Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, manoszek napisał:

@madhunt3r będziesz miał ps4 do exów a xboxa do multiplatform bardzo dobre połączenie, nawet nie wiedziałem że zwykłe ps4 wspiera hdr:siara:

 

Właśnie tak chciałem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, manoszek napisał:

@madhunt3r będziesz miał ps4 do exów a xboxa do multiplatform bardzo dobre połączenie, nawet nie wiedziałem że zwykłe ps4 wspiera hdr:siara:

 

Jeszcze wracając do tego posta. Chodzi o gre online. Jeszcze się goldem na Xboxie nie bawiłem, ale chyba pod względem ilości graczy to ps będzie rządził? Tzn mogą być problemy z gra online na xboxie ze względu na mniejsza ilośc graczy w pl? Pod względem jakości i wydajności wiadomo x będzie lepszy, ale jak to się ma do realnej liczby graczy online w pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - myślę, że bez problemu znajdziesz chętnych do gry na Xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madhunt3rnie masz się co obawiać, gry multi na konsolach żyją długo i znajdziesz graczy na obu platformach.

Zawsze możesz na forum pisać jak będziesz chciał z kimś pograć. Jakie gry Cie interesują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do tej pory ciśnie w Titanfall2 i nie ma problemu ze znalezieniem gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, manoszek napisał:

@madhunt3rnie masz się co obawiać, gry multi na konsolach żyją długo i znajdziesz graczy na obu platformach.

Zawsze możesz na forum pisać jak będziesz chciał z kimś pograć. Jakie gry Cie interesują?

 

Póki co ogarniam Golda. A jest w grach połączenie między platformamI? Że będe na x grał z kims z ps?

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madhunt3rna chwilę obecną nie, sony nie jest skore do współpracy, może kiedyś się to zmieni ale kiedy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie się wzięło z tego, że wczoraj wieczorem ogrywałem Fife 19 online. I aktywnych online było na x ok 6500, zaś na ps4 26tyś :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przebąkują ze fortnite będzie cross platform.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie się wzięło z tego, że wczoraj wieczorem ogrywałem Fife 19 online. I aktywnych online było na x ok 6500, zaś na ps4 26tyś :O
No na Xbox zawsze będzie mniej ludzi bo dużo więcej się sprzedało konsol Sony ale po co mi 26tyś. jak w zupełności wystarczy mi 6,5tyś. do bezproblemowego dobierania graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony czuję się zbyt pewnie i chce mieć wszystko dla siebie, nie chce łączyć się z nikim, czas pokaże czy było warto.  Ich korop bełkot jest mi obojętny, lubię sobie wieczorem usiąść i pograć w pierdoły, zawsze ktoś znajomy gra i można sobie pogadać.

A co do fify ta gra to murowany sukces i zawsze sprzed się najlepiej, dużo ludzi kupuję konsole tylko da fify więc nie ma co zwracać na to uwagi.

Najlepiej znaleźć stała ekipę z która będziesz mógł grać, bo przeciwnicy zawsze się znajdą.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że 6k online to aż nadto. Od tak takie Borównie ilości online na różnych platformach. Dzięki Panowie :)

BTW piszemy tu w dziale ps4. Czy to forum jest największe jeżeli chodzi o ps4? I ewentualnie jakie forum xboxa duże polskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... 

 

 

Po przerwie OBOK XboxOne X, Switcha wjeżdża na salony PS Pro 7216... 

 

I odpalam konsolę (gry pobrałem wczoraj) a tu jeb konserwacja usługi, jeblem... Całe PS w pigułce.... Po tylu latach, wracam i pierwsze co wita to zjebany PSN... No jak w domu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwy powrót
A tak na serio to czysty przypadek bo takie rzeczy są rzadkością.

Miłego obcowania z nowym PROsiakiem - sam posiadam najnowszą wersję i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśliwy powrót
A tak na serio to czysty przypadek bo takie rzeczy są rzadkością.

Miłego obcowania z nowym PROsiakiem - sam posiadam najnowszą wersję i jestem bardzo zadowolony!
Mialem PS4 od dnia premiery, później przerwa...

Od razu na pierwszy ogień (zaczynam właśnie) Detroit poszło, wiem wiem GoWy srowy (ogram na 100 jako nastepne), ale shit świetny gro/film jak na pierwsze wrażenie :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie grałem w Detroit ale kiedyś muszę to nadrobić a tak to już chyba wszystkie exy na ps4 mam ograne. No może oprócz infamous i tego dodatku do uncharted, który jest w formie osobnej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Witajcie... 

 

 

Po przerwie OBOK XboxOne X, Switcha wjeżdża na salony PS Pro 7216... 

 

I odpalam konsolę (gry pobrałem wczoraj) a tu jeb konserwacja usługi, jeblem... Całe PS w pigułce.... Po tylu latach, wracam i pierwsze co wita to zjebany PSN... No jak w domu. 

Proponuje sprzedać wszystkie konsole, kupić PC i grać jak człowiek a nie jak zw...:LUL:

a tak na poważnie to niezłe stadko. W rodzinie pewnie każdy znajdzie coś dla siebie :notbad:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PLtrzeba było zalogować się przed konserwacją i można spokojnie korzystać z dobrodziejstwa sony, cały wieczór nie miałem problemów, najlepiej nigdy nie wyłączać konsoli :kaz:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kupić pięć minut temu. Już nieaktualne :(

Pewnie znów wrzucili jakieś kilkanaście sztuk. Takie promocje nigdy nie są dostępne dla mas, to są ograniczone promki, które mają zrobić reklamę, a nie zadowolić klienta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy cebularze biorą wszystko dla siebie, na sklep dadzą może ze 2 sztuki, a janusze biznesu wystawią potem na allegro. Na końcu gość myśli, że jest rekinem biznesu, a tak naprawdę cebula mu z butów wystaje XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patricko napisał:

Pracownicy cebularze biorą wszystko dla siebie, na sklep dadzą może ze 2 sztuki, a janusze biznesu wystawią potem na allegro. Na końcu gość myśli, że jest rekinem biznesu, a tak naprawdę cebula mu z butów wystaje XD

Teraz pod koniec zycia generacji gdzie promek na PRO bedzie coraz wiecej to nic....

 

Najwiekszy zysk "byznesmeny" mialy jak premiera PS4 byla.... zakladam ze ludzie to pamietaja a pewnie i w tym watku po tym jakis slad pozostal.

 

@okonijesli twoje PS4 amator dziala to ja bym sie teraz w pro nie pchal, nie wiadomo co Sony wymysli, a nowa generacja sie zbliza.

Ja zostaje przy PS4 amator. Okres miedzy generacyjny wypelnie tym co mam do ogrania na PC, a jak juz nowa generacja rozwinie skrzydla nieco (powiedzmy rok po premierze kiedy to mozna porownac sprzety i wydane nań gry) podejme decyzje choc przyznam ze coraz przychylniej patrze na XO.

A PS5? sie kupi, moze juz w wersji pro tylko do ogrania EXow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maguś, muszę kupić nową konsolę, stara już ledwo żyje, do tego coraz częściej mój syn ją okupuje, gra całym szkolnym stadem w fortnajta. 

Muszę mieć swój kawałek świata ;] 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

Maguś, muszę kupić nową konsolę, stara już ledwo żyje, do tego coraz częściej mój syn ją okupuje, gra całym szkolnym stadem w fortnajta. 

Muszę mieć swój kawałek świata ;] 

 

Aaaa jesli stara jedwie zyje (konsola znaczy sie :P) to kupuj nowa i jesli nowa to uwazam ze PRO w dobrej cenie to wlasciwa droga (no chyba ze slimki beda polowe tansze).

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Maguś, muszę kupić nową konsolę, stara już ledwo żyje, do tego coraz częściej mój syn ją okupuje, gra całym szkolnym stadem w fortnajta. 

Muszę mieć swój kawałek świata ;] 

 

Polecam switcha, konsole dla prawdziwych mężczyzn i wytrawnych graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×