Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli możliwa opcja że do końca roku sony wypuszcza slimke, neo i vr.. Nie przypominam sobie żeby coś kiedyś takiego się pojawiło w tym samym czasie. Jest jedna odpowiedz na to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest jeszcze mniejszy. To chyba nie za dobrze? Osobiście obecny mi pasował, ale wiele osób skarżyło się na niewielkie rozmiary. No to postanowili go jeszcze bardziej skurczyć? :) Kobieca logika pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kill napisał:

Czyli jest jeszcze mniejszy. To chyba nie za dobrze? Osobiście obecny mi pasował, ale wiele osób skarżyło się na niewielkie rozmiary. No to postanowili go jeszcze bardziej skurczyć? :) Kobieca logika pełną gębą.

Skąd wytrzasnałęś info, że jest jeszcze mniejszy? Na filmiku było tylko o tej dodatkowej lampce na touchpadzie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaka jest kultura pracy tego slima :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kloose napisał:

Skąd wytrzasnałęś info, że jest jeszcze mniejszy? Na filmiku było tylko o tej dodatkowej lampce na touchpadzie... 

 

Toć to gołym okiem było widać. Ale może faktycznie, poczekajmy na oficjalne porównanie, bo oczy już nie te :24_stuck_out_tongue:

Wydawał się taki drobniutki, jak zabaweczka jakaś. Ale pewnie złudzenie, bo się przyzwyczaiłem do tego kolosa z X'a (którym nota bene cioram ostatnio tylko na PC). Wcale nie uważam go za wygodniejszego, żeby zaraz ktoś mi się do gardła nie rzucił...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale slim nie wygląda to dobrze. Popatrzmy samemu na listę zmian:

Xbox One S:
- zmniejszona wielkość konsoli
- dodano nowy napęd BluRay 4K UHD
- dodano HDMI 2.0 z obsługą 4K zamiast HDMI 1.4
- dodano obsługę telewizorów HDR 10bit w grach oraz filmach
- dodano skalowanie gier do 4K
- dodano możliwość sterowania innymi urządzeniami bez potrzeby Kinecta (rzutnik podczerwieni)
- zwiększono wydajność w grach o 5-10% jako bonus

PS4 Slim
- zmniejszono konsolę
- usunięto wyjście optyczne audio

Eurogamer już potwierdził że konsola jest prawdziwa. Digital Foundry spotkało się z osobą którą ją kupiła. Czyli realnie nie ma szans na obsługę multimediów 4K na PS4 Slim. Oby było to w Neo bo inaczej będzie to dziwne jak okaże się że konsola Sony nie obsługuje 4K oraz HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy, bardzo dokładny filmik z unboxingu Slimki.

http://www.pssite.com/news/51831/ps4-slim-dostanie-lekko-zmienionego-dualshocka-4.html

 

Faktycznie DS4 nie różni się wielkością. Ulubione światełko wszystkich graczy prześwituje teraz przez touchpada żebyśmy nigdy nie zapomnieli którym jesteśmy graczem na kanapie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Toć to gołym okiem było widać. Ale może faktycznie, poczekajmy na oficjalne porównanie, bo oczy już nie te :24_stuck_out_tongue:

Wydawał się taki drobniutki, jak zabaweczka jakaś. Ale pewnie złudzenie, bo się przyzwyczaiłem do tego kolosa z X'a

03f707cf18f2ac81a1ed7dbb0af8bf1f.jpg

No pad od xo rzeczywiście taki wielki, chyba faktycznie masz coś z oczami :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam oba regularnie i w sumie ten od xo trochę wygodniejszy ale na ds4 też nie mogę narzekać - no chyba że na baterię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, darkowal710 napisał:

- usunięto wyjście optyczne audio

Genialne. Jakbym kupił ten szajs to moje głośniki idą w p.izdu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poniższym filmie można zobaczyć proces uruchamiania PlayStation 4 Slim oraz ekran startowy. Niestety, w bardzo kiepskiej, rozmytej jakości.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest nowy, bardzo dokładny filmik z unboxingu Slimki.

http://www.pssite.com/news/51831/ps4-slim-dostanie-lekko-zmienionego-dualshocka-4.html

 

Faktycznie DS4 nie różni się wielkością. Ulubione światełko wszystkich graczy prześwituje teraz przez touchpada żebyśmy nigdy nie zapomnieli którym jesteśmy graczem na kanapie :1_grinning:

To chyba ułatwienie dla grubych, żeby nie musieli za bardzo nadwyrężać nadgarstków obracając pada. Jest tyle innych rzeczy które można w nim poprawić (bateria, gałki, gumki pod trigerami, folia pod krzyżakiem), a Ci się srają z jakimś światełkiem, które większość graczy by całkowicie wyłączyła...

Genialne. Jakbym kupił ten szajs to moje głośniki idą w p.izdu. 

Konwerter HDMI > optyk, majątku nie kosztuję...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poniższym filmie można zobaczyć proces uruchamiania PlayStation 4 Slim oraz ekran startowy. Niestety, w bardzo kiepskiej, rozmytej jakości.

 

 

No widać, jest to dokładnie to samo co w zwykłej wersji ps4. Film potwierdza tyko że konsola naprawdę działa a nie jest produktem drukarki 3d :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do Ps4 podepnę każdą klawiature?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo optyczne jest na tyle drogie, że musieli z niego rezygnować? Mogli postarać się też o dodatkowe porty USB z tyłu na akcesoria np. słuchawki.

@Whizzer Moja tania klawiatura E5 działa do pisania

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JacaC8 napisał:

 

Gniazdo optyczne jest na tyle drogie, że musieli z niego rezygnować? Mogli postarać się też o dodatkowe porty USB z tyłu na akcesoria np. słuchawki.

@Whizzer Moja tania klawiatura E5 działa do pisania

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Nie będzie? Super :38_worried: Nic lepiej zawsze gorzej. ja już tego nie rozumiem. Konsole mam podpiętą do amplitunera właśnie kablem optycznym. Przy nowej nie ma takiej możliwości? To są gów..ane oszczędności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedo hadeery, teraflopy ale bez dźwięku.

Kąsola służy do grania a nie słuchania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem slima , dostane go dzis jak by ktoś miał jakieś pytania , pisac

Napisz jak z kulturą pracy, jak wygląda sprawa z padem, czy są użyte jakieś inne materiały itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz proszę o kulturze pracy...To mnie najbardziej interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×