Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, przecież to loteria, model nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ciepło w pomieszczeniu to się w końcu załączy. Mnie się załączyła raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, zapytam tutaj.

Jestem w posiadaniu ( kilka dni ) PS4 Pro CUH-7116B i martwi mnie nagrzewanie się konsoli przy wykonywaniu najprostszych czynności - menu, przeglądarka internetowa, pobieranie gry, ps store, a także podczas spoczynku. Konsola wydmuchuje z siebie wyraźnie ciepłe powietrze i nagrzewa się w okolicach tylnej górnej części. Czy to jest normalne? Może zrobię teraz głupie porównanie, ale korzystam właśnie z pc i przykładając rękę w okolicę wentylatorów powietrze mam chłodne. Zastanawia mnie jakie temperatury osiągnie ten sprzęt przy grach? I jak chłodzić podzespoły po intensywnym korzystaniu? Przy pc po prostu zostawiam sprzęt na 10 minut by ustabilizować temperaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Konsola się nagrzewa od góry i od dołu. Jak temperatura będzie za wysoka wiatrak będzie szybciej się kręcić.
Usłyszysz to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2018 o 01:22, Feargeat napisał:

Nie chciałem zakładać nowego tematu, zapytam tutaj.

Jestem w posiadaniu ( kilka dni ) PS4 Pro CUH-7116B i martwi mnie nagrzewanie się konsoli przy wykonywaniu najprostszych czynności - menu, przeglądarka internetowa, pobieranie gry, ps store, a także podczas spoczynku. Konsola wydmuchuje z siebie wyraźnie ciepłe powietrze i nagrzewa się w okolicach tylnej górnej części. Czy to jest normalne? Może zrobię teraz głupie porównanie, ale korzystam właśnie z pc i przykładając rękę w okolicę wentylatorów powietrze mam chłodne. Zastanawia mnie jakie temperatury osiągnie ten sprzęt przy grach? I jak chłodzić podzespoły po intensywnym korzystaniu? Przy pc po prostu zostawiam sprzęt na 10 minut by ustabilizować temperaturę.

A jak masz ustawioną, pionowo, czy poziomo? Bo ja mam pionowo, bez tej podkładki co niby powinna być i sam sie zastanawiam teraz jak jest ciepło, to jak dłużej pochodzi to też troche czuć, że się nagrzewa. Ale to chyba normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, marol napisał:

A jak masz ustawioną, pionowo, czy poziomo? Bo ja mam pionowo, bez tej podkładki co niby powinna być i sam sie zastanawiam teraz jak jest ciepło, to jak dłużej pochodzi to też troche czuć, że się nagrzewa. Ale to chyba normalne.

 

Ustawiona jest poziomo, pionowo to bym się bał, że się przewróci. Chyba pokombinuję, żeby zrobić jakąś przestrzeń pod konsolą, obecnie stoi na biurku i wczoraj po 2h grania nagrzała blat tak, że czuć było z drugiej strony. Więc przy pozycji poziomej ewidentnie przydałby się jakiś przepływ powietrza od spodu.

Ktoś stosuje może jakieś dodatkowe chłodzenie w tym sprzęcie?

W dniu 27.05.2018 o 01:31, INTseed napisał:

Normalne. Konsola się nagrzewa od góry i od dołu. Jak temperatura będzie za wysoka wiatrak będzie szybciej się kręcić.
Usłyszysz to.

Czyli rozumiem, że sprzętu po intensywnym korzystaniu, przed wyłączeniem, schłodzić się nie da, skoro nagrzewa się będąc w menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Feargeat napisał:

 

 

Ustawiona jest poziomo, pionowo to bym się bał, że się przewróci. Chyba pokombinuję, żeby zrobić jakąś przestrzeń pod konsolą, obecnie stoi na biurku i wczoraj po 2h grania nagrzała blat tak, że czuć było z drugiej strony. Więc przy pozycji poziomej ewidentnie przydałby się jakiś przepływ powietrza od spodu.

Ktoś stosuje może jakieś dodatkowe chłodzenie w tym sprzęcie?

Czyli rozumiem, że sprzętu po intensywnym korzystaniu, przed wyłączeniem, schłodzić się nie da, skoro nagrzewa się będąc w menu?

Jeśli masz możliwość, to zmierz temperaturę konsoli gdy chodzi w menu, możesz również zmierzyć głośność chodzenia wiatraka i porównać to wszystko z testami na youtube. Jeśli znacznie odbiegają od normy to jest coś nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety możliwości sprawdzenia temperatury, chyba, że jest taka opcja w PS4 o której nie wiem. Mogę natomiast subiektywnie stwierdzić, że konsola chodzi cicho, wiatrak mi się wczoraj załączył przy W3, ale do odkurzacza było mu bardzo daleko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak tak na serio? konsola się grzeje i tak będzie cały czas, a sprzęt od sony ma taki urok że lubi ciepło, jak nie przejmuję się tym, jeśli nie jest głośna jak odkurzacz to nie musisz się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czyli rozumiem, że sprzętu po intensywnym korzystaniu, przed wyłączeniem, schłodzić się nie da, skoro nagrzewa się będąc w menu?
Mnie to lotto. Jak by konsola była za ciepła to by wiatraki się szybciej kręciły.
Jak jest cisza to jest dobrze.
Po intensywnej grze chyba konsola się dłyżej wyłancza i chłodzi sama.
Więc graj i się nie przejmuj bo wrzodów dostaniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czyli rozumiem, że sprzętu po intensywnym korzystaniu, przed wyłączeniem, schłodzić się nie da, skoro nagrzewa się będąc w menu?
Stopki gumowe z Obi. Tłumią wibracje i jest lepszy przepływ powietrza.
Konsola sama przy przejściu w stan uśpienia reguluje wiatraki i zmniejsza ich obroty adekwatne do temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Feargeat napisał:

Nie mam niestety możliwości sprawdzenia temperatury, chyba, że jest taka opcja w PS4 o której nie wiem. Mogę natomiast subiektywnie stwierdzić, że konsola chodzi cicho, wiatrak mi się wczoraj załączył przy W3, ale do odkurzacza było mu bardzo daleko.

 

Jak to mówi Mateusz Borek: Fakty są takie... w upalsze dni ps4 grzeje się bardziej ;) Jeśli na Twoje odczucia konsola chodzi cicho i nie wyje jak odkurzacz to jest wszystko okej. Musisz przywyknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy look PS4Pro :notsure:

 

 

1529559526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy kupują te wszystkie limitowane edycje konsol.
To tylko moje zdanie ale najładniej konsole wyglądają w domyślnym kolorze a ta ze spiderman jest okropna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę już nie wrzucać zdjęć tego spaczenia, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada by mogli dodawać do koszulek patriotycznych. A pająków się boje, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że te wersje limitowane w znakomitej większości to straszne crapiszcza. Prym wiedzie zdecydowanie wersja GoW  :vxoAZzf:

 

 

pr_2018_4_12_11_29_52_639_00.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2018 o 18:52, hacker25 napisał:

zu7t8og53za11.jpg

 

Przynajmniej nie będzie widać kurzu :) 

 

Cena 2.000zł. Za taką kasę mogli by chociaż grę dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupil ktos limitke 500 million ? ja mam i poza paskiem swietlnym szalu nie robi edycja na 20 lecie o wiele lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mastachaz napisał:

kupil ktos limitke 500 million ? ja mam i poza paskiem swietlnym szalu nie robi edycja na 20 lecie o wiele lepsza

Pokaż kolego zdjęcie tego paska bo to musi robić wrażenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×