Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Vita takze moze służyć jako ekran.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was, być może nie ten dział, pytanie prawdopodobnie może się okazać bardzo głupie. Ale ok z racji tego, że moja praca polega na jeżdżeniu, czasu na granie mam mało a tytułów do ogrania pełno. Zastanawia mnie czy istnieją jakieś przenośne ekrany LCD, które można by podpiąć pod ps4 aby zasilanie było czerpane z konsoli. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Widziałem te przenośne modele ps4 i xboxa z ekranami, zamykane jak laptop ale wywalenie 1000$ mnie nie urządza. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to pisać na pw albo odpowiadać tu jak nie uznacie tego za offtop.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jak pracujesz to pewnie masz ze sobą lapa.

Jest program, który pozwala streamować obraz na kompa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham tego gościa:

 

Ja nie potrzebuje uruchamiać gier z iXa. Wystarczy mi to co ogrywam co miesiąc z Plusa...... :whistling:  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUSA -00050

CUSA-02010

 

Kod się nie zgadza. Inna wersja gry. 

Nic nie poradzisz. Zaczynasz od zera albo szukasz gry z kodem CUSA -00050.

Podobnie było z Diablo bo wersja polska miała swój osobny kod od wersji EU i dawali zły kod DLC (do EU Zamiast do PL) w pudełku - trzeba było wysyłać maila do Blizzarda ;)

Sony i ta ich blokada regionalna. 

czyli jak gralem w polska wersje to teraz musze zdobyć polska plyte zeby mi wczytalo w fallowing stary zapis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie ID gry i porównaj.

Działa to tak nie zmiennie od początków PS3 ;)

Save jest przypisany do ID gracza oraz ID gry. Jak jedno albo drugie się nie zgadza to gra nie rozpozna Save :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pracujesz to pewnie masz ze sobą lapa.

Jest program, który pozwala streamować obraz na kompa

Mógłbyś przybliżyć temat?

 

Vita takze moze służyć jako ekran.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

Vitę mam, tylko jak to wszystko skonfigurować nie mając wcześniej podpiętej konsoli pod tv? 

tzn, żeby byla jasność mam tylko vite i ps4, żadnych innych telewizorow itd. Mogę to skonfigurować aby działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec tv choc na chwilę i ps4 chyba musi smigac w tej samej sieci wi fi ale to mozna ogarnac prosto ;) vite trzeba sparowac z ps4. Sprobuj jeszcze odpalic na vitce remote play.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przybliżyć temat?

Vitę mam, tylko jak to wszystko skonfigurować nie mając wcześniej podpiętej konsoli pod tv?

tzn, żeby byla jasność mam tylko vite i ps4, żadnych innych telewizorow itd. Mogę to skonfigurować aby działało?

Poczytaj o Remote Play PC.

Ja się tym nie bawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie ID gry i porównaj.

Działa to tak nie zmiennie od początków PS3 ;)

Save jest przypisany do ID gracza oraz ID gry. Jak jedno albo drugie się nie zgadza to gra nie rozpozna Save :P

dzieki a gdzie sprawdzić ID gry której juz nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save z PS4 wygląda następująco:

litera_dysku\PS4\kod_ID_gracza_profilu_Gracza\ID_Gry\pliki z save

Na przykład:

F:\PS4\SAVEDATA\1abc3363ca123456\CUSA00006\

Na przykład zrzucając Save na Pendrive.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące plusa miesięcznego. NA aukcji sa kody za 17 zł na miesiąc. Chodzi o to czy na miesięczny kod będzie coś potrzebne z kartą kredytową bo pamiętam że na pstore to wymaga karty kredytowej czy debetowej jesli chce się kupic 1 mięsieczny abonament. Czy z aukcji przychodzi mi tylko kod który wklepuję i działa to na tej samej zasadzie co 3 miesięczny i roczny czy jednak nawet jak z aukcji dostanę kod to w pstore będzie mnie znowu coś pytać o kartę kredytową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz kod, to wystarczy tylko wpisać w PSStore. Chyba, że nie dostaniesz kodu tylko dane do konta z miesięcznym PS+.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nigdy nie widziałem normalnych kodów na plusa miesięcznego na Allegro. Chciałbym zobaczyć wypowiedź kogoś, kto faktycznie kupił coś na takiej aukcji za te 16 - 17 złotych i dostał jeden 12-znakowy kod na 30 dni plusa. To co jest na Allegro to są konta, a nie kody. Typową praktyką jest wysyłanie kupującemu dwóch kont, na których są aktywne triale na 14 dni. Czasami konto ma kilka dni aktywowanego plusa i dla Ciebie jest mniej, ale jak zgłosisz się do sprzedającego, to ten z przyjemnością dośle dane do jeszcze jednego nowo założonego konta z trialem, żeby Ci wyrównać i żebyś wiedział jaka u Janusza dobra obsługa jest.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dostaniesz kod, to wystarczy tylko wpisać w PSStore. Chyba, że nie dostaniesz kodu tylko dane do konta z miesięcznym PS+.

Wysłane z X Tetki

Aha dzięki. Tylko że własnie na żadnej aukcji nie pisze czy przychodzi kod. Nawet na 3 miesięcznym i rocznym. Dlatego mniemam że we wszystkich chodzi o kod. Pytałem o to bo na ps store przy miesięcznym ci idioci z sony chcą podpięcia pod kartę kretydową zamiast to zrobić po ludzku tak jak jest z 3 miesięcznym i rocznym. No nic będę musiał zaryzykować i zamówić i się przekonać czy przyjdzie kod czy dane do konta innego na miesiąc. Dziękuję za szybką odpowiedz i pomoc.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok to wszystko sa triale. więc wziąłem tego 14 dniowego za 1.30 zł żeby sprawdzić jak to działa. I wszystko jest ok dostałem dane do konta i hasło ale mam pytanko. Bo muszę aktywować to konto jako podstawowe na moim ps4. O co z tym chodzi? I teraz pytanie czy jak minie te 14 dni to mam dezaktywować to konto i dopiero usunąć? i znowu na swoim ustawić jako podstawowe? Mógłby ktoś obyty to objaśnić bo przyznam że ta jedna rzecz nie daje mi spokoju. 

 

edit:

W chwili obecnej wygląda to tak że mogę przełączyć się na swoje konto i grac online ale niema plusa przy moim koncie tylko przy tym które mi wysłano. Mnie tylko chodzi o tą aktywację i dezaktywację. Jakbym mógł prosić co należy zrobić po 14 dniach i jak usunąć te konto i zdezaktywować to żeby wszytko było ok. Czy mogę zrobić tak że jak ten plus wygaśnie to po prostu tylko usunąć to konto  uzytkownika które mi podano i wszytko będzie ok?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to wszystko sa triale. więc wziąłem tego 14 dniowego za 1.30 zł żeby sprawdzić jak to działa. I wszystko jest ok dostałem dane do konta i hasło ale mam pytanko. Bo muszę aktywować to konto jako podstawowe na moim ps4. O co z tym chodzi? I teraz pytanie czy jak minie te 14 dni to mam dezaktywować to konto i dopiero usunąć? i znowu na swoim ustawić jako podstawowe? Mógłby ktoś obyty to objaśnić bo przyznam że ta jedna rzecz nie daje mi spokoju. 

 

edit:

W chwili obecnej wygląda to tak że mogę przełączyć się na swoje konto i grac online ale niema plusa przy moim koncie tylko przy tym które mi wysłano. Mnie tylko chodzi o tą aktywację i dezaktywację. Jakbym mógł prosić co należy zrobić po 14 dniach i jak usunąć te konto i zdezaktywować to żeby wszytko było ok. Czy mogę zrobić tak że jak ten plus wygaśnie to po prostu tylko usunąć to konto  uzytkownika które mi podano i wszytko będzie ok?

Wszystko masz w pierwszym poście tematu konta/profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfony SONY z serii Z moga robic jako wyswietlacz konsoli ;)

Każdy telefon z androidem 4.2+ może robić za taki ekran. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, za dwa tygodnie kończy mi się Plus, czy przedłużać go już teraz czy poczekać aż mi wygaśnie? Czy są tego jakieś plusy/minusy? Coś stracę? Kiedyś obiło mi się o uszy że jak się nie przedłuży od razu to w ramach zachęty dają jeden miesiąc za darmo. Moja cebula bardzo pazerna jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zachęty dają 48 godz.

przynajmniej tak miał mój kolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z was spadki animacji w Bloodborne w Yarghul? Zauważyłem ze ostatnio mam spadki a żadnej aktualizacji chyba nie było. Ostatnio padł mi prąd 3 razy pod rząd w ciągu paru minut i za każdym razem playstation chodził mogło to wpłynąć na jakieś podzespoły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, za dwa tygodnie kończy mi się Plus, czy przedłużać go już teraz czy poczekać aż mi wygaśnie? Czy są tego jakieś plusy/minusy? Coś stracę? Kiedyś obiło mi się o uszy że jak się nie przedłuży od razu to w ramach zachęty dają jeden miesiąc za darmo. Moja cebula bardzo pazerna jest ;)

 

Sony ma roznie nie ma reguly, w zeszlym roku moj kumpel sie na PS+ obrazil, i prawie 2 miesiace nie przedluzal, ale kupil cos do grania po sieci i zakupil plusa, tego samego dnia jeszcze dostal kod na 2 dodatkowe miesiace ale juz bylo po ptokach.

Nie wiem jak jest z grami bo niby nie ma gwarancji ze do wszystkich dostaniesz dostep jak ma sie przerwe (a przynajmniej pamietam ze chyba taki zapis byl w regulaminie). 

Jesli jestes mega pazerny to wiesz co mozesz robic :) (ale tutaj sie o tym glosno nie mowi :P bo to niemoralne). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o dwutygodniowych kontach , o których się nie mówi? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×