Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, pablos_83 napisał:

Wygląda na bardziej masywny, tylko znowu zły układ gałek :)

 

Spokojnie ze 3-4 lata jeszcze i ogarną i to :P

 

360392.jpg?resize=800,800

NOPE!!!

 

xbox-one-controller-zoom-analog-stick-d-

 

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien, że zdecydowana większość ludzi ma symetryczne kciuki. Pad od xboxa to wygląda jak jakiś przyrząd do rehabilitacji.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony samo robiło badania i przyznało że układ z xboxa jest lepszy pod każdym względem ale zostają przy symetrii bo taka jest historia i tradycja marki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gałki w takim układzie jak ma xbox czy plej jest mi obojętne. Gram na obu padach i nie zwracam na to uwagi. Dla mnie różnice robi jak pad leży w dłoni. Czyli tutaj xbox jest najlepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest niewolnikiem tradycji zarówno kształt, rozmiar jak i układ gałek nawiązują do pierwszych padów od szaraka, dla małych azjatyckich dłoni i fjutków

 

Ten prototyp PS5 wygląda jeszcze najlepiej , bardziej przypomina współczesne pady z nintendo, pc czy xboxa

 

 

choć i tak czuję że trzeba będzie wyłożyć 6 stówek na Nacon-a 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to zajebiscie. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Jak będzie BC to kupuje w dniu premiery :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś miał problemy z zewnętrzynm dyskiem podłaczonym do ps4? Ostatnio moja konsola przestała widzieć mój zewnętrzny dysk(wrzuciłem do kieszeni ten który jest pakowany do konsoli). Jak wejdę w tryb spoczynku to dioda na kieszeni świeci się ze dysk jest podpięty,ale gdy obudzę konsolę z tego trybu to dioda gaśnie i dysku nie widzi...problem z kieszenią czy może coś innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiózł ktoś PS4 za granicę? W podręczną mogę wpakować konsolkę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2019 o 16:25, Toomek napisał:

Panowie czy ktoś miał problemy z zewnętrzynm dyskiem podłaczonym do ps4? Ostatnio moja konsola przestała widzieć mój zewnętrzny dysk(wrzuciłem do kieszeni ten który jest pakowany do konsoli). Jak wejdę w tryb spoczynku to dioda na kieszeni świeci się ze dysk jest podpięty,ale gdy obudzę konsolę z tego trybu to dioda gaśnie i dysku nie widzi...problem z kieszenią czy może coś innego??

Dysk nie działa czy tylko konsola go nie widzi? Słychać, że chodzi? Podłącz do komputera i sprawdź czy coś zareaguje. Może być problem z kablem.

36 minut temu, One™ napisał:

Wiózł ktoś PS4 za granicę? W podręczną mogę wpakować konsolkę? :D

Można. Ja w podręcznym 3 konsole naraz wiozłem, do tego parę słuchawek i jeszcze chyba jakiś inny sprzęt. Będziesz musiał wyciągać do kontroli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola go nie widzi,podłączyłem go do kompa to też go nie widzi,ale słychać że talerze się kręcą,muszę przerzucić go do innej kieszeni,wtedy dopiero bedewiedział czy to wina kabla czy dysk się popsuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podpiąłeś do kompa to w menadżerze dysków go nie widać?

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mamy rozumieć że Explorator plików nie widzi, czy w zarządzaniu dyskami go nie wykrywa, bo to 2 różne sprawy.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toomek sprawdz na komputerze czy diskpart go widzi. Wcisnij start, wpisz cmd i uruchom czarne okno, tam wpisz diskpart. Wcisnij znak "?" i enter zeby wyswietlilo Ci liste komend. Ogolnie komenda "list disk" wyswietla wszystkie podlaczone dyski. Mozliwe, ze bedziesz musial go aktywowac lub przekonwertowac na GPT lub na MBR. Mozesz tez odpalic jakiegos linuxa portable. Czasami Winda nie widzi, a Linux juz tak :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc,sprawa się rozwiązała jak wrzuciłem dysk do innej kieszeni i już dysk jest widoczny i dla PC,i dla konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedny pytanko,bo myślę nad kupnem dysku ssd 1 tb do konsoli,jakie polecacie firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co użytkownik to opinia, taka prawda...

Weź sobie Samsung Evo 960, jest po 500zl za 1TB...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może za ile mogę sprzedać premierowe Pro, gwarancji brak. Myślę nad kupnem nowego Pro, w MM jest za 1599pln i mam jeszcze kupon urodzinowy 50pln.

Ta wersja z Days Gone to jest ta najnowsza?

 

Do zestawu dorzuce wolfensteina 2 i daya gone bo juz miałem.

 

Edit.

Dobra kupiłem, wziąłem też Sinking City i najlepsze jest to, że kasjerka nie policzyła mi jej (259zł) pewnie pomyślała, że gra jest razem w zestawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązania dla największych fanbojów:xbox::pslogo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jeśli kupię ps4pro a mam słaby internet i tv 1080p to czy muszę ściągać do niektórych gier łatki poprawiające grafikę tak jak do Xbox x? Czy w PS4 pro nie jest to obowiązkowe tylko dobrowolne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×