Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Stabilność, na to właśnie czekałem, teraz mogę w spokoju konsolę uruchamiać.
Dobrze, że zapłaciłem za konsolę 2 kafle, bo jakbym za darmo dostał to bym się jeszcze wnerwił, że takie ujowe updaty dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie naprawili tego wyskakującego badziewia o nazwie "Odkryj". Niby można to odklikać, ale i tak po pewnym czasie, zaczyna wyskakiwać na nowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo dokładnie wlasnie miałem sie kloose pytać co to za tandeta wylatuje za każdym uruchomieniem konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba należę do wąskiego grona użytkowników, którym to nie wyskakuje.

Odczytałem każdy punkt na początku i potem już mi to nie wyskakiwało, pomimo tego że te punkty nadal tam wiszą.

Dziwne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyskakuje tylko po całkowitym wyłączeniu konsoli - dopóki korzystam z trybu czuwania to jest ok, pewnie w tym tkwi sekret. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyskakuje tylko po całkowitym wyłączeniu konsoli - dopóki korzystam z trybu czuwania to jest ok, pewnie w tym tkwi sekret. ;)

Na bank, mam to samo. Za każdym uruchomieniem konsoli się to pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stabilność, na to właśnie czekałem, teraz mogę w spokoju konsolę uruchamiać.

Dobrze, że zapłaciłem za konsolę 2 kafle, bo jakbym za darmo dostał to bym się jeszcze wnerwił, że takie ujowe updaty dają.

 

Kolezko ale nie lekcewaz stabilnosci.

 

Q3hbGRL.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta już na n4g widziałem tego gifa Gdyby nie stability to by ta konsola się wywrocila w miejscu i wybuchła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność doświadczyć wczoraj niesamowitej stabilności po łatce 2.51 i jestem dumny z tego, że całe rzesze programistów Sony pracują nad tym, żeby grało się lepiej.... i stabilniej..  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również doświadczyłem niesamowitej stabilności. Jak włączyłem konsolę i moim oczom ukazała się łatka 2.51, stwierdziłem że to może trochę potrwać , więc uderzyłem do lodówy po drugi browar. Po drugim piwku tak mi już się nic nie chciało że poległem na wyrku, jednym okiem łypiąc na studio Ligi Mistrzów, za chwilę przyszedł po mnie sen , taki stabilny :) . Dziękuję ci Sony !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuje włączyc ps4 wyswietla mi sie ładowanie pamieci masowej ps4, po czym łąduje sie do 22% i później wogóle. Wczesniej PS4 wyłaczyło sie kiedy grałem w fife. Ktos wie co z tym fantem zrobić? Sepi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyłączyć robienie zrzutów trofeów , zaśmieca mi tylko dysk , w opcjach share nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyłączyć w końcu to kur...stwo co się włącza za każdym razem, to ODKRYJ zasilanie czy coś tam, z 20 razu już zaglądałem do opcji zasilania, znam to na pamięć a tamto dalej mi wyskakuje żebym odkrył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tym błędem co jest w powiadomieniach w wysłanych plikach na dysk internetowy, że niby nie można przesłać zawartości ? czemu nie można jak miejsce mam, jest jakieś rozwiązanie tego problemu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń przeczytane powiadomienia na konsoli. ;)

 

...i nie pytaj co ma piernik do wiatraka.

 

Po prostu usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z Pobranych i Wysłanych też?

Bo to głównie to zapycha kolejkę i wtedy wysyłanie nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie save czasem w chmurze? Genialne tłumaczenie daje o sobie znać... Chociaż Imprezy i tak nic nie przebije XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pozycja to save gry na dysk internetowy, 2 pierwsze nie wiem, jak wejdę to mam po prostu listę wszystkich zapisanych stanów gier.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×