Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważałem, że moje PS4Pro to odrzutowiec w porównaniu do złachanej już PS3.

Obojętnie czy stała na szafce/w szafce/na podłodze zawsze wpadała w jakieś wibracje i hałasowała niesamowicie.

Problemem okazały się nóżki/stopki PS4 wykonane z twardej gumy/miękkiego plastiku, przez które niesamowicie przenoszą się drgania.

Rozwiązanie problemu to kupno podkładek filcowych za 3PLN takich jak te poniżej.

Od czasu postawienia na nich konsoli nastała cisza :1_grinning:

schneider-klein-podkladki-filcowe-samopr

Edytowane przez janki41
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też uważałem, że moje PS4Pro to odrzutowiec w porównaniu do złachanej już PS3.

Obojętnie czy stała na szafce/w szafce/na podłodze zawsze wpadała w jakieś wibracje i hałasowała niesamowicie.

Problemem okazały się nóżki/stopki PS4 wykonane z twardej gumy/miękkiego plastiku, przez które niesamowicie przenoszą się drgania.

Rozwiązanie problemu to kupno podkładek filcowych za 3PLN takich jak te poniżej.

Od czasu postawienia na nich konsoli nastała cisza :1_grinning:

schneider-klein-podkladki-filcowe-samoprzylepne-42318353.jpg

Ja mam takie same. Podwójnie na każdym rogu. Miałem już tak na poprzednich modelach. Ale czasami PROsiak i tak potrafi wejść w tryb "odrzutowiec" ;) ale to moment i wraca cisza

434cdb902b50c92220548b99daf496f5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopki pomagają na drgania ale na tryb odrzutowy wątpię, że pomogą. To wina wiatraków. Stopki amortyzuja drgania. Też polecam takie rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawuje sie postawiona pionowo? (bez i z podstawka)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Graba11 napisał:

Można zamawiać w media expert dostawa do 7 dni.

do 7 dni... teoretycznie moze być jutro albo w sobote ? biorąc pod uwagę ze nadchodzi weekend to będzie jakoś poniedziałek , albo wtorek :/ choojnia bo chce pograć sobie teraz od poniedziałku zapierdziel w robocie i jeszcze studia... masakra :/ Mogłem kupić sobie na gwiazdkę :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem świeży na tym forum i w jakimś sensie świeży jeżeli chodzi o plejkę bo mam długi staż na xboxie od 2008r (9 lat)

Siema xbocie :) jak już kupisz najpotężniejszą konsolę we wszechświecie, to niezapomnij o dokupieniu kilerów w postaci DkS3 i Bloodborne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Siema xbocie :) jak już kupisz najpotężniejszą konsolę we wszechświecie, to niezapomnij o dokupieniu kilerów w postaci DkS3 i Bloodborne ;)

 

Hahaha siema komar wyjąłeś mi to z ust :) Dks3 był u mnie pierwszy na liście , a bloodborne kupie też, może jak ruszą dupska w tych sklepach to kupie ps pro i zdążę jeszcze skorzystać z promocji styczniowej, widziałem BB i Dks3 dość tanio teraz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ckast napisał:

do 7 dni... teoretycznie moze być jutro albo w sobote ? biorąc pod uwagę ze nadchodzi weekend to będzie jakoś poniedziałek , albo wtorek :/ choojnia bo chce pograć sobie teraz od poniedziałku zapierdziel w robocie i jeszcze studia... masakra :/ Mogłem kupić sobie na gwiazdkę :38_worried:

Ciekawi mnie stwierdzenie kolegi "do 7 dni" bo jak ja zamówiłem w media expert o 10 rano to czas oczekiwania był 7-10 dni a nie DO 7 dni. Tak na chłopski rozum możliwe zeby jutro była dostawa i oni by jeszcze nie wiedzieli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nazmo napisał:

Ciekawi mnie stwierdzenie kolegi "do 7 dni" bo jak ja zamówiłem w media expert o 10 rano to czas oczekiwania był 7-10 dni a nie DO 7 dni. Tak na chłopski rozum możliwe zeby jutro była dostawa i oni by jeszcze nie wiedzieli

Uwierz mi, Ci pracownicy są zdolni do takich rzeczy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś moze do Jarosławia albo do przemyśla z Warszawy po konsole jutro to sie zabiorę ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę możliwości zamówienia w mediaexpert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poludnie zamowilem do sklepu w bedzinie. Teraz faktycznie nie ma. Albo to byl jakis blad strony albo juz wszystkie zamowione (no albo odlozone dla kierownikow ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, hakuna napisał:

Ja tam nie widzę możliwości zamówienia w mediaexpert.

Wszystkie poszły w jakieś 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nazmo napisał:

Wszystkie poszły w jakieś 3 godziny.

Ja niby zamówiłem ale od wczoraj status "Nowe zamówienie" bez zmian ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 

 

Mam pytanko, koleżanka właśnie mnie zaatakowała że chce kupić konsolę i zadała mi pytanie o muva. Istnieje coś takiego na konsoli PS4 ? Są jakieś gry typu kineckt z xboxa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Graba11 napisał:

Ja niby zamówiłem ale od wczoraj status "Nowe zamówienie" bez zmian ;(

Tez tak mam i pewnie będzie wisieć orzez tydzień jako niwe zamówienie albo "przyjęto do realizacji" na media expert nie ma raczej co czekać bo co za tydzień dostaniesz smsa ze dostepna? Za dwa? Za miesiąc ? Cholera wie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nazmo napisał:

Tez tak mam i pewnie będzie wisieć orzez tydzień jako niwe zamówienie albo "przyjęto do realizacji" na media expert nie ma raczej co czekać bo co za tydzień dostaniesz smsa ze dostepna? Za dwa? Za miesiąc ? Cholera wie 

Myślę, że lepiej zaczekać a jak się okaże, że w przyszłym tygodniu będą dla tych co zamówili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Graba11 napisał:

Myślę, że lepiej zaczekać a jak się okaże, że w przyszłym tygodniu będą dla tych co zamówili?

Rezerwacja nie obowiązuje Cie do odbioru ale w sumie nic nie zrobisz bo ja obdzwonilem cała Polskę tam gdzie niby jest to tak naprawdę nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wiecie gdzie można zamówić na internecie PS4 pro bo na allegro stoi po 2000 teraz z przesyłką a nie dam więcej za pro niż 1800

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawids13012000 napisał:

nie dam więcej za pro niż 1800
 

No i racja. Nie ma co dawać więcej, tym bardziej że ludzie za używki zaczęli wołać po 2k zł.   Nigdzie aktualnie nie ma ale ma się pojawić "niedługo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na allegro tydzień po premierze nowe były za 1699 a dzisiaj patrzę nowa za 2200

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dawids13012000 napisał:

Dokładnie na allegro tydzień po premierze nowe były za 1699 a dzisiaj patrzę nowa za 2200

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Janusze muszą zarobić - nie ma w sklepach to korzystają.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×