Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ckast napisał:

 Forum jest po to żeby dyskutować, jak sie nie podoba to sie nie udzielaj :)

(Nie) pozdrawiam.

Stary ja rozumiem ze fajnie tak pisać że się kupuje konsole itp by pokazać jaki to bogaty ale wszystko ma granice, ile jeszcze będę czytał ze w saturnie nie ma a w mm są 2 sztuki bez jaj

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Damccio91x napisał:

Stary ja rozumiem ze fajnie tak pisać że się kupuje konsole itp by pokazać jaki to bogaty ale wszystko ma granice, ile jeszcze będę czytał ze w saturnie nie ma a w mm są 2 sztuki bez jaj

bogaty? stary jak sie zapier*ala to się ma, poza tym nawet jakbyś miał lipną pracę to uzbierać 1700zł to nie jest jakieś osiągnięcie :) Odnosząc się do tematu , dla mnie informacje odnośnie czy jest w sklepie czy nie, jest bardzo ważna, w tym tygodniu chyba z 3 razy byłem i patrzyłem i nie było, więc jak się okaże że już będzie to podejdę szybko bo jak widać konsola ma branie i schodzi w błyskawicznym tępie.

 

Co do przedmówców, rozumiem każdy ma inną sytuacje finansową jednak xbox one za 900zł a ps4 pro za 1700 to uzasadniona różnica, dlatego że za dwa lata gry na xone to będzie przepaść :) chyba że jest się niedzielnym graczem i gra się w fifke przy wódeczce  to w sumie bez różnicy jaka konsola xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie, ale w macie przecież dział od zakupów. Człowiek chce coś ciekawego poczytać o konsoli, a tu ciągłe perdolenie gdzie kupić, ile jest sztuk w danym sklepie. Jak chcecie być fajni, to może piszcie w odpowiednim dziale, bo tu się zrobił mały burdel.

5277696feb876d599b9220a50bcdb217.gif

Lepiej bym tego nie ujął

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie.

Zauważył ktoś w swojej pro brak obrazu lub dźwięku na początku odpalenia gry, dosłownie przez 2 sekundy? Tak jakby był zmieniany sygnał. Pozniej wszystko działa ok. Nie występuję to również za każdym razem. W ratchecie czasami przy pierwszym odpaleniu przez sekundę nie było dźwięku. w tomb riderze dziś nie miałem przez 2 sekundy obrazu. Nie wiem czy to wina hdmi, kina domowego czy walnięty port hdmi? Nie kojarzę żebym miał tak na modelu FAT. Tak jak mówiłem nie występuje to za każdym razem i później już nic nie znika, ani obraz, ani audio. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żadnej grze nie stwierdziłem takiego objawu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jestem ciekaw czego to może być wina. Jak wyeliminować wadliwy kabel/wejście HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj innego kabla / podłącz do innego telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ponawiam pytanie.

Zauważył ktoś w swojej pro brak obrazu lub dźwięku na początku odpalenia gry, dosłownie przez 2 sekundy? Tak jakby był zmieniany sygnał. Pozniej wszystko działa ok. Nie występuję to również za każdym razem. W ratchecie czasami przy pierwszym odpaleniu przez sekundę nie było dźwięku. w tomb riderze dziś nie miałem przez 2 sekundy obrazu. Nie wiem czy to wina hdmi, kina domowego czy walnięty port hdmi? Nie kojarzę żebym miał tak na modelu FAT. Tak jak mówiłem nie występuje to za każdym razem i później już nic nie znika, ani obraz, ani audio. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

http://support.channelmaster.com/hc/en-us/articles/200377955-Why-does-my-HDMI-connection-not-seem-to-work-all-the-time-or-why-is-it-intermittent-

Zdarzylo sie nie raz nawet na starym ps3 :24_stuck_out_tongue:

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, vasyndrom napisał:

Super, dziękuję Ci bardzo. Idealna odpowiedź na mój problem. Uspokoiłeś mnie. Popróbuję parę rzeczy. Gdybym miał zły kabel, walnięty port to miałbym non stop problemy z audio/video. Tutaj jest to tylko czasami przy odpaleniu i trwa tyle, co właśnie znalezienie sygnału.

 

pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ponawiam pytanie.

Zauważył ktoś w swojej pro brak obrazu lub dźwięku na początku odpalenia gry, dosłownie przez 2 sekundy? Tak jakby był zmieniany sygnał. Pozniej wszystko działa ok. Nie występuję to również za każdym razem. W ratchecie czasami przy pierwszym odpaleniu przez sekundę nie było dźwięku. w tomb riderze dziś nie miałem przez 2 sekundy obrazu. Nie wiem czy to wina hdmi, kina domowego czy walnięty port hdmi? Nie kojarzę żebym miał tak na modelu FAT. Tak jak mówiłem nie występuje to za każdym razem i później już nic nie znika, ani obraz, ani audio. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

U mnie występuje co parę dni, dodatkowo zdażyło się już 4 razy, że konsola nagle wyłącza tak jakbym odłączył ją z prądu - mam dysk wymieniony i podobno to jest przyczyną.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, mega dziwne. Co ma HDD do wyłączenia konsoli? Parametry dysku masz identyczne jak fabrycznego? Ja też mam zmieniony i odpukać nic takiego nie miało miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dysk 1,5 TB. Kod błędu na stronie Sony mówi, że jeśli mam dysk nieoryginalny to mam z powrotem zamontować dysk fabryczny.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, to dopiero PRO pozwala swobodnie grać po remote play nawet online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje co parę dni, dodatkowo zdażyło się już 4 razy, że konsola nagle wyłącza tak jakbym odłączył ją z prądu - mam dysk wymieniony i podobno to jest przyczyną.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Mi Pro sama wyłączyła się na oryginalnym dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, servisco2 napisał:

Mam dysk 1,5 TB. Kod błędu na stronie Sony mówi, że jeśli mam dysk nieoryginalny to mam z powrotem zamontować dysk fabryczny.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

totalna glupota , ja mam sysk 2TB samsunga i problemow brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z obrazem i dźwiękiem na PS4 bieda przy włączonym HDCP.

Do tego stopnia że konsola potrafiła się włączyć w niskiej rozdzielczości nie obsługiwanej przez TV i jedynie połączenie z PS Vita lub reset konsoli pomagał.

Sprawdził bym najpierw jak konsola zachowuje się przy wyłączonym HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co udało się komuś kupić ps4 pro w przeciągu ostatnich 3 dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, flahu napisał:

I co udało się komuś kupić ps4 pro w przeciągu ostatnich 3 dni ?

Też jestem ciekaw, w końcu nowy tydzień, kolejna nadzieja xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ckast napisał:

Też jestem ciekaw, w końcu nowy tydzień, kolejna nadzieja xD

Bardzo, ale to bardzo ciekawe :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ograł gościu to wszystko co tam wymienił i sprzedaje  :)

 

Jeszcze z dwa tygodnie braku dostępności pro i ludzie się będą bić o takie oferty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, garob napisał:

No co ograł gościu to wszystko co tam wymienił i sprzedaje  :)

 

Jeszcze z dwa tygodnie braku dostępności pro i ludzie się będą bić o takie oferty...

Zapomnij, ja raczej po dwóch tygodniach zapomne o pro :) a za 3 tysie to sobie na dobre wakacje pojade :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×