Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie gdzie sie wlacza automatyczy zrzut ekranu przy zdobytym trofeum? Kiedys to wylaczylem i nie moge tego znalezc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze ktoś chciał do bety 5.50

 

TXEA 2JNG X272
HALA LLNC GPCH

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.02.2018 o 13:44, psajtex napisał:

Jakby jeszcze ktoś chciał do bety 5.50

 

TXEA 2JNG X272
HALA LLNC GPCH

 

 

Kody wykorzystane, szkoda tylko, że nikt nie dał o tym znać ;)

 

Ma ktoś jeszcze jeden taki kod? Kupiłem Pro i ciekawi mnie ten cały Supersampling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie pewnie oficjalna wersja więc sobie sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.5 wjeżdża na salony oficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mje sie jurz pobrało.

...ale co z tego jak nadal kontakty czy wiadomości ładują się "godzinę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po aktualizacji nie łączy się multiplayer w żadnej grze. Jakieś pomysły jak to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej tzn. ? Bo o 16 padły serwery EA, grałem akurat w BF1 i rozłączyło i do teraz są problemy. W BF1 jakby multi wróciło ale zamiast 85 lvl mam 0 więc nadal coś nie tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bf 1 i battlefront 2 :) dzięki Chłopaki, pozostaje zatem czekać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtowe usuwanie powiadomień to świetny pomysł. Pytanie dlaczego dopiero teraz ktoś w KKW na to wpadł?

Tak samo z usuwaniem szrotu w Bibliotece tylko dlaczego muszę każdą pozycję usuwać osobno? Kasowanie prawie 100 indyków z Plusa, dem i bet zajęło mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kasować z poziomu konsoli? bo chciałem przez przeglądarkę ale nie ma tam chyba takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_PRO napisał:

To trzeba kasować z poziomu konsoli? bo chciałem przez przeglądarkę ale nie ma tam chyba takiej opcji

 

Z poziomu konsoli i tylko pozycje na PS4. A szkoda bo na PS3 i Vicie zrobiłbym istny holocaust w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodziło głównie o to g. na ps3 z 2008. bym dał zaznacz od... do i usuń.

 

Czyli ficzer taki sobie, te badziewia z plusa na ps4 aż tak bardzo mnie nie bolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe już wiem czemu tak z firmware gonio.

Save Wizarda już majo na PS4 :24_stuck_out_tongue:

https://www.facebook.com/savewizardps4/?hc_ref=ARQYEWnlp5M8X4WZTNVSksNNIP2kSldOjruznEn73wbSxuS7SsZ8B_SDQ9FUnWjzidI&fref=nf

...a wystarczyłoby zrobić chmurę dla wszystkich i wyłączyć eksport save jak na Xboxie i po większości problemów z kopiowaniem przedmiotów itp. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne, czy supersampling  zadziała na TV 42 cale o rozdzielczości 1024 x 768 (Panasonic TH 42PV80). Pytam ponieważ  wszędzie piszą o supersamplingu gier 4K,  na TV o rozdzielczości 1080p. 

Jest to dla mnie ważne pytanie bo zastanawiam się nad zakupem PS4 lub PS4 PRO, i jestem ciekaw czy zauważę różnicę w obrazie np. w Wiedzminie 3 dzięki tej opcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, dawideo napisał:

Mam pytanie techniczne, czy supersampling  zadziała na TV 42 cale o rozdzielczości 1024 x 768 (Panasonic TH 42PV80). Pytam ponieważ  wszędzie piszą o supersamplingu gier 4K,  na TV o rozdzielczości 1080p. 

Jest to dla mnie ważne pytanie bo zastanawiam się nad zakupem PS4 lub PS4 PRO, i jestem ciekaw czy zauważę różnicę w obrazie np. w Wiedzminie 3 dzięki tej opcji. 

Supersampling jest właśnie dla Ciebie.

Skaluje 4K do Twojego FHD.

Nie mam PS4 Pro ale mogę Ci powiedzieć na przykładzie Xbox One X i S że robi to OGROMNĄ robotę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam FullHD, tylko HD Ready . I pytanie czy przy tej rozdzielczości supersamling też zadziała? Czy tyczy to się tylko telewizorów FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawideo napisał:

Właśnie nie mam FullHD, tylko HD Ready . I pytanie czy przy tej rozdzielczości supersamling też zadziała? Czy tyczy to się tylko telewizorów FullHD.

Tak, zadziała. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy ficzur tej aktualizacji ;) wreszcie ulubiona tapetka z Bloodborne wylądowała w tle dasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratki bo można to było ustawić co się chce już dawno przez przeglądarkę :24_stuck_out_tongue: niestety wtedy ikony zostają podstawowe niebieskie i tak czy srak wygląda biednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×