Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak już mam wywalone na tą konsolę że  rozkręciłem moją fatkę żeby ją przeczyścić.

Wyciągnąłem nawet zasilacz.

Jest ciszej ale powiedzmy że z odkurzacza zrobiła się tylko suszarka.

Liczyłem na większy efekt. Xboxom pod względem kultury pracy jednak do pięt nie dorasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego podczas transmitowania rozgrywki na YouTube, gdy dostaje trofeum, to jest zamazane. Wszystko mam ustawione na publiczny. Jest jakaś opcja, żeby to zmienić? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie logujecie sie do PSN normalnie/ Bo od 2 dni mam problem z zalogowaniem się,wyskakuje mi co chwilę błąd CE-38703-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego podczas transmitowania rozgrywki na YouTube, gdy dostaje trofeum, to jest zamazane. Wszystko mam ustawione na publiczny. Jest jakaś opcja, żeby to zmienić? Z góry dzięki za pomoc.
Nie, bo grafika i dźwięk wpadania trofki jest elementem systemowym. Nic z systemu czy informacji o danych osobowych gracza nie ma prawa wyjść poza konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Toomek napisał:

Panowie logujecie sie do PSN normalnie/ Bo od 2 dni mam problem z zalogowaniem się,wyskakuje mi co chwilę błąd CE-38703-1

Od paru dni są problemy. Raz działa raz przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Rzekł bym od paru lat... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

...tak od 15 listopada 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stoję przed zakupem PS4, decyduję się na PS4 PRO, jaką wersję najlepiej kupić? Kilka wersji słyszałem chodzi dość głośno, czy Sony przewiduję wydanie jeszcze jakiś nowszych modeli i czy duża jest różnica grafiki od XBOX ONE X? :) Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za sklep?  I ile wychodzi? Planuję kupić za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bułgarski, jeszcze oficjalnie nie ogłoszono. ale zestaw będzie na premierę God of War.

 

Co do twojego pytania wersja pro jest jedna. nie ma żadnych cichszych i głośniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica graficzna jest między PS4 PRO a XBOX ONE X? Szukam opinii kogoś kto grywał na jednej i drugiej i jakie były wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie ale nie mam tych samych gier wiec ciężko porównać jeden do jeden. Ogólnie z testów i porównań no. Digital Foundry wynika ze różnią jest od niewielkiej na korzyść X aż do bardzo dużej (vide Shadow od War). Jednak więcej ramu i szersza szyna musza się przekładać na lepszy efekt. Zaleta pro są na pewno gry których nie ograsz na X/PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja kodowa 7000 i 7100. Są jakieś zdjęcia czym różnią się bebechy ale wiarygodnych testów że któraś jest lepsza to nie widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam wersja  CUH-7116B jest cichutka, kupiłem z GTS w komplecie :).

Edytowane przez domestos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie teraz grając w monster huntera zastanawiałem się czy jest nowsza cichsza konsola od mojej (Pro 7016b) :) bo ta rozkręca wiatrak na maksa i głośna jest strasznie :/

Mam Xboxa One X i grając w jakąkolwiek grę na 4k cichutka jest strasznie a ps4 nawet na mapie w Horizon potrafi wyć niemiłosiernie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model co Ty i do tej pory tylko 2 gry rozkrecają wiatrak na 2-3 bieg ale konsola nie wyje jak odkurzacz a porostu głośniej chodzi niż cała reszta gier, których posiadam sporo. Kłopotliwe gry to właśnie NBA 2k18 oraz MHW.

Myślę, że nie ma cichszych odmian konsol a raczej jest to kwestia szczęścia oraz tego czy konsola jest nowa czy już dłuższy czas eksploatowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głośniejsze chodzenie to jest odkurzacz :24_stuck_out_tongue: czy mój komp z MSI 1070 czy XOX to cichutkie maszyny a PS4 Pro w chole.ę głośny sprzęt.

U mnie Pro chodzi od premiery, mysle że już czas na zmianę. Szkoda że nie można kupić tej edycji srebnej GT u nas :/ może zdecyduję się na tą wersję God of War choć średnio wygląda.

Z tych gier co kojarze to tak jak pisałem mapa horiozna i MHW wiatrak chodzi chyba na maxa.

No i wreszcie mogli by ogarnąć dyski 2TB w tych konsolach :/

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×