć za około 1404,1 PLN

Wtedy nie dali mi rat 0% bo kończyła się mi umowa w pracy pod koniec stycznia grrr

Obecnie ceny z kosmosu i czekam na powrót tych realnych...

pzdr.

Screenshot_2017-12-22-19-09-49.png

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena była ;)
Ja kupiłem pro z farcry 5 za 1700zł z neonetu. Właśnie profile kopuję.
Nie wiecie za ile mogę sprzedać ps4 dwuletnią z jednym padem?
600zł to dużo czy mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna cena była
Ja kupiłem pro z farcry 5 za 1700zł z neonetu. Właśnie profile kopuję.
Nie wiecie za ile mogę sprzedać ps4 dwuletnią z jednym padem?
600zł to dużo czy mało?
Popatrz na allegro/olx po ile chodzą takie zestawy i daj podobna cene

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, INTseed napisał:

600zł to dużo czy mało?

 

1. regula - nie pytamy o wycene

2. regula - nie pytamy o wycene

 

A tak serio to zalezy od wielu czynnikow od miejsca zamieszkania po to czy trafisz na janusza co bedzie sie o 25pln klamkowal. 

Sprawdzasz ceny uzywanych sprzetow w swoim regionie i wystawiasz za podobna cene, nie zejdzie, nie bedzie zainteresowania - obnizasz cene. Jesli szybko chcesz sie pozbyc dajesz nizsza cene na start. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a gry jak assassins creed origins nie maja hdr? Mam nadzieje, ze po prostu zapomnieli wspomniec bo cos malo tego hdru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasins ma jak najbardziej. Nie sprawdzałem tej listy ale podejrzewam że nowe gry wszystkie już mają patch i po prostu w tej liście wymienione są tylko gry przed wyjściem ps 4 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję wymienić fata na prosiaka. Jakie dane skopiować na pendrive i zachować na PS4 Pro i co skasować tak aby nowy użytkownik fata nie zastał po mnie żadnej pamiątki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć pendrive jak masz dwie konsole.
Podłącz pod router mając najnowszy soft.
Na pro wyskoczy ci informacja co skopiować.
Kasowanie całej ps4 masz w opcjach. Trwa to coś koło 2h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpaliłem sobie God of War aby pograć w nocy a tu Pro tak głosno chodzi że nic nie słychać choć gra jest głośno. Wiatraki prawie cały czas na maksa. Chętnie bym zmienił paste na procku ale mam 3 letnią gwarancje i musze wysłać na serwis. Laptopa też kupiłem w marcu i tak samo przegrzewanie, był w serwisie ale nie to naprawili (płyta główna a to będzie chłodzenie) i znowu na serwis. Pechowy ten rok, choć Xox One X chodzi cichutko i daje radę :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj przesiadłem się z fata na Pro odbierając limitke z najnowszym GoW.  Po kilku godzinach gry muszę stwierdzić, że pod względem kultury pracy PS4 Pro nie ma absolutnie startu do XOX.  Żywiłem pewną nadzieję, że w najnowszej wersji konsoli Sony będzie to nieco lepiej rozwiązane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja musiałem dobrze trafić bo w fc5, bf4, bf1, horizon nic nie słychać oprócz płyty która się kręci przez chwile.
Jedycie co mi się nie podoba to interfejs który działa jak na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziś tylko czekam aż konsola sie przegrzeje i wyłączy na zawsze. Gorąca i wyje strasznie ale God of War za dobry aby odpuścić :)

 

Przez chwilę miałem kupić wersje 71xx ale widzę ze nie ma różnicy w głośności z 70xx. Xboxa zrobili mocniejszego i bezgłosnego a PS4 Pro to taki odkurzacz, w nocy nie grywalne mocniejsze tytuły :/ żenada

 

Albo kupie wersje slim i hałas sie skończy :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej grze wam tak głośno działa?
Gracie na 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jeszcze sprawdzę ale grałem wczoraj ponad dwie godziny na sluchawkach(ale ściągałem co jakiś czas) i wielkiego huku raczej nie było (mówię o GoW). X jest cichszy ale pro nie wyje jakos, przynajmniej nie jak moja premierowa ps4. A stoi w naprawdę ciasnej przestrzeni.

rozdzielczosc tv nie ma raczej nic do rzeczy. Gra jest renderowana w 2160p CR i potem tylko downsamplowana do 1080p (mówię o GoW, ale to samo się tyczyło H:ZD i innych z trybem „4K”).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, INTseed napisał:

Na każdej grze wam tak głośno działa?
Gracie na 4k?

 

Ja gram na 4k i nie wszystkie gry. Głównie God of War, Monster Hunter World, gry bardziej wymagające. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, nie chciałem zakładać nowego tematu, więc może zapytam po prostu tutaj. Czy podłącze ps4 silm bądź ps4 pro do tego monitora: samsung syncmaster 2494hm. Pytanie może i głupie, ale wolę mieć pewność, ps3 działało z powodzeniem, na mój rozum nawet ps4 pro, bo w końcu hdmi jest, tylko nie orientuję się w tych wersjach hdmi, bo jest chyba 1.4 i 2.0 i stąd moje wątpliwości. No i jak by się ktoś zastanawiał po co ps4 do takiego monitora, ano dlatego że w przyszłości będzie kupiony duży telewizor, a czasem i konsola będzie podłączona do tv po prostu, jednak na razie tymczasowo będzie na tym monitorze. Konsola będzie kupowana z myślą o god of war i innych exach, też i tu mam drugie pytanie głownie dla osób które gierkę ogrywa, czy warto ps4 pro kupić dla tych dodatkowych klatek, czy ta rozbieżność między, tam bodajże 37 do 55 nie jest denerwująca czy lepiej te w miarę stabilne 30? No bo jeśli na pro miałbym i tak tą rozdzielczość wybrać i grać w 30 w takim razie mi nie potrzebne pro bez tv 4k, tak myślę przynajmniej.

Edytowane przez Torment02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłaczysz bez problemu.

Jeśli chcesz mieć wiecej klatek na sekunde i nie ma stabilnych 60 to sie nie opłaca. Jak gram na 4k w 30 i jest super ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeszcze taka kwestia, że na przykład shadow of the colossus w 1080p idzie w 60 klatkach, tekken 7 chodzi w 1080p, a nie w 900p, bloodborne z tego co wiem, też działa trochę szybciej, monster hunter world to już w ogóle, a nie wiadomo jak nadchodzące gry na wyłączność... Nie mniej jednak dzięki za odpowiedź i opinie, muszę się zastanowić, czy warto te 500zł dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem biały prosiak nie pracuje ciszej od czarnego ? Tak gdzieś słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja biała Pro z NEONET wczoraj przyszła i pograłem trochę w GoW z ustawieniem na rozdzielczość oraz włączonym HDR i chodziła cichutko. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×