Skocz do zawartości
kill

Contrast

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona, która kiedy widzi mnie z padem w ręku strzela focha... zakochała się w tej grze ;) Co prawda nie gra sama, ale codziennie pyta mnie wieczorem, czy będę grał w Contrast, bo chce popatrzeć :)

 

rufusss_PL, czy ty czasem w avatarze nie masz Timex'a 2048? To był mój pierwszy komputer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona, która kiedy widzi mnie z padem w ręku strzela focha...

Farciarz ;)

 

Foch - Fachowa obsługa ch*ja

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos dopiero teraz kupił Plusa na PS4 to teoretycznie tej gry nie ma w zakładce z darmowymi grami. Ale jak sie poszuka tej gry przez opcje szukaj to jest ona nadal za darmo dla Plusowiczów i mozna ja pobrać. (taka ciekawostka ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dłuższej sesji z Contrast'em i muszę przyznać ze to cholernie ciekawa produkcja. Fabuła, zagadki, mini historyjki, otoczenie, klimat tworzą tak spójną i ciekawą zabawę że aż żal mi było dzisiaj ją kończyć. Wiem że zapewne nie wszyscy podzielą mój entuzjazm ale warto chociaż poświęcić tej grze pół godziny aby po dość nudnym początku nie móc się już oderwać od pada :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam bardzo podobała. Taka giereczka "na raz". Mogłaby być dłuższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie podeszła, była w plusie więc brało się to co było. Odpaliłem zobaczyłem, wywaliłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie przechwałki ile to nie ściągnięto darmowej gry, tym bardziej że na PS4 dużo ciekawych pozycji nie ma

 

Ten co ściągnął, odpalił, zawiódł się i skasował po chwili też podbija statystyki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie przechwałki ile to nie ściągnięto darmowej gry, tym bardziej że na PS4 dużo ciekawych pozycji nie ma

 

Ten co ściągnął, odpalił, zawiódł się i skasował po chwili też podbija statystyki

 

Mark Twain - "Są trzy rodza­je kłam­stw: kłam­stwa, bez­czel­ne kłam­stwa i sta­tys­ty­ki."

 

(przepraszam a offtopic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejszłem, w dwa dni, bo jednego nie odpalił się skrypt na szczycie latarni, a już nie miałem nerwów skakać do góry jeszcze raz. Dobra gra na raz, przyjemny platformer ;) Mimo że trochę pobugowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to dno, jedynie styl gry sam w sobie jest ciekawy. Sytuację uratował Outlast :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy woli coś innego.

Outlasta na przykład nie włączę przy dziecku. ;-) A Contrast sobie spokojnie ograłem przy córce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy woli coś innego.

Outlasta na przykład nie włączę przy dziecku. ;-) A Contrast sobie spokojnie ograłem przy córce.

hehe :) Mam podobne zdanie do Twojego, Contrast jeszcze ujdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniżej oceniana gra w fatalnej usłudze jaką jest PS+

 

A jednak ściągnąłem , zagrałem i skończyłem.

 

Gra jest w końcu idealnie wypaczowana. Nie spotkałem ani jednego buga przez całą grę.

Połączenie limbo z Bioshockiem wypadło całkiem spoko.. Sprytna mechanika , ciekawe zagadki

Dla mnie 8 z małym minusikiem. Polecam zagrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to szczęście ze ogrywając na premierę nie spotkałem żadnych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka dosyć sympatyczna i przeszedłem ją w 100%

Ciężko mi uwierzyć, że to jest najniżej oceniana gra w PS+. Przecież w plusie dużo gorsze kupy się znajdowały. Nie przypominam sobie żebym trafił na jakieś bugi. Jedynie co mi przeszkadzało to strasznie niestabilny framerate. No żeby gra nie chodziła w 60fps, to jest karygodne :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest sympatyczna i ma fajny klimat.

Niestety karygodne sa błędy (dzis po 2 probach poddalem sie bo niestety w ktoryms miejscu cos mialem przestawic a to cos magicznie zaczelo  lewitowac i tyle z przestawiania).

Niemniej jutro podejme kolejna probe i moze ten blad mi sie przytrafi po raz ci.

 

Jest milo, jest klimatycznie - choc przyznam ze wygladzanie krawedzi w tej grze po prostu nie istnieje. Czy bym kupil - pewnie nie, ale absolutnie nie zaluje ze poswiecilem jej troche czasu i mam nadzieje ze uda mi sie ja skonczyc.

napewno bawie sie lepiej nizli w Never Alone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag normalnie wręczam ci to za powrót tematu do świata żywych :D

 

393ca22ee75203c75278400f3a902d2c.jpg

 

Z tego co pamiętam gra miała fajną mechanikę zabawy z cieniem i nawet ciekawy pomysł na siebie ale od strony technicznej wypadała blado przy innych gierkach (szczególnie że była chyba w plusie w pakiecie razem z Resogun) i raczej szybko odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał dać za tą gre 20 zł to bym tego nie zrobił , ale że była "za darmo" to zagrałem i ograłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ją ograłem na x360. I tak jak bardzo lubię indyki (The cave, Brothers: tale of two sons, itp) to w tym mi czegoś brakowało cały czas. Niby fajny temat i zagadki. Ale czegoś mi brakowało...

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał dać za tą gre 20 zł to bym tego nie zrobił , ale że była "za darmo" to zagrałem i ograłem ;)

Cwana cebulka... :)

Nie no za 20zł można tą grę ograć. Za więcej się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem

Jest to calkiem fajna pozycja, niestety brakuje jej do pozycji dobrej ocena 6+/10

Niestety gra nie powala technicznie, zawieszajace sie elementy otoczenia kluczowe dla gameplayu ktore wymuszaja restart od checkpointu to jest karygodne.

Historia jest prosta lekka i przyjemna, gra zawiera (niepotrzebne skreslic) nawiazanie/zrzynke/inspiracje gra Limbo (w pewnym momencie) i dla mnie wypadlo to na plus.

Fajny pomysl z zabawa swiatlem i cieniem, ale tu i owdzie doskwiera niekonsekwencja.

 

Typowa gra do kupienia na wyprzedazy za grosze lub w bundlu za grosze.

Jako pozycja z PS+ wypada OK ale nic ponadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×