Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

(mój blok jak narazie tylko vectra obsługuje)

 

 

 

No to rzeczywiście możesz przebierać. 

 

Popróbuj z mobilnymi. Jeśli masz dobry zasięg to nie będzie problemu i nie będziesz się bawić z konfiguracją NATU. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

W tej chwili mam internet osiedlowy 10 mb/s. Gry ściągają się z prędkością 1,2 mb/s co mi wystarcza i co najważniejsze w żadnych grach nie mam lagów, a jeśli już występują to bardzo rzadko mimo tego że nawet temat COD'a ma już dopise "lagi" czego ja nie doświadczam (nie wiem może nie widze) i zapewne bym go nie zmieniał gdybym nie musiał kupoić telewizji (z bajkami dla syna...) zatem do rzeczy... Za sam internet (który nie jest demonem prędkości) płacę 50 zł i to jest dużo jak za sam internet... Zastanawiam się nad Vectrą która oferuje telewizje 120 programów + internet 100 mb/s za 79zł. I tu nasuwa się moje pytanie... jaki Wy macie/polecacie internet...internet stabilny pod PS4. To że gra będzie się ściągać 10 x szybciej to już małe piwo, chodzi mi bardziej o stabilność, niezawodność, funkcjonalność podczas grania online. Możecie coś polecić ??  Komentarze typu ( Ty masz 10 mb/s a vectra 100mb/s to pomyśl logicznie co lepsze) są zbędne... bo kiedy ja miałem internet 4mb/s i w każdej grze mały ping to wtedy neostrada miała bodajże strzelam 20mb/s a z grą były same problemy, pingi po 200 itp etc. dlatego pytam.

(mój blok jak narazie tylko vectra obsługuje)

 

Dzięki wielkie

Wez Vectre, masz 2 tygodnie na rezygnacje takze mozesz stestowac czy ci pasuje. Dodatkowo dostajesz plusa na 2 lata jako bonus. Poza tym Jest temat - Dostawcy internetu. Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak bany1987 polecam vectre, chociaż kilka lat wstecz to była padaka.

od 2 lat jest naprawdę dobrze.

pamiętaj żeby konsultanta zapytać o internet dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośnik na padzie można sciszyc?

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak bany1987 polecam vectre, chociaż kilka lat wstecz to była padaka.

od 2 lat jest naprawdę dobrze.

pamiętaj żeby konsultanta zapytać o internet dla graczy.

o internet dla graczy ? co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile taki internet dla graczy kosztuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

59zl\miesiac bez tv nie uwzgledniajac promocji czasowych

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co maja vectre- nie macie problemu z shareplay? Kumpel ma vectre i nie moze mi zszerować ekranu gry, niby test pokazuje "dobra" a przy próbie połączenia jest lipa, że niby net za słaby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież polecam Vectrę. Mam od ponad roku 100Mb + jakiś najmniejszy pakiet telewizji i płacę 49zł. Internet jest stabilny, ale u mnie około północy prawie codziennie łapie zawiechy. Tylko restart routera pomaga. A tak cały czas działa bez najmniejszych zarzutów. Kablem ethernet podłączonym do komputera speedtest pokazał 98Mb / 12Mb. Wiec te 100Mb to nie ściema. Niestety konsola idealna nie jest, gdyż podłączony internet po przez kabel w teście pokazuje 67Mb / 9Mb.

Tapnięte dłutem do kamienia

Drk2, próbowałem sharować grę bratu, ale niestety wywala błąd. Natomiast myśle że problem leży po jego stronie bo ma bardzo słaby internet (10Mb i to od Orange). Jesli ktoś chce spróbować, to mogę dzisiaj późnym wieczorem/ nocą zrobić z kimś test SharePlay :)

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja podejrzewam, że problem może być po stronie vectry, niby wystarcza 2 Mb uploadu, on ma 6, test przechodzi ale się nie łączy. Po mojej stronie jest na pewno ok, mam 70 wysyłania i jemu szeruje normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to około północy możemy spróbować :)

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wyśle zaproszenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie czasem problem z trybem spoczynek, dziś np nie mogłem uruchomić ps4 wieczorem włączyłem ten tryb rano próbuje a tu nie idzie. Pasek miga na pomarańczowo i tyle. Jedyny sposób na uruchomienie to odłączenie od prądu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był na starym sofcie. Nie mam od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was, być może nie ten dział, pytanie prawdopodobnie może się okazać bardzo głupie. Ale ok z racji tego, że moja praca polega na jeżdżeniu, czasu na granie mam mało a tytułów do ogrania pełno. Zastanawia mnie czy istnieją jakieś przenośne ekrany LCD, które można by podpiąć pod ps4 aby zasilanie było czerpane z konsoli. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Widziałem te przenośne modele ps4 i xboxa z ekranami, zamykane jak laptop ale wywalenie 1000$ mnie nie urządza. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to pisać na pw albo odpowiadać tu jak nie uznacie tego za offtop.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

 

Jakiś czas temu zadałem takie pytanie, otrzymałem kilka odpowiedzi. Piszę o tym bo może ktoś ma podobny problem. Udało mi się wyszukać taki ekran http://www.amazon.de/GAEMS-Performance-Portable-Lieferumfang-inbegriffen/dp/B00P45U628/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1455963716&sr=8-1&keywords=gaemskupiłem i jestem bardzo zadowolony sprzęt leciutki, zasilany jest z usb ps4, zajmuje mało miejsca i działa bardzo dobrze, ma 15". W końcu mogę sobie pozwolić, żeby zgłębić Wiedźmina. Urządzenie nazywa się GAEMS model M155, są jeszcze inne większe modele, bardziej wypasione z walizeczkami w zestawie itd ale cene wówczas odpowiednio rośnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vectra sprawdzona dzisiaj razem z drk2. Wszystko działa wyśmienicie, grafika oraz rozdzielczość nie została obniżona, rozgrywka była płynna. Wiec jesli ktoś stoi przed wyborem Vectry, to możecie śmiało brać. Nie ma żadnych problemów w pobieraniu, stabilności oraz w sharowaniu.

Tapnięte dłutem do kamienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdziwiło mnie, że było full hd,  myślałem że shareplay ma ograniczenie do 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w którejś aktualizacji zwiększyli rozdzielczość.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spis marcowych premier na PS4 i Xone z podziałem na Exy i multiplatformy

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1188293

 

Z ciekawszych rzeczy to na pewno Dywizja i Hitman do tego jestem mile zaskoczony bo Kholat będzie miało premierę na PS4 o czym totalnie nie wiedziałem, ogólnie mega dobry miesiąc na jednej i drugiej konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, dla mnie to biedny ten miesiąc w gry. Może to i dobrze, zaoszczędzi się trochę

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was ostatnimi czasy grając w coda zaobserwowałem że mam problem z opóźnieniem rozgrywki dlaczego, miałem ostatnio taka sytuację że położyłem się za elementem i gdy już wstawałem nie widząc przeciwnika leżałem na deskach, gdy oglądałem powtórkę z przeciwnika kamery ewidentnie widać że już stałem, albo gdy oddaje serię strzałów widać że dostaje 3,4 pociski a tu psikus powtórka pokazuje że tylko został oddany jeden strzał, dlaczego tak jest gdzie szukać przyczyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia i lagi to w codzie norma =) A tak serio to w innych grach sieciowych też masz tego typu problem czy tylko w codzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram też w bfa tam tego nie odczuwam może dlatego że nie ma powtórek?, aczykolwiek też czasami mam wrażenie gdy oglądam innych wszystko fajnie kilka kulek i goście leżą a ja musze pół magazynku zużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×