Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dojdą nowe opcje (filmy, inne cuda) to S. będzie miało pretekst, żeby podnieść cenę abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie gdyby dawali zniżki na jakieś produkty ps lub ogólnie sony albo zniżki na abo za serwisy streamingowe to nie byłoby takie złe  :)

Na pewno lepiej niż jakby dawali darmowe filmy bo znając Sony  byłyby to prawdziwe crapiszcza  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się okaże że ze zniżek na produkty Sony będziemy mogli korzystać tylko w Salonach Sony w których ceny ich sprzętu są tak atrakcyjne jak gier w empiku ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się okaże że ze zniżek na produkty Sony będziemy mogli korzystać tylko w Salonach Sony w których ceny ich sprzętu są tak atrakcyjne jak gier w empiku ;)

 

Albo dadzą zniżki do empiku   ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby zabawnie jakby wygrały filmy i okazałoby się że w Polsce nie będą dostępne :biggrin:

No a coś takiego jak turnieje z nagrodami dla subskrybentów to powinno już być od dawna, jak już się usługa rozkręciła na ps3, a nie że proponują to jako rozszerzenie oferty. Błagam, pewnie jeszcze podnieśliby abo o parę złoty żeby na te turnieje mogli postawić "nowe super serwery".

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zniżkami na abonamenty typu netflix, spotify itp. Bo to jedyna rzeczywista usługa z której skorzystamy. A nie jakieś filmy..

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wszystko ma zostać w cenie obecnego abonamentu to niech dają co tam chcą. Chociaż rzeczywiście na rzecz tego wszystkiego wolałbym konkretną grę AAA zamiast tych indorów.

Zobaczy się jeszcze jakie to filmy będą, stawiam że Spider-Man będzie chyba jako pierwszy, bo nawet do płatków ten film wciskali już chyba.

 

Jestem również ciekaw jak ma wyglądać zniżka na akcesoria w naszym pięknym kraju. Wchodzę do MM i mówię, że mam paszport PSPlus, prośże mnie tu dawać 50% taniej wszystko?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz 5% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej, która jest o 15% wyższa od ceny za którą można faktycznie kupić dany produkt...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he...darmowe filmy w każdym miesiącu jak takie same wartościowe jak gry, to już biegnę po popcorn   :)

 

Obawiam sie ze moze to wejsc zamiast :P

 

Jak dojdą nowe opcje (filmy, inne cuda) to S. będzie miało pretekst, żeby podnieść cenę abonamentu.

 

Tez calkiem mozliwe. 

 

Jeśli to wszystko ma zostać w cenie obecnego abonamentu to niech dają co tam chcą. Chociaż rzeczywiście na rzecz tego wszystkiego wolałbym konkretną grę AAA zamiast tych indorów.

Zobaczy się jeszcze jakie to filmy będą, stawiam że Spider-Man będzie chyba jako pierwszy, bo nawet do płatków ten film wciskali już chyba.

 

Jestem również ciekaw jak ma wyglądać zniżka na akcesoria w naszym pięknym kraju. Wchodzę do MM i mówię, że mam paszport PSPlus, prośże mnie tu dawać 50% taniej wszystko?

 

Pelna zgoda lepsze gry, i szczerze jak dla mnie nie musi to byc poziom PS+ dla PS3 z 2013r, ale choc jakas AAA raz na kwartal. Plus indyki ktore nie strasza pixeloza (z mila checia np ogram Trine2 ktore bylo w plusie na PS4). 

 

Obawiam sie ze czesc z ofert moze wejsc zamiast gier lub zredukowac ich ilosc. 

 

znizki zakladam ze beda obowiazywaly tylko u autoryzowanych partnerow (MM zdaje sie do takich nalezy) i pewnie bedzie to jakis kodzik na 5-10%, i obawiam sie ze dziwnym trafem w czasie jak owy kod bedzie obowiazywal to ceny sprzetu beda wyzsze w owych sklepach i calosc bedzie mozna o kant pupy rozbic. 

 

Jedyne co ewentualnie bym moze rozwazyl to znizki na netflix, spotify, hbo nordic - sam zreszta taka opcje jako ostania propozycje zasugerowalem w poprzedniej ankiecie ktora dostalem. (na pierwszej pozycji z capsem wpisalem lepsze gry ;) )

Ale tutaj tez obawiam sie ze znizki beda symboliczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche z dupy pytanie

czy jest mozliwe aby sprzedawcy foliowali uzywane gry i sprzedawali jako nówki? na owłosienie mojej mamy, wiele gier już gier kupiłem wysyłkowo(ultima, games4you) i normalnie w sklepach typu saturn itd ale po tym co otrzymałem od pewnego sprzedawcy od allegro mam pewne watpliwosci

Gośc niby legalnie zarejestrowany sklep ponad 22 tysiace pozytywow a na paczke z gra czekalem 4 dni i gdy dzisiaj ją otrzymalem odrazu wiedzialem ze cos jest nie halo gra niby ładnie zafoliowana ale na pierwszy rzut oka juz mi okladka nie pasuje jakos dziwnie pomięta , książeczka to samo i brak takiego specyficznego zapachu nowosci po otwarciu pudelka ( ludzie ktorzy kupuja nowe gry wiem o czym mowie) no i zapomnialem dodac o plytce ktora tez male ryski ma

Po tym co dzisiaj otrzymalem zrazilem sie do zamawiania gier na allegro .. moj pierwszy i ostatni raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tylko używane kupuje, wyjątki to GTA np. Gry które są warte swojej ceny i nie wychodzą co roku.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiadając na pytanie to tak, zafoliowanie gry to żaden problem o ile ma się odpowiedni sprzęt.

 

Ed: Z tym, że oryginalnie gry na PS4 są chyba pakowane w folię z odpowiednim znaczkami, także można to wyłapać.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawa jest jasna. Gier AAA nie będą dawać.

Spokojnie, do gier AAA mamy Golda+EA w cenie ~200zł / rok :D

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche z dupy pytanie

czy jest mozliwe aby sprzedawcy foliowali uzywane gry i sprzedawali jako nówki? na owłosienie mojej mamy, wiele gier już gier kupiłem wysyłkowo(ultima, games4you) i normalnie w sklepach typu saturn itd ale po tym co otrzymałem od pewnego sprzedawcy od allegro mam pewne watpliwosci

Gośc niby legalnie zarejestrowany sklep ponad 22 tysiace pozytywow a na paczke z gra czekalem 4 dni i gdy dzisiaj ją otrzymalem odrazu wiedzialem ze cos jest nie halo gra niby ładnie zafoliowana ale na pierwszy rzut oka juz mi okladka nie pasuje jakos dziwnie pomięta , książeczka to samo i brak takiego specyficznego zapachu nowosci po otwarciu pudelka ( ludzie ktorzy kupuja nowe gry wiem o czym mowie) no i zapomnialem dodac o plytce ktora tez male ryski ma

Po tym co dzisiaj otrzymalem zrazilem sie do zamawiania gier na allegro .. moj pierwszy i ostatni raz

 

wtf ? haha

ktos edytowal mojego posta ? w zyciu tak nie napisalem  :blink:  :laugh:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że nie masz warna za to co było oryginalnie tylko jakiś przyjazny mod to zmienił.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw wlasnie odebralem z paczkomatu druga gre od tego sprzedawcy na allegro tyle ze wyslana ponoc od oficjalnego dostawcy poniewaz nie wyrobili sie z dostawa do sklepu wiec wyslali bezposrednio do mojego paczkomatu ( conajmniej dziwne ale takie info otrzymalem na maila ) i co sie ukazalo moim oczom alien isolation edycja nostradomo ladnie zafoliowana tylko ze folia jest calkiem innej grubosci i nie ma nigdzie znaczka ps4 ..pierwszy raz gre w tak dziwnej folli otrzymalem .Pierwsza gra ktora otrzymalem srodziemie mordoru niby ta folie z znaczkiem miala ale tez pachnialo uzywka

dla przestrogi dla innych osob podaje link do allegro kolesia od ktorego zamawialem i od dostawcy od ktorego ponoc sie zaopatruja

 

http://www.3kropki.pl/

http://allegro.pl/my_page.php?uid=2814480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że w opisie jego aukcji często  jest "Nówka" a w kategorii "Używane" więc może się pomyliłeś a gość sobie foliuje wysyłane gry od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@flahu kup sobie jakiś podręcznik dla początkujących z ortografii. Tego, nawet po edycji przez moda, czytać się nie da. Ani przecinków, ani kropek. Nie wiem gdzie zaczyna się zdanie, ani gdzie kończy.

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@flahu kup sobie jakiś podręcznik dla początkujących z ortografii. Tego, nawet po edycji przez moda, czytać się nie da. Ani przecinków, ani kropek. Nie wiem gdzie zaczyna się zdanie, ani gdzie kończy.

Tapnięte dłutem do kamienia

 

Przepraszam pisałem to wszystko na szybko w wyniku mojej frustracji .

 

@Sephi

http://allegro.pl/show_item.php?item=5460796430

http://allegro.pl/show_item.php?item=5658158150

 

Oto obydwie aukcje . Chyba ciężko jest określić teraz w jakiej kategorii znajdowały się powyższe gry .  Ostatnia podkategoria to gry akcji i nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pisałem to wszystko na szybko w wyniku mojej frustracji .

 

@Sephi

http://allegro.pl/show_item.php?item=5460796430

http://allegro.pl/show_item.php?item=5658158150

 

Oto obydwie aukcje . Chyba ciężko jest określić teraz w jakiej kategorii znajdowały się powyższe gry .  Ostatnia podkategoria to gry akcji i nic więcej

Moim zdaniem jak ktos pisze, ze produkt jest nowy to znaczy nowy i taki powinien byc. A jak ktos pod etykieta nowej gry sprzedaje używkę to jest po prostu oszustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszasz sprawę do allegro i po sprawie, oni się zajmą resztą. Robisz fotki zaraz po otwarciu, itd.

Skoro nowy i w dodatku folia to taki ma być. To, że cwaniaki mają sposoby na odfoliowanie i zafoliowanie ponownie to wiadomo od dawna, nie sądziłem że pójdzie to na allegro.

Za niedługo w folię aluminiową będą pakować i powiedzą, że przecież jest w folii... Polsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z grą na xone, gra niby nówka w foli, a po otwarciu płyta miała ślady palców, jak zadzwoniłem gość był zdziwiony, bo mówił że grę ma od dystrybutora i jak chce, to mogę mu odesłać i odda kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,


mam mały problem z Wiedźminem i dodatkiem Serce z Kamienia.


 


Właśnie skończyłem główną linię fabularną - jestem zachwycony... dodatkowo po przeczytanych recenzjach nie trzeba było mnie namawiać na zakup dodatku... i tutaj walnąłem gafę... pytani czy jest na to jakieś rozwiązanie... otóż:


 


mam kilka kont na PSN, na jednym był zakupiony wiedźmin- podstawa, zamiast na tym koncie dokupić dodatek to przez przypadek byłem zalogowany na innym i tam też doszło do zakupu.


Czyli na jednym koncie mam Wiedźmina na drugim Serce z Kamienia, oba konta są jąko podstawowe... gre przechodziłem na tym koncie gdzie teraz jest serce z kamienia.


 


Liczyłem że się uda połączyć w ten sposób podstawkę i dodatek... ale póki co na koncie gdzie jest dodatek cały czas widnieje W oczekiwaniu na instalacje...


 


Co mogę zrobić z takim fantem?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz.

Wygląda na to że dodatek jest do innej wersji gry (inny region).

Sony od lat prowadzi dziwną politykę ścisłej regionalizaji i fragmentacji swoich gier.

Przyznaj się - gra jest z UK/US a dodatek kupiłeś na koncie PL (albo coś w ten deseń)? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×