Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

moze w przyszlosci wydadza latke polonizacyjna do nfs'a i fify 14  mysle, ze nikt by sie nie obrazil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczenie się języka obcego to jest już indywidualne sprawa każdego obywatela. U nas jest po prostu zlanie klienta i tyle.

Granie w gry tez nie jest nakazem ustawowym. Polski rynek jest maly, polonizuje sie tylko gry na ktorych jest spory zarobek, a widac na nfs nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro nówka z darmowa wysyłką jest już za 229zł,Ceny pomału lecą w dół i myslę że już niedługo zejdą poniżej 200zł.i napewno ją kupię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec by na pewno nie kupił gry jakby nie była w jego języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile starcza ukończenie w pełni singla?

Ja mam na liczniku jakieś 7-8 h. gry i 3/4 kariery kierowcy rajdowego. A cała kariera policjanta dopiero na mnie czeka. Więc ze spokojem można założyć koło 15 h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na liczniku jakieś 7-8 h. gry i 3/4 kariery kierowcy rajdowego. A cała kariera policjanta dopiero na mnie czeka. Więc ze spokojem można założyć koło 15 h. 

gram na ps3, ale chyba musisz uważać, bo ja jak zacząłem robić karierę policji, a później do rajdowego przeszedłem z powrotem, to gliny były bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając policją da się odblokować wszystkie auta we wszystkich wersjach? Mam, dajmy na to Shleby GT500 zwykłe, interceptor i undercover, bo wyzwanie ze speedwalla można wybrać tylko jedno, czy istnieje możliwość aby później do nich wracać i wybierać inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jeden z lepszych NFS moim zdaniem. Polączenie wszystkiego co dobre w tej serii. Choć mam wrażenie, że momentami policja trochę oszukuje.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając policją da się odblokować wszystkie auta we wszystkich wersjach? Mam, dajmy na to Shleby GT500 zwykłe, interceptor i undercover, bo wyzwanie ze speedwalla można wybrać tylko jedno, czy istnieje możliwość aby później do nich wracać i wybierać inne?

Po 20. poziomie policjanta zaczynasz od nowa i możesz wybrać niewybrane wcześniej auta i potem jeszcze raz, więc na 60. poziomie masz odblokowane wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 20. poziomie policjanta zaczynasz od nowa i możesz wybrać niewybrane wcześniej auta i potem jeszcze raz, więc na 60. poziomie masz odblokowane wszystkie.

Potwierdzam, właśnie dostałem napisy końcowe w policji, i to że mogę ukończyć pozostałe zadania i zdobyć inne wozy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile starcza ukończenie w pełni singla?

Zdobycie platyny zajęło mi około 30 godzin. 20 godz. 40 min kariera Ridera i 9 godz. 40min kariera Copa. Kariera policjanta jest bardzo łatwa, na szczęście na początek ukończyłem karierę Ridera wiec miałem pózniej z górki. :D

Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście tego "świątecznego" Mustanga 2015?

PS4 nie ściągnął żadnego patcha, dodatku, itd. 

Nie mam go w garażu... Wszystkie portale podały, że już powinien być w grze.

Dlatego nie wiem czy u mnie jakiś podatek na darowiznę zatrzymał mi go na cle czy po prostu jest obsuwa? 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj aktualizacje i jest konkretnie nextgenowo framerate wkoncu poprawiony, gra sie wiele bardziej przyjemnie nie uswiadczylem zadnego spadku klatek a pojezdzilem troche po calym miescie. Tak wlasnie powinna chodzic ta gra od poczatku!

Edytowane przez marcin87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była aktualizacja i już jest w garażu. 

Muszę przyznać, że jest skurczybyk rewelacyjny... Mam na myśli zarówno design jak i specyfikację.

Dobrze się prowadzi... I wytrzymały skurczybyk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona śmigała dobrze już po update f. PS4 przez Sony.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze naprawić migające tekstury w oddali, głównie gór, naraz potrafią na zielono "mrygnąć" a nie raz na czarno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze naprawić migające tekstury w oddali, głównie gór, naraz potrafią na zielono "mrygnąć" a nie raz na czarno :)

Wersja na ps3 ma to samo, zauważyłem chyba z 10 razy to podczas ostatniego wyścigu rajdowca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtiam

 

Czy ma ktos z was tego NFS'a na koncie PSN i chcialbym udostepnic do pobrania oczywisice za oplata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale nie lubię się dzielić :P

 

Co do gry to muszę przyznać jak się zrobi przerwę to po powrocie gra się jakoś gorzej, nie chce mi się grać po prostu po 15h :P

Ale trzeba spiąć pośladki i grać dla platyny :)

Po aktualizacji potwierdzam że gra chodzi płynniej i jakoś mniej tego "migania" terenu w oddali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale nie lubię się dzielić :P

 

Co do gry to muszę przyznać jak się zrobi przerwę to po powrocie gra się jakoś gorzej, nie chce mi się grać po prostu po 15h :P

Ale trzeba spiąć pośladki i grać dla platyny :)

Po aktualizacji potwierdzam że gra chodzi płynniej i jakoś mniej tego "migania" terenu w oddali.

 Moze sie jakos dogadamy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

To tak gra potrafi zwolnić nadal ale to rzadko się teraz zdarza.

Najbardziej irytujące jest to że konsola oszukuje i przy najszybszych samochodach w zawodach łatwych. kolesi z 1 i 2 miejsca nie da się dogonić na razy, gdzie zawody mam na złoto ukończone wcześniej bez problemu. 

Irytujące tak samo jest jak goni policja jest 'escape', za chwilę 'resume pursuit' i tak cały czas :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkur... to jak w trybie hot pursuit cisne ile wejdzie predkosc bardzo duza policja na ogonie i nagle złapany prY duzej predkosci na prostej drodze.... masakra...

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×