Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Są różnice, ale tylko i wyłącznie przy tytułach, które dostały specjalne łaty. W innym wypadku gry wydane przed premierą konsoli i bez łaty będą działać identycznie jak na PS4. Niestety nie ma co liczyć na to, że GTA 5, czy Wiesiek nagle będzie śmigać w 60 klatkach. bo patcha nie dostały i bardzo prawdopodobne, że nie dostaną go nigdy.

 

Każdy przyszły tytuł, który wyjdzie po premierze PS4 PRO ma mieć wsparcie. Jak będzie, zobaczymy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tym pro gry chodzą płynniej i jest ten obraz lepszy troszkę (mowa o full hd) czy w zasadzie małe różnice są względem zwykłej i mając full HD lepiej sobie darować ?

Ja mam TV 32cale FHD i taki BF1 na Pro to niebo, a ziemia w porownaniu do BF1 na Xbox One

To samo COD IW, czy TF2 na Pro robi wrazenie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

 

 

 

 

Ja mam TV 32cale FHD i taki BF1 na Pro to niebo, a ziemia w porownaniu do BF1 na Xbox One

 

To samo COD IW, czy TF2 na Pro robi wrazenie

No właśnie ale bardziej chodzi mi między ps4 a pro a nie xboxem  bo na xboxie  to w ogóle 720p bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie czemu np w WD2 są spadki gdzie na normalnej nie ma itp .  na YT polscy youtuberzy tez cicho siedzą nie ma jakiś porównań recenzji  itp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Banan91PL napisał:

Martwi mnie czemu np w WD2 są spadki gdzie na normalnej nie ma itp .  na YT polscy youtuberzy tez cicho siedzą nie ma jakiś porównań recenzji  itp 

Cicho siedzą bo ich zadaniem jest  promowanie ps4 pro za to biorą kasę, a tam jakieś spadki kij z tym grafa się liczy teraz to tylko grafa na wypasie a ze w 15 fps śmigaj olać to. Tyle gier nie dostało żadnego pacza że na ps4 można spokojnie dalej pykać, np ja sobie gram w doom platynke robie,  dalej dark souls 3, resident evil 4 bioshock collection. ten tego do pro  mi się nie śpieszy bo mam w co grać i jest fajnie jestem amatorem nie profesjonalista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest następujący. W_D2 na PS4 PRO w 1800p traci klatki dokładnie tak samo jak odpalona na tej samej konsoli, ale w rozdzielczości FHD. Wniosek jest bardzo prosty. Konsola cały czas skaluje obraz z z 1800p do 1080p - ale płynność pozostaje na tym samym poziomie co w 1800p. TO JEST NIEPOROZUMIENIE :30vm3cw:

 

Obawiam się jedynie, że może być tak, że wszystkie gry odpalone na PS4 PRO będą skalowane do FHD i tym samym nie spowoduje to żadnego wzrostu wydajności na TV FHD.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w Bf1 w 64 osoby na zwykłym ps4 to rozgrywka nie jest płynna jak na dominacji czy deathmatchu. Z kolei jak grasz na Pro 64 osoby to ta płynność ta sama co na mniejszych trybach. Sprawdzone bo mam a nie oglądam na YouTube.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cezar19826 napisał:

Jak grasz w Bf1 w 64 osoby na zwykłym ps4 to rozgrywka nie jest płynna jak na dominacji czy deathmatchu. Z kolei jak grasz na Pro 64 osoby to ta płynność ta sama co na mniejszych trybach. Sprawdzone bo mam a nie oglądam na YouTube.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ale na yt są porównani  fps w multi  ps4 vs ps4 pro i fakt faktem  na pro masz te 10-15 fps więcej, ale są spadki nawet do 39 fps ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cezar19826 napisał:

Jak grasz w Bf1 w 64 osoby na zwykłym ps4 to rozgrywka nie jest płynna jak na dominacji czy deathmatchu. Z kolei jak grasz na Pro 64 osoby to ta płynność ta sama co na mniejszych trybach. Sprawdzone bo mam a nie oglądam na YouTube.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tak było przed patchem z wczorajszego dnia, teraz w multi już nie ma takiej stabilności na PS4 PRO.Patch obniżył specjalnie kl/s żeby gracze ps4 mieli te same warunki grania w multi co gracze PS4 PRO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka nie wytrzymałem i jednak kupiłem PRO. Miało to się stac później,ale znalazł się dobry kupiec na zwykłą konsolę i zdecydowałem się kupic nową konsolę.
No ale to w sumie mało ważne. Chodzi mi mianowicie o to, jak mam przegrać dane ze starej konsoli na PRO. Na PS4 mam jakieś dwie wersje cyfrowe. Save'y gier mam na dysku sieciowym. Czy mam podłączyć do siebie obie konsole i obie też do TV(jeśli tak to jakim kabelkiem? ) ,czy też tylko instaluję nową konsolę ,wkładam poszczególne płyty z grami i je instaluję a następnie ściagam save'y gier z dysku sieciowego?
Sorry za trochę lamerskie pytanie,ale do tej pory zawsze kupowałem nową konsolę,nie posiadając juz starej.
Już sobie poradziłem. Nie ma tematu.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś potwierdzone info, że Dice specjalnie obniżyło płynność na pro?  Bo póki co to są jakieś plotki. :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sLk napisał:

Macie jakieś potwierdzone info, że Dice specjalnie obniżyło płynność na pro?  Bo póki co to są jakieś plotki. :duda:

Mnie się wydaje ze patch po prostu zepsul cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sipap napisał:

Cholerka nie wytrzymałem i jednak kupiłem PRO. Miało to się stac później,ale znalazł się dobry kupiec na zwykłą konsolę i zdecydowałem się kupic nową konsolę.
No ale to w sumie mało ważne. Chodzi mi mianowicie o to, jak mam przegrać dane ze starej konsoli na PRO. Na PS4 mam jakieś dwie wersje cyfrowe. Save'y gier mam na dysku sieciowym. Czy mam podłączyć do siebie obie konsole i obie też do TV(jeśli tak to jakim kabelkiem? ) ,czy też tylko instaluję nową konsolę ,wkładam poszczególne płyty z grami i je instaluję a następnie ściagam save'y gier z dysku sieciowego?
Sorry za trochę lamerskie pytanie,ale do tej pory zawsze kupowałem nową konsolę,nie posiadając juz starej.

Nic nie musisz robić, przed zakupem konsola wszystko sama zrobiła za Ciebie. Pamiętaj, to nie Ty wybrałeś PRO, ale PRO wybrało Ciebie!!! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

Ja mam TV 32cale FHD i taki BF1 na Pro to niebo, a ziemia w porownaniu do BF1 na Xbox One

 

To samo COD IW, czy TF2 na Pro robi wrazenie

 

Grasz na obu platformach, masz poronanie, twoja opinia jest przydatna. Brawo

 

35 minut temu, Lekki28 napisał:

Tak było przed patchem z wczorajszego dnia, teraz w multi już nie ma takiej stabilności na PS4 PRO.Patch obniżył specjalnie kl/s żeby gracze ps4 mieli te same warunki grania w multi co gracze PS4 PRO.


Fantazjujesz - jakies dane odnosnie performancu po paczu masz? Porownanie z vanilka? Zle sie prowadzisz. 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

 

 

 

 

Ja mam TV 32cale FHD i taki BF1 na Pro to niebo, a ziemia w porownaniu do BF1 na Xbox One

 

To samo COD IW, czy TF2 na Pro robi wrazenie

 

O, kupujesz tę samą grę na dwie platformy? Zarzuć gamertgiem, jeśli to nie tajemnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś bogaty na forum, nie takie jebane biedaki jak my :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gt: FLEX Jastrzebie

PSN: FLEX_Jastrzebie

Zaraz zostaniesz zjedzony przez xboty 😂

3...2...1...start chłopaki.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak było przed patchem z wczorajszego dnia, teraz w multi już nie ma takiej stabilności na PS4 PRO.Patch obniżył specjalnie kl/s żeby gracze ps4 mieli te same warunki grania w multi co gracze PS4 PRO.

Przeczytałem co napisałeś trochę się Zmartwiłem, ale gram teraz i nie masz racji. Od wczoraj się nic nie zmieniło.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Greg

 

Nie, na tym forum są tylko kulturalni userzy ,  nie mąć tego stanu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale porównywać wypadało by tylko gry, w które faktycznie się grało na obu konsolach. Z profilu wychodzi tylko BF1...

Napisalem ze BF1 na PS4 Pro i na XO to przepasc. COD IW i TF2 mam tylko na PS4 Pro i wygladaja swietnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi O patcha 1.04(źle się wyraziłem nie wczorajszego tylko z wtorku) , dla mnie różnica jest ogromna przed i po najnowszym patchu, gra na pewno nie trzyma klatek tak jak przed patchem, są o wiele bardziej widoczne spadki w porównaniu do wersji z przed patcha.Mam nadzieję że to DICE może niespecjalnie coś popsuło i to naprawią.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×