Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy gdzieś w Warszawie można dostać ps4 pro ale nie w bundlach. W sieciowkach nigdzie nie ma albo z wystawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Mastachaz napisał:

kupil ktos limitke 500 million ? ja mam i poza paskiem swietlnym szalu nie robi edycja na 20 lecie o wiele lepsza

 

Wziąłem dwie nawet, jedną dla siebie, druga w folii i na pawlacz ;) Biznes był prosty do przewidzenia, teraz tylko trzeba dobry moment na ebay'u wyczekać :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bartek_Red napisał:

 

Wziąłem dwie nawet, jedną dla siebie, druga w folii i na pawlacz ;) Biznes był prosty do przewidzenia, teraz tylko trzeba dobry moment na ebay'u wyczekać :30vm3cw:

tez mam dwie ale jedna juz sprzedana

8 godzin temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Pokaż kolego zdjęcie tego paska bo to musi robić wrażenie!

tu masz film

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa, gruba zmiana. Sony wreszcie zatrudniło trzeciego chińskiego informatyka, bardzo możliwe, że ten ukończył korespondencyjny kurs w średniej szkole komputerowej w Pekinie :p

tym niemniej - w końcu. Stara wyszukiwarka była przepadaczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych tutaj posiada limitowana wersje na 500mln sprzedanych konsol i moglby powiedziec jak w praktyce wyglada ten plastik, czy sie rysuje itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem aktualizacje i co jakis czas zaczal mi na chwile cichnac dzwiek, doslownie na jedna seksunde by za chwile wrocic do normy. Ktos zaobserwowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po optyku jest wszystko ok

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zainstalowalem aktualizacje i co jakis czas zaczal mi na chwile cichnac dzwiek, doslownie na jedna seksunde by za chwile wrocic do normy. Ktos zaobserwowal?
U mnie tak było często na słuchawkach bezprzewodowych jak konsola lub inne akcesorium zaczęło napierdalać po wszystkich kanałach Wi-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnimi czasy dziwny problem z konsolą/Padem sam nie wiem ? Mianowicie sprawa objawia się tym że postać wykonuje samoczynnie ruchy, na przykładzie FPS-ów: celownik płynnymi wolnymi ruchami lata po całym ekranie a postać delikatnie porusza się na boki. W skrócie wygląda to tak jakby pad oszalał :)  Podczas tych akcji zauważyłem że głos w grach zaczyna przycinać, miał ktoś taki przypadek? Wiecie co się może dziać, czyżby konsola dokańczała swojego żywota? Konsola jest wersją premierową, kupioną zaraz po premierze konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mesutOzim napisał:

Mam ostatnimi czasy dziwny problem z konsolą/Padem sam nie wiem ? Mianowicie sprawa objawia się tym że postać wykonuje samoczynnie ruchy, na przykładzie FPS-ów: celownik płynnymi wolnymi ruchami lata po całym ekranie a postać delikatnie porusza się na boki. W skrócie wygląda to tak jakby pad oszalał :)  Podczas tych akcji zauważyłem że głos w grach zaczyna przycinać, miał ktoś taki przypadek? Wiecie co się może dziać, czyżby konsola dokańczała swojego żywota? Konsola jest wersją premierową, kupioną zaraz po premierze konsoli. 

Mialem 4 ps4 rozne modele i tyyko w premierowce mialem ten sam problem w second son,rozwiazalo sie samo po resecie DS4 tym malym przyciskiem w padzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2018 o 22:24, swiatek94 napisał:

Czy ktoś z obecnych tutaj posiada limitowana wersje na 500mln sprzedanych konsol i moglby powiedziec jak w praktyce wyglada ten plastik, czy sie rysuje itp?

ja mam o ile na konsoli zostawilem folie i nie testuje o tyle po padzie jezdziłem paznokciem i nie zostają rysy wyglada na jakis lepszy plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powedzicie mi proszę czy ps4 pro jest naprawdę głośna? Czytałem wiele komentarzy i niektórzy narzekają na to że w niektórych grach pro chodzi jak odkurzacz. Dodam że przesiadam się z fata ( najstarszy model ) i naprawdę mam dość kultury pracy , praktycznie przy każdej grze chodzi jak suszarka( w nocy nie do wytrzymania ) . Czy są różne modele pro i może któraś chodzi najciszej? Czy może między slim A pro nie ma odczuwalnej różnicy w grafice i lepiej kupić slimke?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak lepsza wersja.
Wszystko zależy od szczęścia.
Praktycznie każdy nowy sprzęt chodzi ciszej a po kilku miesiącach zaczyna się loteria. Ja trafiłem na bardzo cichego Prosiaka. Ogólnie działa nieco głośniej niż po wyjęciu z pudełka bo wtedy w ogóle nie było słychać konsoli. Obecnie na kilku tytułach chodzi głośniej od reszty ale nadal daleko jej do suszarki. Po prostu słychać, że weszła na 2-3 bieg. Na całej reszcie gier to głośność jest na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest duża różnica w grafice między slim A pro ? Dodam że mam tv 4k Philips 49 cali .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja niestety jest głośna, taki GoW daje jej popalić, ale zakładasz słuchawki i zapominasz o hałasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jest duża różnica w grafice między slim A pro ? Dodam że mam tv 4k Philips 49 cali .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Z tego co ludzie pisali to różnica jest zauważalna, jeśli celujesz tylko w nową konsolę a nie używana to chyba bym wolał kupić pro (mając jeszcze tv 4k). Nie wiem po ile teraz stoją nowe slimki ale chyba wolałbym dołożyć ta różnice i kupić pro.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica to 400 - 500 zł więc sporo

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, mam opcje kupić pro za 1700 z fifa 19 . Jest to model 7116b . Mają one problemy z cewkami. Czy ktoś się wypowie na ten temat ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, modele 7116 cierpią na piszczenie na cewkach, jest to losowa przypadłość. Możesz nie mieć jej wcale, możesz słyszeć delikatnie, a może tak Ci piszczeć, że będziesz wysyłał do serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2018 o 09:02, okoni napisał:

Tak, modele 7116 cierpią na piszczenie na cewkach, jest to losowa przypadłość. Możesz nie mieć jej wcale, możesz słyszeć delikatnie, a może tak Ci piszczeć, że będziesz wysyłał do serwisu. 

mialem kilka sztuk nie slyszalem zadnych cewek :) oczywiscie nie twierdze ze tak nie jest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×