Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Przeinstalowywałem 3 razy, sciagalem patche, dodatki, instalowałem nawet od nowa system i nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko co softowe wykluczasz to chyba konsola powinna wrócić na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole pierwsza oddałem na gwarancję bo była za głośna, potem przysłali mi odnawianą, która była jeszcze głośniejsza... Następnie dostałem nową ze sklepowej półki i znów jakiś problem jezu... Czy są jakieś konsole bez wady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole pierwsza oddałem na gwarancję bo była za głośna, potem przysłali mi odnawianą, która była jeszcze głośniejsza... Następnie dostałem nową ze sklepowej półki i znów jakiś problem jezu... Czy są jakieś konsole bez wady?

Oczywiście, np moja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem nie odskakujacego r2 jest sprężyna. Tylko ze boleć który ją trzyma chyba jest ulamany no wogole nie trzyma. Wyjalem sprężyne i na jeden już r2 odskskuje.

Edytowane przez @libaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytał o konsolę, nie o pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Można.

Wsadź konsolę pod kołdrę, włącz coś wymagającego, szczelnie ją zakryj, potrzymaj trochę i kolor będziesz miał już zawsze czerwony zamiast białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Można.

Wsadź konsolę pod kołdrę, włącz coś wymagającego, szczelnie ją zakryj, potrzymaj trochę i kolor będziesz miał już zawsze czerwony zamiast białego.

A nie lepszy jakiś gruby koc? Dobrze by było z długim włosiem, żeby w wentylatory się powkręcało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam dziwny problem.. a raczej zagadkę... Dwa razy wystąpiła w mojej ps4 dziwna sytuacja. Pierwsza przy Trialu Destiny, a druga przy Trialu FFXIV.

Pobrałem demko destiny, odpaliłem, pograłem godzinkę. Po całym dniu nieobecności wracam do domu... patrzę... demka nie ma. Pomyślałem, że przypadkowo może je wywaliłem i temat olałem. Niestety sytucja powtórzyła się przy FFXIV. Wczoraj grę pobrałem, rano dziś odpaliłem, wracam o 20 do domu... gry nie ma w menu ani nigdzie. Dodam, że nie wygląda to na cofkę ani nic, bo dziś rano wywaliłem np inną grę w kosmos no i jej nie ma. Ślady po graniu na moim profilu są. Nie ma opcji, że ktoś to wywalił (ani ja, ani żaden z domowników).

 

Co może być tego przyczyną? Ktoś się z tym spotkał?

Teraz pobieram FFXIV od nowa.. Zobaczymy czy się wywali jak jutro wrócę z pracy ;p

 

 

 

EDIT:

 

Zrobiłem research i jak się okazuje bardzo dużo użytkowników miało to samo..... Mam nadzieję, że po pobraniu ponowym to nie wystąpi drugi raz. Mam też nadzieję, że sony to naprawi. Pierwszy poważny minus nowej konsoli...

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, skonfigurowałem, zainstalowałem kilka gierek i jak na razie jestem bardzo zadowolony! Jeszcze niektórych rzeczy nie rozgryzłem, bo to w sumie moja pierwsza konsola po podjęciu decyzji o porzuceniu komputera jako platformy do gier, ale najważniejsze, iż grafika np. w DriveClub jest bardzo dobra w rozdzielczości Full HD. Teraz muszę sprawić sobie na Święta jakąś premierową grę AAA, tylko nie wiem jeszcze co wybrać. Fajnie zapowiada się sharing i streaming - to chyba nowość na konsolach. Ciekawe jak to będzie wyglądać z uruchomieniem PlayStation Now w Europie. To może być największy bajer tej generacji! 

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam lamiaca wiadomosc! Otoz znalazlem wideoporadnik, jak zbudowac samemu PS4! Otoz jak sam autor pisze:

 

 

Dziś pokażę Wam, jak zbudować własną konsolę PS4. Ponieważ za PS4 trzeba zapłacić dość dużo jajek, postanowiłem przeprowadzić dochodzenie w jednej z fabryk Sony i spróbować odkryć, w jaki sposób produkuje się PS4. Co ciekawe, okazuje się, że Sony używa Xboxa 360 do produkcji PlayStation 4. Po prostu PS4 to ulepszony X360. Byłem mocno zdziwiony. Sony odwalało kawał roboty przez te wszystkie lata, żeby ukryć ten fakt przed wiadomością publiczną. Szkoda tylko, że w końcu wydobyłem ten przypadek na światło dzienne. Przepraszam was, Sony.

 

A oto i rzeczony poradnik:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam lamiaca wiadomosc! Otoz znalazlem wideoporadnik, jak zbudowac samemu PS4! Otoz jak sam autor pisze:

 

 

A oto i rzeczony poradnik:

 

Śmieszy cię to? Bo nas nie. Ten filmik jest od bardzo dawna w sieci.

Prima Aprilis to chyba nie w grudniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy cię to? Bo nas nie. Ten filmik jest od bardzo dawna w sieci.

Prima Aprilis to chyba nie w grudniu :P

natknalem sie na to przypadkiem. A chyba odrobina ironii nie zaszkodzi? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, instaluje sobie motyw na 20 lecie ps4 i wyskakuje mi blad.. Po błędzie zostają uszkodzone dane. Kod błędu to 80029566.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ... ... ... ... ... ...

Kod błędu wskazuje na to że próbujesz pobrać na PS3 motyw zaprojektowany na PS4.

Na pewno pobierasz to na PS4?


Kody błędów na PS4 są w innym formacie:

XX-12345-1

lub

X-12345-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ... ... ... ... ... ...

Kod błędu wskazuje na to że próbujesz pobrać na PS3 motyw zaprojektowany na PS4.

Na pewno pobierasz to na PS4?

Kody błędów na PS4 są w innym formacie:

XX-12345-1

lub

X-12345-1

 

oj przepraszam pomylilem tematy.. przepraszam, co w takiej sytuacji zrobic na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic.

Nie ma takiego motywu na PS3 według naszego sklepu. Wyżej d*py nie podskoczysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie dodac jakis wlasny avatar zamiast z tych co są, np. z pendriva ? zauwazylem ze niektorzy mają jakieś nietypowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×